Lepote multikulturnosti 3

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.533
14.142
113
Torej - zaradi izjemne popularnosti te teme v zadnjem času migracij ter zaklepa njene predhodnice sedaj odpiram že kar tretji del topica na temo o lepotah bivanja več različnih kultur naenkrat na istem mestu v istem času ter seveda tudi o negativnih posledicah, ki jih taka kombinacija v primeru nespametnega ravnanja lahko prinese.

Ljudem, ki ne ločijo med narodnostjo in vero ter utopistom pa priporočam obvoz, saj bo drugače sama komunikacija izjemno težka oz. praktično onemogočena, kot je lepo razvidno iz predhodne teme.

Hvala za (ne)razumevanje :cheer:
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.533
14.142
113
Top prikaz primera lepote mešanja kultur, bravo :cheer::aplauz:
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.533
14.142
113
MaverickT - Seveda, kakopak.

Deky_ - Ejga a nisi prebral prvega posta? Za kalibre tvojega kova je tu zaželjen obvoz, ker ne ločiš med najbolj osnovnimi pojmi in posledično ne moreš sodelovati v taki temi. Ta topic ni mišljen za lepljenje takih glasbenih filmčkov, kot si jih že par prilepil tako da prosim zaključi s tem. Imaš v podporumu glasbe svoj topic za take scene.

Aja pa še to dragi moj plašničar Deky_ - jaz te "ne pustim pri miru" zgolj in samo zato, ker mi v "moji" temi spamaš s kr enimi videi ter pišeš kretenizme prve klase. Oznaka Dakić je zgolj dopolnilo, na katerega se zelo zanimivo odzivaš in nikakor ne edini smisel pisanja tebi. Tako da "odj3bi u skokovima" - to zih štekaš - in nehaj srat z nesmisli pa boš imel mir tudi od mene.

Evo lepo argumentirano in vezano na temo, tako da prosim brez nadaljnega spamanja.
 
Nazadnje urejeno:
  • Všeč mi je
Reactions: endvatri

Lord_Raiden

Majstr
2. nov 2007
4.502
288
83
Izjemoma puščamo, vsa nadaljna debata na to temo bo izbrisana.
Matey

Kar sem napisal Adminu bom tud tebi..

Pusti me pri miru in boš mel mir. Če ti vrjameš da se jaz nekdo kar trdi endvatri je tvoj problem...

itn..

Zato me pusti pri miru..Če pa maš kak problem piši na ZS itn..
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.533
14.142
113
Če misli kdo nalepit link do videa, ki prikazuje ta umor - prosim ne. Res obstaja, morilci so dejanje posneli, je izjemno krut in potrjen za avtentičnega. Kot info bi to moralo zadostovati. Aja pa večina Maročanov se od dejanja distancira in ga obsoja. Konec koncev se tudi zavedajo, da so turisti za njih kar pomembni.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
32.905
5.656
113
blizu močvirne prestolnice
Če misli kdo nalepit link do videa, ki prikazuje ta umor - prosim ne. Res obstaja, morilci so dejanje posneli, je izjemno krut in potrjen za avtentičnega. Kot info bi to moralo zadostovati. Aja pa večina Maročanov se od dejanja distancira in ga obsoja. Konec koncev se tudi zavedajo, da so turisti za njih kar pomembni.
Ni res da se večina distancira. Nekateri, to pa je razlika.
 

PHOBiA

Guru
11. jul 2013
4.030
1.258
113
These girls could have been your daughters, sisters, friends.
Ignoring the problems won’t make them go away, this is what “Diversity” will bring to our homeland.

Pika. Pfuj gnide. Zapor je prelahka kazen.
 

MaverickT

Majstr
Osebje foruma
Administrator
7. maj 2007
2.624
1
425
83
www.weekendwarrior.si

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.533
14.142
113
Ni res da se večina distancira. Nekateri, to pa je razlika.

No jaz sem mnenja, da večina Maročanov muslimanov ni tako radikaliziranih, da nebi bili zmožni normalnega razmišljanja in posledično distanciranja od dogodka, zato sem napisal večina. Seveda se lahko motim a menim, da se ne.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.533
14.142
113
Ker je govora o veri, tema pa govori o različnih kulturah. Pa nisem hotel prilivat olja na ogenj in biti offtopic.

Ja ampak običajno ravno različna verovanja delajo te največje azlike med kulturami in pomoje je tvoj post povsem pasal v to temo. Do problema v debati lahko pride kasneje, ko začnejo pametovati osebki, ki ne ločijo med narodnostjo in vero ampak ne bomo zdaj zaradi tega ne lepili z vero povezanih prispevkov oz. razmišljanj, to bi bil fail.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.533
14.142
113
To je pa tudi res. Zato pa pravim, da je potrebno drugače obravnavat vse te miljone migrantov, ki lezejo v Evropo in ne kar odobrit vstopa vsem saj lahko zgolj promil te mase naredi izjemno škodo in ne zato, ker bi imel zgrešeno razmišljanje, da so vsi muslimani brez izjeme posiljevalci in morilci.
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.