Litijska cesta v Ljubljani ter gradbena dela

gimi

Fizikalc
23. avg 2019
352
113
43
sej ne celo, od gasilske naprej,derčevo pa tud enosmerno v drugi smeri+semafor s šišensko
 

Floki

Guru
6. sep 2007
9.851
2.986
113
Sem živel na derčevi 3 leta. Tisti semafor na šišenski bo za en krščen duš tako kot je sedaj na cesti na jami na drugi strani. Ko vse stoji na šišenski stojiš tudi po nekaj intervalov ne da bi en avto speljal.
 

bertoncl

Guru
4. jun 2015
1.731
580
113
Litijska še vedno ni čisto dokončana, je pa pridobila dve sranji za tiste, ki se dnevno vozijo po njej: še en semafor in avtobusno postajališče na vozišču. :confused:
 

sass

Guru
1. sep 2007
5.092
733
113
na vlak pejt! :evil:
sicer pa, začetek oktobra je. bo treba počakati kak teden ali dva, da študente mine navdušenje nad faksom, potem bo bolje.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Hanzi

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.149
5.754
113
pri taščici
Ne rabiš metroja, rabiš službe in šole na "Trojanah".
Tako pa poslušam zgodbe kako je težko oddati sobo studentom, ker je 500m oddaljena od Bratovševe ploščadi kjer se vsaka luknja odda za suho zlato. Če že, potem mora vsaj bus biti vsakih 5 minut z direktno povezavo do faksa
Vsi bi radi bili v neposredni bližini šole faksa službe....za isti denar kot na Trojanah....
 

navlixx

Fizikalc
1. jul 2010
424
131
43
Slovenistan
Ožajo Vodnikovo cesto. Ko bosta obe strani narejeni se busa niti srečan ne bosta mogla.

Tole je pa katastrofa, ožajo, ker naj bi pešci imeli "nekaj 10 cm" pločnika in ker naj bi bila neprijazna do kolesarjev. Ne vem, meni se nikoli ni zdelo tako. Delajo pa nekje od konca lanskega šolskega leta, od gasilske do Vodnikove domačije pa ne vem, a dela stojijo ali se kaj dogaja, ker se iz mesta ne vozim po Vodnikovi, kdo ve?
Sem bil že večkrat priča, ko sta busa rinla vsak s svoje strani naprej, pa potem cm po cm en mimo drugega..