Ljubiti ali se zaljubiti?

Ares

kamikaza
19. jul 2007
4.622
0
36
Citat:
Uporabnik Tamara pravi:

Moški pač
evil.gif




najbolj hecno je pa, ko res o vas ne razmišljamo, ampak npr. o tem, da bo treba olje pri avtu zamenjat, pol pa sam: "ja valda"
13.gif




se bova o tem še kdaj pogovorila. sem dobil prijazen prijateljski namig da preveč ircava - zato bom zaključil z najinim pogovorom.

Bi se pa kdaj pogovoril o tem - sploh če boš prišla na kakšen piknik
cheer.gif


me res zanima kakšen pogled imaš nad vsem tem...
roza.gif
 
Nazadnje urejeno:

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.273
3.687
113
davorinm.wordpress.com
Citat:
Uporabnik Tamara pravi:
Moški pač
evil.gif


najbolj hecno je pa, ko res o vas ne razmišljamo, ampak npr. o tem, da bo treba olje pri avtu zamenjat, pol pa sam: "ja valda"
13.gif

Še prej te je pa vejetno 3x vprašal kaj je narobe, ti pa si rekla nič nič.... Potem pa verjami v motorno olje. Vidiš, drugič veš..., če je motorno olje, rečeš motorno olje in maš mir.
grin1.gif



Če pa je že iz prve rekel "ja valda"...pa spreglej kar sem napisal.
 

PNG

Fizikalc
24. jul 2007
1.103
2
38
41
papua nova gvineja :)
www.senzala.si
no, pa da se vrnemo na temo...jst sem bla pomoje nazadnje zaljubljena v tipa, s kerim sem bla nazadnje dlje skupaj, pa še tega je že več kot pet let...zadnje dve leti me pa še noben ni tako navdušil
evil.gif
ok, ble so simpatije, všečnost, a tiste prave zaljubljenosti z metuljčki v trebuhu, ko stvari delaš impulzivno, da še sam ne veš, zakaj si jih naredil, ko delaš nore stvari, samo da bi bil z osebo, v katero si zaljubljen...tega enostavno ni bilo več. Kaj pa vem, mogoče zaradi previdnosti, mogoče res noben ni bil (no, ubistvu res ni bil) 'the one'...