M Eclipse Cross PHEV

koliko

Guru
21. avg 2007
4.232
2.071
113
SV SLO
Ti ta novi Mitsubishi-ji so grdi. Prav potrudili so se da avta nebi slučajno naredili privlačnega za oko. Toyota je dobila konkurenco.... Za cca 30.000 eur imaš na voljo polno priključnih hibridov ali pa celo električnih avtov. Moraš bit prav nekaj posebnega, da izbereš ravno Mitsubishi-ja. Pa kje boš to servisiral?
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.324
5.843
113
pri taščici
E vidis, to zadnje vprašanje zna biti zanimivo. Ker nasi serviserji bodo rekli da se tega ni nikdar prodajalo pri nas. Kozolcarji pa se bodo brez sw podpore tudi sama za usesi najbez lahko praskal. Je pa res da sem pred 15 leti ze imel podobnega eksota od rizarjev ki ga niso nikdar prodajal pri nas.
In se pooblasceni serviser je 2x prevec olja v avtomatski menjalnik nalil. :bonk:
 

irwin

Majstr
13. mar 2008
1.149
291
83
rabote Renaulta v preteklosti in Slo uvoznika /ekipe v Ljubljani da so pojahali znamko v Sloveniji. Nategi eventuelnih kupcev in lastnikov traje vsaj od leta 2018.
Srea da so stari modeli trpezna roba. Sam model Eclipse pa je ali pa bo lastniku nocna mora za vzdrzevanje. Predvsem iz stalisca nabave delov. Bo treba po dele izven Slovenije.
 
Nazadnje urejeno:

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.324
5.843
113
pri taščici
Saj ce ves kaj nabaviti("diagnostika"!) danes ni problem nabaviti delov v tujini.
Znanec je imel Eclipsa? Pred skoraj 20 leti, pa je dele v Ameriki kupoval preko spleta in tam zivece sorodnice ker so bili "pol" cenejsi kot pri nas.
Jaz sem za mojo Prairie tudi dobil dele nekje v
vzhodni evropi Sicer preko takratnega Gamma centra?, Nas pooblascenec je imel ceno 4x visjo priblizno (razdelilnik vziga in kable)
Pol alterja potrosni material itak kupuje na "autodocu".
Je pa res, da je redni servis ASX z 1.6 psa motorjem pri Sublju vedno raje okoli 300 evrov kot 200. Pod dvesto vem da ga ni bilo.
Samo redni servisi.
Kako bi uveljavljal garancijo morebitno degradacijo baterije po 6 letih ce bi imel stemple in racune od lokalnega nepooblaščenega servisa pa ne vem.
Ker ce bi vsak dan filal baterijo, bi se tudi nabralo nekaj ciklov v zivljenjski dobi avta.