Majhen vs. večji vs. veliki

Narodnjak

Majstr
20. jul 2007
10.253
269
83
38
Ljubljana
Zanč sva šla z fotrom z morja...

on vectra 1.8 16V, 125KM, 1300kg, gume 195/65/15,
jz omega 2.2 dti, 120KM, 1730kg, gume 235/45/17

ah ja, bom jz rajš chip nabavu
grin1.gif
 

Swifthead

Pripravnik
14. avg 2007
366
0
16
LJ
www.mercedes-amg.de
Mercedes je skoraj edini proizvajalec ki izdeluje težke avte (težje od takoimenovane konkurence) pa kljub avtomatskem menjalniku in včasih manj konjem pojem konkurenta! Torej fora je v navoru in pa dodelanem menjalniku!
Recimo tanova S600 poščije M5 pa kljub temu da je težja za 400kg in da ima samo 10konjev več! Pa še avtomatike je S600! Enako naredi S63 AMG in da bolj da ne omenjam S65 AMG ki bi lahko M5 prehitel medtem ko vleče M6 za sabo!
 

Steve

Guru
13. avg 2007
9.654
1.576
113
ni bilo nekaj govora tu na alterju v eni temi, da se bo tukaj gnoj že v štartu zatiral?
Pubec nad mano je že preko štarta, od njega še nikoli ni bilo pametnega posta...kaj še dela tukaj?
stupid-1.gif


veliko vlogo pri primerljivi konjenici ima polek teže tudi navor. Moj traktor sodi v srednjo kategorijo, in z 180 km z lahkoto preganjam razne q7 in a6 3.0 tdi do nekje 120. potem mi samo pomahajo in jih ni več
uf-1.gif
bencinse brate z večjo konjenico pratim brez problema.
Isto obratno, male dopingirane gajbice mi pobegnejo, pri višjih hitrostih pa jaz njim. isto ej pri prožnsoti,... preveč je tu faktorjev, da bi lahko kaki botom line potegnil
wink-1.gif
 

crashednburnt

Majstr
Osebje foruma
20. jul 2007
8.730
419
83
Goriška
www.avtopro.si
Citat:
Uporabnik Steve pravi:
ni bilo nekaj govora tu na alterju v eni temi, da se bo tukaj gnoj že v štartu zatiral?
Pubec nad mano je že preko štarta, od njega še nikoli ni bilo pametnega posta...kaj še dela tukaj?
stupid-1.gif

Je bil opozorjen. Vsak, ki bo pisal poste sorte "to so jajca", "nima za burek" in tako dalje, bo najprej opozorjen. Sankcije pa so tudi blizu, če se opozorila ne upošteva.

In, BTW, napiše se poleg in ne polek.
wink-1.gif
 

TheAnswer

Dvojček št. 1
7. avg 2007
3.732
0
36
39
Citat:
Uporabnik Swifthead pravi:

Recimo tanova S600 poščije M5 pa kljub temu da je težja za 400kg in da ima samo 10konjev več! Pa še avtomatike je S600! Enako naredi S63 AMG in da bolj da ne omenjam S65 AMG ki bi lahko M5 prehitel medtem ko vleče M6 za sabo!




Ok, recimo da tanova S600 res poščije M5 v pospeševanju na ravnini. Niti ne poznam točnih podatkov, kar se pospeška tiče, niti se mi jih neda iskat.



Vendar kljub vsemu sem pa prepričan da S600 na ovinkasti cesti nima kaj praskat proti M5 - ki. Ni vse samo vožnja naravnost po AC.
smirk-1.gif






Mah sej sploh nevem zakaj sem to napisu, mogoče zato ker nisem takoj pogledu koga citiram.

Tebe vem da nebom za milimeter prestavu. Tko da, i am out.
grin1.gif
 
Nazadnje urejeno:

Group_Therapy

Dvojček št. 2
18. jul 2007
7.339
1
38
Citat:
Uporabnik TheAnswer pravi:
Citat:
Uporabnik Swifthead pravi:
Recimo tanova S600 poščije M5 pa kljub temu da je težja za 400kg in da ima samo 10konjev več! Pa še avtomatike je S600! Enako naredi S63 AMG in da bolj da ne omenjam S65 AMG ki bi lahko M5 prehitel medtem ko vleče M6 za sabo!

Ok, recimo da tanova S600 res poščije M5 v pospeševanju na ravnini. Niti ne poznam točnih podatkov, kar se pospeška tiče, niti se mi jih neda iskat.

Vendar kljub vsemu sem pa prepričan da S600 na ovinkasti cesti nima kaj praskat proti M5 - ki. Ni vse samo vožnja naravnost po AC.
smirk-1.gif



Mah sej sploh nevem zakaj sem to napisu, mogoče zato ker nisem takoj pogledu koga citiram.
Tebe vem da nebom za milimeter prestavu. Tko da, i am out.
grin1.gif

Ti BMWja vozis, tko da si tukaj pristranski
grin1.gif
 

Swifthead

Pripravnik
14. avg 2007
366
0
16
LJ
www.mercedes-amg.de
Sej nism reku da ga M5 ne poščije v ovinkih pa na progi! Sej možn da ga še v čem!
Glih to je fora da sm povedu samo resnico in ta je to da M5 pač pušne proti S600 na ravnini in je torej na AC slabši avto!

Sam če tko pol gledaš....tako vozniki M5 kot vozniki S600 bodo večino cajta preživeli na navadnih cestah in kr veliko na AC!!!! Torej kje je point tega kaj dela M5 na progi k pa itak ta avto proge vidu nkol nau! In če pol to sprejmeš pol pa še druge zadeve gledaš in tut tako je S600 kot avto za vsakdan boljši....poraba, varnost, udobje, zvočna izolacija itd.!

Je pa spet res da stane več....

No ampak sm povedu bistvo!

Pa vem da zdej se bo eden najdu k bo reku sej BMw ma pa 760!!! Sam 7-ka je pa za moje pojme še slabš kot M5 ker je pa od S600 slabša še v vsem tistem v čemer je M5 bolj od S600

LP