Madžara v kombiju prevažala 1,8mio evrov

nacek

Majstr
13. okt 2012
2.786
457
83
bohvet kolk je zmankal glede na to da piše nekje 1.5m drugje 1.8m jen verjetno bilo ene 3m sam majo policaji nizke plače
 

NoteThis

Fizikalc
25. sep 2013
499
172
43
bohvet kolk je zmankal glede na to da piše nekje 1.5m drugje 1.8m jen verjetno bilo ene 3m sam majo policaji nizke plače

a6pbree2_700w_0.jpg
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.533
14.142
113
Vse je dovoljeno, če dokažeš izvor in vzrok. Slovenska sodišča kdaj sicer tega ne razumejo, evropskim je to jasno.

Gut. 150kg travce je že naložene, izvor in vzrok ne bo problem dokazat v kolikor je avto ustavljen in pregledan s strani policije. Kdo bi rad malo zaslužil kot voznik? :evil:

hash-back-thumb-large.jpg
 

Peter Klepec

Majstr
24. jan 2019
3.081
434
83
Gut. 150kg travce je že naložene, izvor in vzrok ne bo problem dokazat v kolikor je avto ustavljen in pregledan s strani policije. Kdo bi rad malo zaslužil kot voznik? :evil:

hash-back-thumb-large.jpg
Posedovanje droge je prepovedano, biti bogat pa ne. Če gre za velike zneske, moraš pač dokazati izvor. Če ga nosiš v vrečki ali voziš naokoli, je tudi dobro da veš čigav je in komu je namenjen in imaš ustrezna dokazila.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.533
14.142
113
kako misliš da policija spravi pridelke iz njiv ali flance od ljubiteljskih vrtnarjev na uničenje v kočevsko reko? s čarobno paličico? Na tvoji fotki ni policijskih vozil in policije.
ali je? potem itak ni problema.

Ja fak, ti to res resno pišeš in zdaj razlagaš o legalnosti prevoza travce s policijskimi vozili medtem ko sem jaz AS A JOKE ciljal na prevoz teh zadev s strani navadnega državljana, ker je ferdo pač napisal, da se VSE lahko legalno prevaža, edini pogoj je zgolj da navedeš izvor ter vzrok? Ne. Me. Jebat. :valjamse::aplauz:

agxWN0gg_700w_0.jpg
 
Nazadnje urejeno:

Peter Klepec

Majstr
24. jan 2019
3.081
434
83
Ja fak, ti to res resno pišeš in zdaj razlagaš o legalnosti prevoza travce s policijskimi vozili medtem ko sem jaz ciljal na prevoz teh zadev s strani navadnega državljana, ker je ferdo pač napisal, da se VSE lahko legalno prevaža, edini pogoj je zgolj da navedeš izvor ter vzrok? Ne. Me. Jebat. :valjamse::aplauz:

Poglej priponko 26622
Jp.
Tudi sosedov Francl lahko prevaža štible naokrog, če ima za to ustrezne papirje.

edit:
ko sogovornik po nekaj minutah svoje zapise dopolnjuje tako, da to ni vidno, potem odgovori nanje nimajo več smisla.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.533
14.142
113
Tudi sosedov Francl lahko prevaža štible naokrog, če ima za to ustrezne papirje.

Ok. Torej lahko navaden državljan mirno okoli prevaža 150kg marihuane v kolikor ima za to ustrezne papirje ampak ker jih ne more dobiti, ker ni pogojev, da dobiš dovoljenje za tako količino z zakonom prepovedane zadeve, jih pač ne more ampak jih lahko, ker ti tako praviš.
Hvala za informacijo. :aplauz:
 

ferdo

Guru
3. sep 2007
9.919
3.739
113
Ljubljana
hmpg.net
Vse se lahko legalno prevaža, v koliko VSE ni z zakonom prepovedano. recimo - prepovedano je prevažati radioaktivne zadeve, pa celo predolge in preširoke objekte je PREPOVEDANO prevažati (brez posebnih dovljenj in spremstev).

Ampak ja, budala se vedno lahko izkaže kot idiot, ni pepovedano.,

Je pa precej khm.

Dnraja NI prepovedano prevažati, ampak ja, budala se vedno lahko izkaže kot idiot.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.533
14.142
113
ferdo - zadeva je kristalno jasna, jaz sem zgolj zapel na tisti VSE brez dodatnih obrazložitev, kjer torej izraz VSE pomeni VSE. :fredi:

Pol se pa najde jagasta ki zdaj kar nekaj zapenja in nabija poste. Krneki, prov vse veselje mora vzeti temu forumu :gorjaca:
 

Peter Klepec

Majstr
24. jan 2019
3.081
434
83
Ok. Torej lahko navaden državljan mirno okoli prevaža 150kg marihuane v kolikor ima za to ustrezne papirje ampak ker jih ne more dobiti, ker ni pogojev, da dobiš dovoljenje za tako količino z zakonom prepovedane zadeve, jih pač ne more ampak jih lahko, ker ti tako praviš.
Hvala za informacijo. :aplauz:
Se zgodi da policija ne spravi pridelka v marico in potem najame nekoga, da pospravi pridelek. Tudi to se je že zgodilo.
Seveda mu dajo zato papirje. Ne dovoljenje, ampak nalog ali naročilnico za prevoz.