Lega postelje

Tanja_86

Pripravnik
13. apr 2010
83
0
6
Ljubljana - Bežigrad
Včeraj sem malo premetala omare, mizo in posteljo v sobi. Posteljo sem postavila pod okno zraven mize. Atek pravi, da to ni dobro, da mi bo ponoči direktno pihalo v glavo, vendar on dostikrat komplicira in pretirava, zato me zanima, koliko je tukaj resnice? Je res tako nezdravo? Prvo noč sem namreč spala normalno, kot vse druge.. Mi je pa ta položaj postelje všečen
wink-1.gif


Lp, Tanja
roza.gif
 

Utisevalec

Guru
12. nov 2007
15.868
3.895
113
Najbolj pomemben je pretok energije, ta se mora poklapat da potem OK spiš. Energija teče skozi sobo preko različnih kanalov. Priporočam da prebereš kakšno knjigo o feng fuju pa boš dobila optimaln odgovor in razporeditev!

Mislim s čim vse se folk ne ukvarja!
stupid-1.gif


Enima paše to drugim ono, eni radi spijo v vročem eni v hladnem, eni na svetlobi drugi v temi, eni sami eni v dveh .. skratka tu ni odgovora, najdeš ga samo v postelji (sprobaš in to je to).
 

pediater

UDBA
18. jul 2007
11.892
0
36
42
Po mojem FENKŠUJU je to, ali je dobro imeti glavo pod oknom odvisno od tega, če okno dobro dihta.
zmaga.gif
 

Utisevalec

Guru
12. nov 2007
15.868
3.895
113
Odvisno katero glavo si mislil in katero "okno" .. mogoče si mislil na lino oz. nišo; to se po feng fuju tudi šteje za OK!
zmaga.gif
 

Ralliart

Fizikalc
26. sep 2007
4.765
3
38
Citat:
Uporabnik Tanja_86 pravi:
Včeraj sem malo premetala omare, mizo in posteljo v sobi. Posteljo sem postavila pod okno zraven mize. Atek pravi, da to ni dobro, da mi bo ponoči direktno pihalo v glavo, vendar on dostikrat komplicira in pretirava, zato me zanima, koliko je tukaj resnice? Je res tako nezdravo? Prvo noč sem namreč spala normalno, kot vse druge.. Mi je pa ta položaj postelje všečen
wink-1.gif


Lp, Tanja
roza.gif

Ma atek kr prav, pod oknom se ne spi ker ti piha direktno v glavo, sedaj poleti je drugace, ko pa se shladi pa nebo prijetno, potem je pod oknom ponavadi radiator zarad katerega ti bo prevroce pa se zarad konvekcije hladen /topel zrak ti tam nebo prijetno, krozenje prahu itd.
 

Tanja_86

Pripravnik
13. apr 2010
83
0
6
Ljubljana - Bežigrad
Citat:
Uporabnik Ralliart pravi:
Citat:
Uporabnik Tanja_86 pravi:
Včeraj sem malo premetala omare, mizo in posteljo v sobi. Posteljo sem postavila pod okno zraven mize. Atek pravi, da to ni dobro, da mi bo ponoči direktno pihalo v glavo, vendar on dostikrat komplicira in pretirava, zato me zanima, koliko je tukaj resnice? Je res tako nezdravo? Prvo noč sem namreč spala normalno, kot vse druge.. Mi je pa ta položaj postelje všečen
wink-1.gif


Lp, Tanja
roza.gif

Ma atek kr prav, pod oknom se ne spi ker ti piha direktno v glavo, sedaj poleti je drugace, ko pa se shladi pa nebo prijetno, potem je pod oknom ponavadi radiator zarad katerega ti bo prevroce pa se zarad konvekcije hladen /topel zrak ti tam nebo prijetno, krozenje prahu itd.

Ah škoda, torej moram posteljo spet premakniti nazaj
frown-1.gif


Hvala lepa za razlago
tongue-1.gif


Lp, Tanja
roza.gif
 

calabria

Pripravnik
24. mar 2010
56
0
6
Pusti kakor je če ti tako paše. Js mam tut postlo pod oknom. Po celotni dolžini sm pod oknom, pa ni nič narobe.Tut pozimi ne. Če ti je hladno, se še z nečim pokriješ. Kar se gretja tiče. Če živiš v bloku zna bit mal problem, ker kurijo 24/7. Če si v hiši pa niti ni tak problem. Kolkr mam js izkušnje se v hišah ponoči ne kuri ne vem kolk velik. Res je važn, da ti okno dihta, da ti res ne piha v glavo(znaš si oči prehladit, glavobol fasat,..), to je pa vse.