Ljubljana - brezvezno mesto?

erikson

Guru
25. avg 2007
21.279
5.200
113
Odgovorili so nam, da je bilo vozilo, ki ga je izpostavil bralec, ob odvozu odklenjeno. To naj bi zaznali v trenutku, ko so vozilo pripeljali na varovano parkirišče v hrambo. Zaradi zavarovanja stvari so nato omenjene predmete shranili in jih lastniku predali ob prevzemu vozila, rezervno kolo pa je dobil naknadno, saj je bilo v trenutku prevzema skladišče zaklenjeno in izročitev ni bila možna. Njihov odgovor je, da predmeti niso izginili.
 

sixpower

Guru
22. sep 2011
2.912
2.366
113
Lublana
Obišči stran
Mah, bistvo je, da so mestni redarji polpismeni idioti. Dejansko sploh ne poznajo prometnih znakov in oznak in si jih po svoje razlagajo. Sem imel že nekaj konfliktov z njimi, ker jim je potrebno vsaj petkrat razložiti in narisati kako in kaj in zakaj nimajo noben podlage me kaznovati. Debili.
 

endvatri

Guru
2. mar 2018
18.426
3.185
113
Odgovorili so nam, da je bilo vozilo, ki ga je izpostavil bralec, ob odvozu odklenjeno. To naj bi zaznali v trenutku, ko so vozilo pripeljali na varovano parkirišče v hrambo. Zaradi zavarovanja stvari so nato omenjene predmete shranili in jih lastniku predali ob prevzemu vozila, rezervno kolo pa je dobil naknadno, saj je bilo v trenutku prevzema skladišče zaklenjeno in izročitev ni bila možna. Njihov odgovor je, da predmeti niso izginili.
Torej...kje so skrili zagonske kable če jih ni bilo na varovanem parkirišču in ne v skladišču...da jih je takoj dobil nazaj.
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.149
5.754
113
pri taščici
Nič novega, meni (in sosedom ) so 2x napisali kazen za parkiranje na zemljišču v lasti stanovalcev bloka. In to že pred desetletjem.
 

endvatri

Guru
2. mar 2018
18.426
3.185
113
Kje je komunala?
0c904723dfb1152f300d165fcf6b83f8.jpeg
 

Peter Klepec

Majstr
24. jan 2019
3.081
434
83
Decko to je staraaaa novica. Zdaj je ze veci del c0 narejen...
Tako je.
Me pa nekaj zanima. Kje je v vsem tem casu opozicija? Nemesto proti namisljenim migrantom bi se lahko borili in prirejali mitinge za cisto vodo. Garantiram, da bi dobili kakšno politicno tocko vec, pa tudi ljudi ne bi bilo potrebno voziti z avtobusi.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.528
14.133
113
Ok, hvala. Zdaj pa še kakšno napiši o izmišljenih migrantih, hvala.

p.s. jaz nisem na desni strani tako da me zelo težko vtakneš med desničarje, še manj med ekstremne desničarje righttarde ampak brezveze, da ti karkoli razlagam, ker itaq ne bo učinka.