Makarska riviera

zakon

Guru
16. maj 2008
8.568
684
113
toti Maribor
Zanima me kakšno je kaj večerno dogajanje v krajih Brela, Baška Voda in Makarska. Se v teh mestih kaj dogaja zvečer. Recimo tako kot Biograd na Moru ali Trogir.
sprasujem se.gif
 
Nazadnje urejeno:

amacar

Majstr
29. apr 2010
4.121
448
83
V makarski je kr živo. V marioneti je vsak večer polno, so pa tam ponavadi malo bolj "high" ljudje. Za malo bolj mlade ostaneta diskača peter pan ter deep. Za ljubitelje balkanske glasbe pa je tam lokal bebiæ.

V baški vodi je po mojem mnenju bolj mirno, če pa je kakšen koncert pa se tudi nabere ljudi (sam sem bil na Joletu tam).
 

IbizaDriver

Guru
Osebje foruma
21. jul 2007
10.192
3.821
113
Brela - slabo.

Saj plac je za kopanje in ostalo kul, samo za žur se gre pa drugam (v Makarsko).
 

mobifrik99

Fizikalc
20. nov 2007
1.138
5
38
Kakšna varianta, kje v makarski pustit avto zastonj parkiran 10 dni? V hotelu računajo 10EUR/dan :/
 

Romzi

Guru
4. sep 2008
9.636
3.450
113
Dobrova pri LJ.
Citat:
Uporabnik mobifrik99 pravi:
Kakšna varianta, kje v makarski pustit avto zastonj parkiran 10 dni? V hotelu računajo 10EUR/dan :/
Pffffff, a to resno al kaj? Poserjem se jim na dvorišče in grem drugam .....
 

pumaX

Fizikalc
5. sep 2007
2.183
0
36
Maribor
Obišči stran
KSZ

Kot so ti že povedali je Brela bolj mirna. V Makarski in Baški vodi pa je cca tako kot kakšen pomanjšan Trogir. Nekaj se dogaja...sploh v sezoni je kar polno ljudi!

Kar pa se tiče parkiranja pa je zadeva taka, da se pač v svetu plačuje parkirnina skoraj v vseh hotelih.
Jaz v sezoni raje plačam parkirnino, kot da ga tiščim med milijone avtomobilov, pa ga po parih dneh dobim nazaj v roke vsega počohanega, z risi not pa udarninami...
rolleyes-1.gif
 

ceedevita

Fizikalc
24. jul 2009
6.851
95
48
štajerska
hudo ali ne bodi zadovoljen, da imaš kje parkirati, ker nekateri hoteli spljoh nimajo parkplaca...Se pa meni to nekak ne zdi pretirano ( čeprav bi bilo bolje da je 0€ )
 

Steve

Guru
13. avg 2007
9.652
1.576
113
Citat:
Uporabnik stankozaspanko pravi:
Že,že, sam 10eur/dan je pa malo huda, se ti ne zdi.
wink-1.gif

Si ti kdaj probal parkirat v hotelih kakih vecjih evropskih mest? 20, 30, 40 te komot opalijo. 10 je postena cena, verjemi. Javna parkirisca tudi pod 10 bo tezka.
 

mobifrik99

Fizikalc
20. nov 2007
1.138
5
38
Pravijo, da je najbolje zraven nekega bazena mestnega ali pa v superkonzumu...bom kar v konzumu pustil....Dobro Steve, saj ni treba pametovat, vsi vemo za cene....
priden.gif


to še ne pomeni, da moramo vsi biti naivni in dejansko tam pustit avto
wink-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

pumaX

Fizikalc
5. sep 2007
2.183
0
36
Maribor
Obišči stran
Citat:
Uporabnik mobifrik99 pravi:
to še ne pomeni, da moramo vsi biti naivni in dejansko tam pustit avto
wink-1.gif

Nič slabega nočem povedati...ampak meni se zdi naivno v največji sezoni puščati avto kjerkoli!
Poznam lepo vsoto zgodb od tega, da so se vrnili z vsem podrajsanim avtom...do tega, da so jim vlomili v avto, pred nekim konzumom so v RIjeki celo dobili eni lisice...
shocked-1.gif


Potem pa te vsaka taka stvar pride dražje, kot če plačaš tistih 10 eur parkirnine.
 

telex

Fizikalc
24. dec 2007
5.832
47
48
Citat:
Uporabnik pumaX pravi:

Nič slabega nočem povedati...ampak meni se zdi naivno v največji sezoni puščati avto kjerkoli!
Poznam lepo vsoto zgodb od tega, da so se vrnili z vsem podrajsanim avtom...do tega, da so jim vlomili v avto, pred nekim konzumom so v RIjeki celo dobili eni lisice...
shocked-1.gif


Potem pa te vsaka taka stvar pride dražje, kot če plačaš tistih 10 eur parkirnine.
Kljub temu, da plačaš nimaš nobene garancije, da ti v avto ne bo vlomljeno ali ne bo čisto obtolčen. Mogoče si malo bolj zaščiten pred karajo vozila ali pa še to ne.

Če ti hotel kasira parkiranje ta znesek prištej h hotelski ceni. Mogoče bo potem sosednji hotel ugodnejši, čeprav je osnovna cena višja.
 

bigMIKE

Majstr
19. mar 2012
1.258
150
63
10 EUR za parking je preveč, 4 EUR za pir pa ni... đabe probej parkirat pri Lidlu, tam okoli je precej površine kamor stisneš avto. Ampak čez noč ga jaz pač nebi puščal nikjer izven javne razsvetljave.

Za eno noč (po žuranju) priporočam še sprehod čez Tučepe (takoj naprej od Makarske), čeprov se mi zdi Baška Voda bolj živa kot Tučepi. Ostalo je za fookaželjne yunce brezveze.
 

raners

Majstr
4. mar 2008
2.706
365
83
Na katerih delih bi bila makarska riviera vredu za družinsko kolesarjenje - bolj ob plaži? Kolikor se se spomnim, bolj malo, ne? Vem, da npr.: med Brelo in Baško je že peš teško prit, s kolesom pa je verjetno edina opcija po vijugasti cesti po klancu navzgor, kajne? In tudi iz Makarske se nimaš prav kam za peljat, razen po vijugasti glavni cesti...

Sicer kaki klanec ni problem, da pa bi se po samih klancih vozili, pa nam ni v dopustniškem duhu.. :cool: Je kateri del vredu za družinsko kolesarjenje z otrokom?
 

Fonzl

Guru
5. sep 2007
6.757
4.904
113
Na katerih delih bi bila makarska riviera vredu za družinsko kolesarjenje - bolj ob plaži? Kolikor se se spomnim, bolj malo, ne? Vem, da npr.: med Brelo in Baško je že peš teško prit, s kolesom pa je verjetno edina opcija po vijugasti cesti po klancu navzgor, kajne? In tudi iz Makarske se nimaš prav kam za peljat, razen po vijugasti glavni cesti...

Sicer kaki klanec ni problem, da pa bi se po samih klancih vozili, pa nam ni v dopustniškem duhu.. :cool: Je kateri del vredu za družinsko kolesarjenje z otrokom?

po mojem nikjer
sicer se da od makarske do brele s kolesom, samo en del vmes je bil še pred par leti precej adrenalinski, ostalo pa sprehajališče, kjer se bolj
ali manj tud ni dalo vozit, ker je blo tolk folka

vse ostalo so pa hudi klanci, primerni samo za to, da se lahko hrvati delajo norca iz slovenskih dopustnikov :cool:
 

raners

Majstr
4. mar 2008
2.706
365
83
V Baški lahko priporočam restavracijo "Bracera" (smo večkrat tudi vidli, kako so ljudje čakali v vrsti pred vhodom, ker je bilo polno, in to ne v visoki sezoni...)... In imajo dobro hrano in tudi lokacijo.

V Makarski pa še nimamo neke vredu restavracije, obvezno pa gremo na kaj morskega na ladjo Makarski jadran.. Čeprav je kot v menzi (fix priloga zelje in kruh), so nam dobre morske jedi (školjke, ribe).. ;)

Če pa ve kdo, kje kaj dobrega pojest v makarski, naj napiše.. ;)