Lefkas 2012 by Alfist555

alfist555

Fizikalc
4. okt 2007
1.823
1
38
Da predstavim na hitro lanski dopsut...veliko je ze napisanega o Lefkasu na portalu. Najin dopust je bil 14 dnevni z agencijo Intelekta. Bivali smo v Agios Nikitas, za bluzenje po otoku (prevozenih nekaj vec kot 500km) pa smo rentali skuter (16€/dan)...cena z daljsim rentanjem pada. Sla sva tudi na izlet z ladjico na otok Skorpios, pa v neke jame in na piknik. Vreme je bilo septembra vroce in suho, le zadnji dan je bil mocan naliv...so celo nekaj letov odpovedali.

Pa se slikovno gradivo:



























LP
 

snjaper

Pripravnik
10. avg 2011
116
13
18
Mi smo bili pa lan tudi v lastni reziji septembra, ze drugič. Ko prideš enkrat na lefkas hočeš spet nazaj.Najboljši so pa bili valovi....
Drugače pa lepe fotke.
P.S. mogoče smo se kej videli...
 

alfist555

Fizikalc
4. okt 2007
1.823
1
38
Mozno da smo se vidli...ma valovi so bli ze skoraj too much...punca ni upala u vodo. Ko sem stal do kolen v vodi, je bil val visji kot jaz :p Pa mam 1,8m
smile-1.gif


LP
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Lepe fotke, ni videti pretirane gužve, najbrž so to lokacije, ki niso za maso in rabiš rent.

Je pa otok gorat vidim?

Mogoče pa enkrat res, čeprav se bojim gneče, ker ima otok most in je tako precej dostopen
smile-1.gif
 

alfist555

Fizikalc
4. okt 2007
1.823
1
38
Tega sem se tudi jaz bal, ker je bilo v kar nekaj vodicih opisano, da ga za oddih koristijo lokalci s celine...sploh za vikende. Sam ko sva bla midva dol, ni bilo videt, da bi bilo med vikendi kaj bolj zaguzvano. Verjeno julija in avgusta pa zna bit bolj obljudeno.

LP
 

alfist555

Fizikalc
4. okt 2007
1.823
1
38
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
V katerem terminu pa si bil?

Prve 14 dni v septembru. Mi najbolj odgovarja tale termin ze nekaj let. Se vedno vec kot dovolj toplo in ni tiste vrocine kot avgusta in pa predvsem zaradi navala med julijem in avgustom, ko gre vecina na dopust. Pa tud cene so prijaznejse takrat
wink-1.gif


LP
 
Nazadnje urejeno:

dufus

Fizikalc
13. okt 2007
1.927
60
48
sem bil lani zadnji teden avgusta, pa ni bilo nevem kaksne guzve.. na vseh plazah komot dobis svoj prostor.
 

ergo

Fizikalc
3. sep 2007
1.030
39
48
Čor.avi kr.eten (jaz), da sem moral odpreti tvojo reportažo!!!
priden.gif

Kaj to prav vidim, da je meni s slo ali nekaj podobnega?
Tale Agios N., a to sta bila v Agathi? Je kakšen primeren park plac za avto v tej vasi? Ker mi je blazno všeč in jo imam nagledano že nekaj let.
 

alfist555

Fizikalc
4. okt 2007
1.823
1
38
Hehe ja vcasih je tud meni tezko gledat kako reportazo....
Ja meni je bil slovenski, za hotel morem pa pogledat kateri je bil...ne vem iz glave. Glede parkirisca je tako....v samo vas oz. do hotelov je dovoljeno z avtom, drugace pa je zaprto za promet. Neka parkirisca so ob glavni cesti, nas hotel pa je imel tudi lastno parkirisce za hotelom. Bom pogledal za ime hotela.

LP
 

alfist555

Fizikalc
4. okt 2007
1.823
1
38
Ne dejansko je ob glavni "promenadi", ce lahko tisti uličici recemo promenada. Je bilo ok, ni prevec hrupno niti zvecer, mogoce le zjutraj motijo smetarji, ker vsako jutro kar zgodaj pobirajo smeti in morajo s kamionom zapeljati vzvratno....piii piii piiii piiii piii
smile-1.gif

Vsekakor pa 100x bolje kot ob glavni cesti, kjer je kar veliko prometa.

Ostali Intelektini dopustniki so dopustovali v hotelu Santa Marina, hotel z dodatno zvezdico in selfservice vecerjo...na lepo mirni lokaciji, vendar klanec do hotela ubija :p
http://www.booking.com/hotel/gr/santa-marina.en-gb.html?sid=d29d027295eb38334f875c33924a1f76;dcid=1

LP