Logitech Harmony - servis

Axi

Fizikalc
2. sep 2007
893
28
28
Na Logitech Harmony 555 daljincu mi je crknil gumb Activity. Ima kdo kakšne izkušnje s popravilom teh gumbov, ali se to sploh splača popravljati
confused-1.gif


Ali kdo lahko priporoča kakšen dober servis v LJ ali okolici (Domžale, Kamnik,...), ki bi se tega mogoče lotil.
 

kingo

Pripravnik
10. maj 2008
573
19
18
Jaz sem podobnega dal v popravilo na en servis, kjer mi je samo očistil tipkovnico in dela kot šus. Žal se na tgem servisu ne ukvarjajo serijsko s tem, to je bila usluga. Tako, da če kakega poznaš, se odpre, očisti z nekim sredstvom in veliko upanje je, da bo zadeva delovala - meni je
smile-1.gif
. Po mojem mnenju, pa ne nositi na uraden servis, tam bodo verjetno takoj hoteli zamenjali tipkovnico (ki verjetno stane več kot nov daljinec).
 
5. avg 2011
1.041
186
63
Okolica Ormoža
Jaz uporabljam za čiščenje takih stvari 98 %-ni alkohol in se zelo v redu obnese. Nikakor pa ni primeren bencin, odstranjevalec laka za nohte ali kakšna razredčila, ker lahko napraviš več škode, kot koristi.
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Servis za Logitech ima Eventus. Servis je zraven LeClerca. Tudi meni so popravljali Harmony 555, ki je bil na srečo še v garanciji.
 

Fusion

Fizikalc
1. okt 2007
13.448
3
38
odpri, z vatko in palčkam za ušesa, spucaj ploščo in vse kontakte. Na gumb nalepi košček alu folije, ki jo najdeš v kuhinji. In bo spet delal kot nov.
Mogoče bo pomagalo že samo, da ga spucaš. Če pa še vedno ne dela, pa dodaj folijo. Ponavadi je problem, da se znuca premaz na tipki.
 

Axi

Fizikalc
2. sep 2007
893
28
28
Hvala za nasvete. Mi je uporabnik Guinness dal kontakt za ugodno popravilo in bi naj danes že dobil zrihtano zadevo.
zmaga.gif