Lancer SW ali Focus ?

sergio

Fizikalc
21. jul 2007
2.557
34
48
41
Ljubljana
V kratkem bo potrebno kupit novo prevozno sredstvo. Nekako v najožji izbor sta padla Mitsubishi Lancer karavan ter Ford Focus karavan.

Mitsubishi je tako ali tako samo 1.6 bencinar, katerega bi vzel novega, kamor bi se vgradil ob prvi priliki še plin. Focusi so v igri le TDCI motor (1.6 109KM, 1.8 115KM in 2.0 136KM - odvisno kaj bo v času nakupa na voljo), letnik 2006, s kilometri do 60-70.000.

Avto nameravam imeti vsaj 5-7 let.

Kaj je boljši nakup? Letno naredim cca. 20-30.000 km, vožjna je nekje 70% mestna.
 

CupraR

Majstr
21. sep 2007
5.637
145
63
Focusov maš zdele k solate
smirk-1.gif
tm do 13.000eur, kar ti paše..

Focus bencinar pa plin??



MAzda 6 120dizelcombi???



Micke so nove res poceni,samo da ti ne bo malo švoh?? (navora bo manjkal)

Drugače pa, pejt tole pogledat
smirk-1.gif
1let stara, je pa cca 4000eur cenej kot nova



Micka



Še plačilni pogoj, je dost OK...



Aja,sm se spomnu, tle gre še od evota motor notr
grin1.gif
 
Nazadnje urejeno:

sergio

Fizikalc
21. jul 2007
2.557
34
48
41
Ljubljana
mah, ne bi focusa bencinarja, ker bi tudi micko raje dizel, pa ne obstaja :/ bolj me zanima s stalisca kvalitete, kaj je boljsa izbira za 5-7 let..

sm pa vidu ja tole z avto.net-a, samo mi je malo bedno, 2. lastnik pa sele 20k km
 

ggg

Fizikalc
8. avg 2007
5.698
4
36
lancer je novi tik pred vrati, ce te slucajno zanima. saj ne da bi bilo s starim kaj narobe, nasprotno
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.652
252
113
prvi lastnik je oseba A, drugi lastnik je Avtohiša, katera ga prodaja, in ti bi bila tretja, če bi ga kupil...
 

Sipi

Pripravnik
14. avg 2007
290
0
16
43
Saj je napisal,da je avtohiša,ki ga prodaja drugi lastnik.Se pravi je v resnici 1 lastnik.
 

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.375
236
63
Kras
www.mtl.si
Citat:
Uporabnik Sipi pravi:
Saj je napisal,da je avtohiša,ki ga prodaja drugi lastnik.Se pravi je v resnici 1 lastnik.
Nikoli še nisem videl, da bi avtohiša rabljen avto, katerega prodaja pisala nase.
stupid-1.gif

Če pa, me pa prosim razsvetlite.

Sicer pa še komentar na armaturko dotičnega Lancerja: bruh.
 

jetamp

Fizikalc
5. sep 2007
3.519
59
48
Kranj
Sem se peljal točno v takšni Micki in nisem bil preveč zadovoljen. Motila me je trdota in ergonomija sedežev, ki jih nikakor nisem mogel nastaviti da bi mi ugajalo. Podvozje Sport pa tudi ni za vsakega, ker se vsak kamenček čuti. Po kratki in neudobni vožnji KR-LJ-KR sem precej polomljen prilezel iz avtomobila. Pogrešal sem potovalni računalnik, pa tudi tista "avtomatska klima" ni ravno biser tehnike. Naj se sliši še tako čudno ampak raje se peljem v Elantri 1,6 GLS top-k, je nekako bolj komot in udobno.
Drugače je v avtu vse funkcioniralo bp le podvozje Sport kot sem dejal ni za vsakega in je treba pred nakupom na eno malo daljšo testno ožnjo.
 

CupraR

Majstr
21. sep 2007
5.637
145
63
Citat:
Uporabnik mtl pravi:
Citat:
Uporabnik CupraR pravi: Micka
Hm, eno leto star avto z 22.000 km in že drugi lastnik?
confused-1.gif
Nekaj smrdi tukaj.

J ga, je za povprašat, lahko je bla testna par tisoč km, pa jo je nekdo za vtohiše oz kr en prevzel
smirk-1.gif

Varjant je tisoč, pač se treba pozanimat..
BTW: eni tut (ki majo veze) takoa vtomobile uzamejo, pod ceno ga dobijo, voz en let pa da takoj naprej..
 

Mis

Fizikalc
1. sep 2007
2.627
0
36
So pa tudi avtomobili ki jih kupijo zaposleni zelo ugodno (toliko kot potem dobijo zanj), jih morajo po cca 1 letu prodati in dobijo novega, brez da bi doplačevali in tako naprej....
Če je zaposleni zmeren in avto ni bil velikokrat za test, je vsekakor vreden $.
 

CupraR

Majstr
21. sep 2007
5.637
145
63
Citat:
Uporabnik Mis pravi:
So pa tudi avtomobili ki jih kupijo zaposleni zelo ugodno (toliko kot potem dobijo zanj), jih morajo po cca 1 letu prodati in dobijo novega, brez da bi doplačevali in tako naprej....
Če je zaposleni zmeren in avto ni bil velikokrat za test, je vsekakor vreden $.

Itak best buy, tako je fotr svojga Leona uzel, od kolega k ma tkole veze. Kupiš skor nov avto z fajn popustom
grin1.gif