Lepote multikulturnosti 4

B81

22. jul 2007
34.262
8.813
113
Jaz se nisem imel slabe izkušnje z muslimani, s črnci. Si imel ti??
Nisem imel. Tudi s cigani ne. So pa imeli eni, ki jih poznam. Kaj pa zdaj?

Imam "kolegico" iz svedske (slovenka sicer). Je v penziji delala v soli, ker enostavno niso dobili uciteljev, ampak pravi, da (2018) zdaj pa ne more vec, to ni normalno. Enostavno ni normalno.
Si pogruntal, o cem je govora, ne?

Zakaj hoces anarhijo?
 

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.781
1.460
113
42
Sej govora je itak samo o sovraštvu, ker vsi vemo da je najlažje kontorlirat družbo s sovraštvom. Jaz sm tudi imel že težave z katoličani: kaj boš rekel zdaj?

Nikjer nisem rekel da hočem anarhijo... daleč od tega...
 

Peter Klepec

Majstr
24. jan 2019
3.081
434
83
A ni zanimivo, da je tema o migrantih v Sloveniji pa nenadoma čisto zamrla? Nobenega komentarja razen od Capla, pa še njega sem jaz izzvala.
 

B81

22. jul 2007
34.262
8.813
113
Sej govora je itak samo o sovraštvu, ker vsi vemo da je najlažje kontorlirat družbo s sovraštvom. Jaz sm tudi imel že težave z katoličani: kaj boš rekel zdaj?

Nikjer nisem rekel da hočem anarhijo... daleč od tega...
Druzba se ze dolgo vec ne kontrolira s sovrastvom v razvitem svetu, samo v nerazvitem. In to prihaja k nam, kot vse kaze.
In sam prej omenjeni osebi na svedskem verjamem bolj, kot tebi ali kateremukoli levicaru iz slo, ki nima niti najmanjsega pojma, ona tam pa je v nekaj letih spremenila mnenje, ko se je to razpaslo...naj se jim pomaga doma.
 

Peter Klepec

Majstr
24. jan 2019
3.081
434
83
Ja, naj se jim pomaga doma, se strinjam.
Ko pa imamo enkrat tujce med sabo, kaj bomo potem? Jih prepustili nenadzorovano same sebi?
 

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
32.905
5.654
113
blizu močvirne prestolnice

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
32.905
5.654
113
blizu močvirne prestolnice
1553315713201.png
 
  • Všeč mi je
Reactions: leibstandarte

endvatri

Guru
2. mar 2018
18.427
3.178
113
Jugo đihadisti.
V Bosni in Hercegovini že dlje časa razburja videoposnetek pobesnelega džihadista, ki mirno pove, da bi se takoj odzval pozivu na džihad: “Ko bo prišel čas, ko bo prišel čas, bom jaz šel, če me Alah pozove in slišim vest, da se poziva na džihad, se bom takoj odzval. Ne samo jaz, pač pa tudi 10 tisoč mudžahedinov iz BiH in cele Evrope!”
 
  • Všeč mi je
Reactions: zobatec

Občasnik

Fizikalc
5. nov 2018
109
75
28
https://www.france24.com/en/20190204-pope-francis-uae-historic-trip-arabian-penninsula

Zanimivo kako ni bilo nobenega masovnega kamenjanja... aja....
Bogi res...Pol pa kaj mam jaz med ušesi... bolj je problem kaj imate vi med rebri

Bolj malo imaš ti med ušesi, sicer ne bi objavila takega manipulacijskega fake news članka, ki računa na to, da ljudje nimajo pojma o zgodovini islama. Od kdaj so Združeni Arabski Emirati, oziroma Abu dhabi rojstni kraj islama? Islam se je rodil toliko stran, kot je približno iz Ljubljane do Ankare in v drugi državi. V rojstni kraj islama ne sme stopiti nihče, ki ni musliman, ker v rojstnem kraju islama vlada stroga verska segregacija. Že na cesti table nemuslimane usmerjajo na obvoz in se izvajajo kontrole. Zato boš še dolgo čakala, da bodo papežu dovolili stopiti v muslimanski ekvivalent Vatikana, ki je Meka, in ne Abu dhabi, kot navaja članek, kaj šele, da bi mu dovolili brati iz svetega pisma. Seveda pa imaš popolno svobodo, da se še naprej pustiš manipulirat podobnim člankom.
`
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.528
14.134
113
In ti si to odlično zargumentiral oz. na njegove kontraargumente odgovoril kot se spodobi ter ga posekal v vsaki izpostavljeni zadevi posebej.
Bravo, tako se to dela. :zmaga: