Lepote multikulturnosti 2

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

endvatri

Guru
2. mar 2018
18.476
3.137
113
.Napadalec je po doslej znanih podatkih 30 letni migrant iz Irana, ki naj bi ga zaradi kriminala in skrajnih islamističnih stališč sicer že večkrat obravnavala policija:
 

Priponke

  • Screenshot_20180720-192110_Facebook.jpg
    Screenshot_20180720-192110_Facebook.jpg
    260,2 KB · Ogledi: 252

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.890
5.452
113
Ja in? Sej jih za €€€... Sej niso z vizo oz prošnjo za azil ki ga načeloma sploh ne rabijo..

Vem da ne ločiš :)
 
  • Všeč mi je
Reactions: Matey

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.613
14.306
113
Res je ampak iz povsem drugega razloga. Zaradi tvoje vsesplošne nezmožnosti dojemanja mojega pisanja pa ti naprej raje ne bom razlagal, ker je vse skupaj bob ob steno in posledično škoda časa. V kolikor temu nebi bilo tako, nebi spisal tega posta na katerega ti sedaj repliciram pa še mnogo drugih tudi ne.
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.890
5.452
113
Sej tvoji okoliški kmetje pa cigani tud plačajo za kopanje v termah pa nama ni vseeno če se prej ne stuširajo doma ;)
 

erikson

Guru
25. avg 2007
21.408
5.388
113
'Rasizem je gnusen. Tisti, ki zaničujejo drugo raso ali vero, pa so slabi kristjani'

"So trenutki, ko te je sram biti Slovenec." S temi besedami se je na plaz nacionalističnih in ksenofobnih komentarjev, ki so ob nedavni objavi arabskih gostij v burkiniju v Termah Vivat prihajali tudi iz poslanskih vrst SDS in SNS, odzval pater Branko Cestnik. Na svojem blogu se je razpisal o tem, kako gnusen je rasizem in opomnil, da so tisti, ki zaničujejo drugo raso ali vero, slabi kristjani.
 
2. sep 2007
1.496
766
113
Dolenjska
Torej je nekdo slab kristjan, če zaničuje kult, kjer ženska ni enakovredna moškemu? Kult, ki pravi, da je dolžnost vsakega pravega vernika pobijati nevernike.
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.890
5.452
113
Se strinjam z napisanim...sploh v delu ki (pre)malo ošvrkne dejstvo da stvari/pravila niso definirana. OK problem se je pojavil ker sem prihajajo ne samo kot migrantje ampak tudi kot turisti....že sploh vemo kako držo bomo zavzeli? Bomo levičarsko-svetohlinsko popustljivi v smislu "svi goli pa ko šta voli" al bomo desno nacionalistično striktno pedantni....mogoče nekje vmes? Tipično slovensko bomo ukrepal šele ko bo na ploščicah bazena nekoč kri (vseeno katera)...prej pa glava v pesek in izmikanje odgovornosti...

Pa še to... Vsakič ko berem te pamflete kontra Janši (v drugem se levi pol etak ne zna poenotit) mi je smešno...ker se vso represijo ki mu jo očitajo da reflektirat direktno na ex sistem katerega posredno tudi sami pomagajo vzdrževat s svojim (NE)pisanjem....pač na način da komentirajo samo napake svojih ideoloških nasprotnikov...ne upajo pa ugriznit (mafijske) roke ki jih hrani...
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.890
5.452
113
P.S.: In predvsem zaradi mojega zadnjega odstavka zgoraj vidim uporabnike kot sta erikson in Gatto kot neke nekompetentne uporabnike ki niso zmožni neideološke presoje...ki razdvajajo družbo namesto da bi pomagal graditi (odnose) Demz bi rekel kot "pezdetke" :)
 

erikson

Guru
25. avg 2007
21.408
5.388
113
Na današnji dan

Leta 2011 je Norvežan Anders Breivik v bombnem napadu v Oslu in v strelskem napadu na otoku Utoya skupno ubil 77 in ranil 240 ljudi.

33-letnega Breivika je policija prijela isti večer, potem ko ji je sam dvakrat predlagal svojo predajo, tik pred sprožitvijo bombe v Oslu pa je po svetovnem spletu na kakih 1000 naslovov poslal 1500 strani dolg manifest, v katerem je predstavil svojo protimuslimansko ideologijo.
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.