Letgo se umika iz Slovenije

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

damo

Fizikalc
4. sep 2007
989
135
43
Saj nivo komunikacije je bil bolj kot ne poden.... ampak to ni kriva aplikacija ampak uporabniki.
 
  • Všeč mi je
Reactions: McGiver

Zgaga

Guru
25. jul 2007
10.369
4.367
113
49
Na sončni strani ALP
Tole priletelo na e-mail

1554701758792.png
 

klekej

Majstr
26. jul 2007
5.349
257
83
33
Pacijenti so pa še večji gor. Prodajam mobitel za 80€, mu rečem, da je zadnja cena 60, pravi, da ma samo 40. Prekine, ponudi 55, ker več pa res nima, pa če mu lahko dostavim, ker on pa res ne more do mene prt. :bonk:Jeklene živce moreš met res. :aplauz:
 
  • Všeč mi je
Reactions: Cash

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Glih sem hotel napisat: JUHU - zdaj imajo ne- in polpismeni spet svojo tržnico.
 

johannes

Tehnološki dinozaver/tabure selektor 1.snl
10. feb 2013
3.215
578
113
Pacijenti so pa še večji gor. Prodajam mobitel za 80€, mu rečem, da je zadnja cena 60, pravi, da ma samo 40. Prekine, ponudi 55, ker več pa res nima, pa če mu lahko dostavim, ker on pa res ne more do mene prt. :bonk:Jeklene živce moreš met res. :aplauz:

Podobno.

Prodajam tablico. Model piše: dam 50€, več nimam, pa če mi jo dostaviš v Fužine.

Še dobro, da jo ni zahteval v Morsko Suboto...

In vi boste meni govorili, da splet izobražuje ljudi? Večjih primitivcev v zadnjih 70-ih letih, kot so sedaj, še ni bilo.
Je.bem te primitivna da te je.bem!
 
  • Všeč mi je
Reactions: Cash

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.131
2.256
113
Škoda, sem se veselil da bodo ukinili to skopucalo. Torej je šlo zgolj za neke vrste marketing, da se govori o tem.
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.149
5.754
113
pri taščici
Saj na bolhi pa niso veliko boljši. S tem da moraš biti tam najmanj dipl ing računalništva da objavis oglas preko telefona
 
  • Všeč mi je
Reactions: B81

doctorz

Guru
7. sep 2007
7.921
650
113
pred racunalnikom
Bolha je katastrofa se sploh nemkrem prijavit preko mobitela. Kar se tice komunikacije na lwtgo in na bolhi je pa isto. Ni to kriva aplokacija ampak idioti.
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Bolha aplikacija sploh ne dela - je umaknjena do nadaljnega. Tudi na playu je ni več.
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.348
251
113
to je novodobno solstvo krivo... zdej so ze rezultati tukaj..


bolha bi se pa res ze malo posodobila...
 

Malecky

Majstr
10. sep 2007
11.435
409
83
K*** pa šolstvo. Na hodnikih skoraj ni več slovenščine pa saj je enako v večjih trgovskih centrih, noben več asimiliran.

Gnide privlečejo sabo prav vso sranje, ki je bilo narobe v njihovi bivši državi. Potem pa živi in dela v drugi državi, za katero mu dol visi, samo da so plače na nivoju, ostale nazadnjaške fore pa morajo ostat. Še med sabo se dr*** kot da so dol na njihovih mejah še doma jao. Groza je prodajat VW, BMW, Audi, jaz jih sploh razumem ne, slovenc pa jasno nima za skeširat, ker buhtelj plačuje vrtec, davke ipd.

Zdaj majo v Angliji fajn, ko jim LGBT napadajo s šarijo, enako v Belgiji, kjer so ustvarili svojo politično stranko.
 
  • Všeč mi je
Reactions: stop

sad

Guru
24. avg 2007
20.460
9.154
113
Podobno.

Prodajam tablico. Model piše: dam 50€, več nimam, pa če mi jo dostaviš v Fužine.

Še dobro, da jo ni zahteval v Morsko Suboto...

In vi boste meni govorili, da splet izobražuje ljudi? Večjih primitivcev v zadnjih 70-ih letih, kot so sedaj, še ni bilo.
Je.bem te primitivna da te je.bem!
Se zmeniš, da mu prineseš in to je to.
Ko te kintaktira nazaj mu napišeš, da si imel nujno zadevo in nisi mogel, tako da lahko jutri ob tej in tej uri.
Pa ponavljaš, da vidiš kdaj mu bo kapnilo. Fajn sociološki eksperiment.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Cash in Kamele0N

johannes

Tehnološki dinozaver/tabure selektor 1.snl
10. feb 2013
3.215
578
113
Zgodba je, ali pa bo končana, če ne bodo "nacionalne" stranke dobile v parlamentih po 18, 20, ali več odstotokov glasov.

V Nemčiji si recimo, če si pravi Nemec, če si za avtohtono nemško kulturo, če na Oktoberfestu spiješ 5 superc in zapoješ kakšno nemško narodno, za nekatere, celo za oblast, nacist, SS-ovec...
Si v dojemanju mnogih, popolnoma prepariranih z "zgodovinsko" krivdo, ki tam še kar traja in bo še trajala, kriv.
Kriv le malo manj od tistega, ki je spuščal ciklon B v plinske celice...

Daleč pa smo prišli tudi v Sloveniji.

Na Hrvaškem se recimo za vsako figo, dobesedno ob vsaki pasji procesiji, držijo za srce in pojejo državno himno... Da o povsod prisotnih kockicah in Thomsonu ne govorim..
Kakor je to patetično opazovati, je to za hrvatstvo nedvomno dobro.

V Sloveniji pa je kakršnokoli izkazovanje slovenstva, mogoče skrb za lep jezik, ali karkoli drugega, povezano s slovensko kulturo, nekako nezaželeno.
Počasi pa bo to, se mi zdi, celo prepovedano...
 
Nazadnje urejeno:
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.