Maddie?? Res al...??

suzica

hođa
21. jan 2011
1.914
0
36
47
PLANET ČVIČK
http://24ur.com/novice/svet/najbolj-se-bojim-da-jo-imajo-pedofili.html

"Srce se mi je ustavilo, ko sem videla prazno posteljo in odprto okno. Slabost. Groza. Dvom. Strah. Leden strah. Moj Bog, sem pomislila. Prosim, ne," svoje občutke tiste usodne noči, ko je izginila Maddie, v knjigi opisuje Kate McCann.






Madeleine McCann
Maddie bi bila zdaj stara osem let. (Foto: Reuters)

43-letna Kate in 42-letni Gerry McCann sta tik pred izidom knjige, ki sta jo naslovila preprosto 'Madeleine', ekskluzivno za The Sun spregovorila o vsebini knjige, o grozljivih prebliskih, ki jih doživljata, in o tem, kakšno je življenje v središču te tragične zgodbe.

Katein največji strah je, da je Madeleine ugrabil pedofil. "Razmišljam o njej, vidim jo, kako kliče moje ime. Tako živo je. Grozno. To je zame mučenje,“ opisuje Kate štiri leta po tem, ko je Maddie izginila iz apartmaja v letovišču Praia da Luz na Portugalskem, medtem ko sta z možem večerjala s prijatelji. "Vse skupaj postane še hujše, ko se uležem v posteljo in razmišljam o tisti grozni noči. Če otrok umre v prometni nesreči ali zaradi bolezni, starši najdejo neki mir. A Maddie je pogrešana in potrebuje naju, da jo najdeva.“

Portugalska policija je leta 2008 preklicala iskalno akcijo, od tedaj naprej Maddy iščejo zasebni detektivi, ki jih najame družina s pomočjo posebej za to ustanovljenega sklada. Stroški do zdaj znašajo že skoraj dva milijona funtov.

Gerry pa dodaja: "Bili so časi, ko sem mislil, da Kate nikoli več ne bo ženska, ki sem jo ljubil. Razumem, da nekaj takega uniči zvezo. Težko je bilo držati glavo nad vodo!“

Par govori tudi o krivdi, ki ju razjeda, ker sta otroke pustila same, zaradi česar njuno življenje nikoli več ne bo takšno, kot je bilo. "Kdo sploh pomisli na ugrabitev otroka v majhnem turističnem letovišču? Počutili smo se varne, bilo je družinsko letovišče. Mislila sva si: Kaj bi se lahko zgodilo? Otroci spijo. Če bi lahko zavrtela čas nazaj, bi ga. Seveda se počutiva kriva, a to je ne bo prepeljalo nazaj,“ pravi Gerry. Povrh tega prevzemanje krivde nase le odvrne misli od ugrabitelja, meni. "Nekdo je šel v sobo in jo ugrabil!“




Kate pojasnjuje, da je knjigo napisala zato, da bi javnost izvedela resnico, pa tudi, da bi ovrgla namigovanja o njuni vpletenosti v izginotje. Meni, da je Maddie ugrabil nekdo, ki je družino opazoval dlje časa. "Ne verjamem, da je šel nekdo samo mimo in ob tem ugrabil otroka.“

Šokira jo dejstvo, da bi bila njena hčerka zdaj stara osem let. "Včasih opazujem osemletne deklice in si jo poskušam predstavljati. Ne gre.“ Dvojčka Amelie in Sean, ki sta zdaj stara šest let, sta ji nekakšen vir tolažbe. Sean je mamici obljubil: "Ko bova velika, bova midva poiskala Maddie!“

Knjiga s 384 stranmi bo objavljena v četrtek, prav na dan, ko bi Maddie dopolnila osem let.



-------------------------------------------------------------------------------------------------------
-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kaj si mislite o vsem tem?? jst mislim da je to nateg stoletja in zelo velika propaganda za tastara dva
sprasujem se.gif
 

B81

22. jul 2007
34.648
9.044
113
Težko nateg stoletja, s knjigo bosta zaslužila za iskanje, če niso že obupali...
 

alexx_

nekaj v tem stilu
11. maj 2007
4.236
44
48
offline
a ni bil tip anesteziologist? ce mene vprasas, sta se htela zabavat in sta froce uspavala, pa je deklico predoziral.
 

Mamca

Carica
12. avg 2009
2.404
116
63
Ne verjamem, da imata tako dobre živce, da bi se šla take "igrice" v primeru, da bi res umrla na tak način. Pa kdo normalen bi šel otroke omamljat, da bi spali.....saj sta imela denar, bi lahko varuško najela, če bi hotela varnost. Bila sta pač malo lahkomiselna, koliko nas dela napake v življenju, ampak eni žal zelo drago plačajo.