Madrid, pozabljena prtljaga v hotelu

DMX

Fizikalc
20. avg 2007
2.324
11
38
Vprašanje

V hotelu v Madridu se je pozabila prtljaga, katere pa mi nocejo poslati po posti, ampak so rekli, da si naj sam uredim da jo pride nekdo iskat in mi jo potem poslje v SLO. A ima kdo kaksen predlog oz. resitev za to, al se naj kr poslovim do prtljage?

hvala
 

zino

Guru
3. sep 2007
6.681
2.475
113
super hotel, da so tako ustrežljivi
drugače pa jih negativno ocenim če ne pošljejo
 

VanZ

Guru
1. feb 2008
2.775
1.859
113
Naroči kurirja ekspresne pošte in tako njih kot hotel seznani, da ob prevzemu ne boš prisoten. Vse plačaš vnaprej po netu, vsaj pri DHL. Da ti pa takoj rečejo, da se s tem ne ukvarjajo, je pa ogromen minus in jim to (seveda po tem, ko dobiš robo), tudi napiši v feedbacku.
 

ales85

Guru
9. nov 2007
3.596
1.211
113
Jaz sem razumel, da se oni ne ukvarjajo s tem, da bodo nekam odnesli za posiljanje, kar se mi zdi povsem sprejemljivo.
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.158
2.256
113
super hotel, da so tako ustrežljivi
drugače pa jih negativno ocenim če ne pošljejo

Oni bodo skrbeli za tvoje šalobajzerstvo? Res? Čisto prav so povedali, pošlješ dostavno službo ala Eurosender po kovček in ne delaš drame, sam sebi daš focn ker si zajebal in si drugič pazljiv. Vesel si lahko se je kovček res "našel" in da niso enostavno rekli da ga niso našli in da ga ni bilo, kar bi marsikje naredili. Dober hotel.
 

netko

Guru
25. jul 2007
6.735
2.097
113
sorry potem ti ni jasno kaj je dober hotelski servis... ugotovili so tudi že, da sem pustil gate in me klicali in vprašali če jih pošljejo... tako da to kar govoriš je neumnost je pa res da stroški ne bodo njihovi to pa je jasno...
 
  • Všeč mi je
Reactions: navlixx in zino

Gonzo

Guru
1. sep 2007
8.931
8.972
113
EU
Za gate morajo vprašat, da niso slučajno od tvoje ljubice, ker bi nahebal pri ženi :eek:
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.158
2.256
113
sorry potem ti ni jasno kaj je dober hotelski servis... ugotovili so tudi že, da sem pustil gate in me klicali in vprašali če jih pošljejo... tako da to kar govoriš je neumnost je pa res da stroški ne bodo njihovi to pa je jasno...

Torej če ti je jasno da strošek ni njihov, kaj ti potem tukaj ni jasno? Pošlješ službo po kufer in je stvar rešena? Mater ste eni zateženi.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Thrivial in sad