Lepote multikulturnosti 3

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.348
251
113
tukaj ne vidim trditve PODPIRAM POSILSTVA. tistega tvita malo nizje pa nisi videl. tam je razlaga za vas. bolj dobesedna
 
  • Všeč mi je
Reactions: erikson

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.755
5.382
113
Ja pač relativizirat želi kar počnejo določeni migranti...pa če si vi2 z erkisonom še tako mažeta oči da tega ne bi vidla...

Če bi model to izrekel tko by the way bi še rekel...tako pa odgovarja na nek prejšnji pogovor/odgovor o "kulturnih razlikah"... In izpade čisto " jebiga model so pač tok kulturno različni da bodo pač posilili če se jim bo dvignu"

A "smo" tolx zadost po domače za vaju2?
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.348
251
113
no, kolikor sem jest prebral twite, je zadevo obsodil in ne podprl.

pa ce si ti in 123 se tako zelo zelita prikazat da podpira posilstva.
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.755
5.382
113
Ja bejžno(sorry vidim tud če pobrišeš :)) Jaz si njegov odgovor v Twitu razlagam tako....in očitno nisem edini...

Tudi zanimive polemike po tisku so bile zaradi te izjave...
 
  • Všeč mi je
Reactions: endvatri in Matey

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.755
5.382
113
Ampak dalj od epohalne "nesprejemljivosti" pa ni pripravljen it...ker to potem pomeni da bi moral stopit iz svojega milnega mehurčka...

Meni je to podobno kot ko nekdo več ali manj znan umre...in potem imamo par strani RIPanja....čez 20min je pa "že nov dan"
Saj razumeš kaj mislim...al moram po domače s5? :)
 
  • Všeč mi je
Reactions: endvatri in Matey

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.755
5.382
113
No ja...ne bi se strinjal ravno z besedo podpira...jih pa po svoje butasto opravičuje...

Če si lahko privoščim malo levo-desno...

Model je lev...levo tudi razmišlja...in ja ta njegov "svi goli pa ko šta voli" pristop se tukaj v tej njegovi izjavi lepo izrazi....
 
  • Všeč mi je
Reactions: endvatri in 8888

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.348
251
113
dobr, zdej smo že kot na filozofskem koržku, kjer si vsak po svoje razlaga smisle.

Dejstvo pa je, da nikjer ni neposredno podprl posilstev, pravtako jih je jasno obsodil.
 

B81

22. jul 2007
34.262
8.813
113
obsodil jih je v tvitu o koelnu.
Tam pa je napisal "ja kaj češ zdaj"... daj kakega psihologa povprasaj, kako se hoce clovek izrazit s podobnim vprasalnim stavkom. Ponavadi je tak stavek, ki je obenem vprasanje, pritrdilen, ampak zaradi razlogov (kakrsnih koli) pac ni potrjen. Dejstvo pa je, da je nekdo, ki tako stvar komentira "cisto ravno, emotionless", vprasljiv.
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.004
113
Kočevska
Ampak dalj od epohalne "nesprejemljivosti" pa ni pripravljen it...ker to potem pomeni da bi moral stopit iz svojega milnega mehurčka...

Meni je to podobno kot ko nekdo več ali manj znan umre...in potem imamo par strani RIPanja....čez 20min je pa "že nov dan"
Saj razumeš kaj mislim...al moram po domače s5? :)
Kaj naj bi po tvoje napravil več, kot da napiše "nesprejemljivo in vredno vse obsodbe"? Naj gre po kolenih v Rim in prosi papeže za odpustke? :nigladek:
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.528
14.134
113
Tam pa je napisal "ja kaj češ zdaj"... daj kakega psihologa povprasaj, kako se hoce clovek izrazit s podobnim vprasalnim stavkom

Tip je med vrsticami dejansko povedal, da je bila glede na okoliščine - mlad (potreben) moški v zavetju teme in velike gruče ljudi - to (množična spolna nadlegovanja in posilstva) povsem razumljiva in/ali pričakovana reakcija s strani migrantov iz povsem drugačnega družbenega okolja. Torej brez dvoma relativizira zadevo. Je pa res v nekem drugem tvitu označil zadevo kot povsem nesprejemljivo ja.
 
  • Všeč mi je
Reactions: endvatri

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.755
5.382
113
A si to našel v fortune cookiju?
Ne bi se rad "hvalil"...ker se mi take stvari dejansko PREpogosto dogajajo...in je včasih že malo wtf...

Ampak ja...včeraj berem to temo pred spanjem...uzamem slučajno neko knjigo iz nočne z takimi mislimi...in ko 3jic poslinim prst odprem na strani ki povzame ves moj kontex ki sem ga 5min nazaj pisal na alterju...
 

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
32.905
5.654
113
blizu močvirne prestolnice
Hvalevredno, toda. kaj si hotel povedati? V Rimu imaš tudi največjo mošejo v Evropi. Tam so bili kristjani pred muslimani in danes jih je okoli 15%. Zakaj ne pišeš kako vsak dan taisti muslimani koljejo njihove sodržavljane, kako ubijajo duhovnike, škofe in uničujejo domove ter cerkve?
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.165
-8.273
113
Če tebe vzburja samo klanje, tudi prav. Si pač kristjan.

Drugi pa kdaj pogledamo tudi kakšno drugo lepoto multiulturnosti.
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.