Kvalitetno orodje

KURKOFF

Pripravnik
8. avg 2007
401
0
16
Citat:
Uporabnik mistique pravi:
Pa sej, a ne štancajo Unior-ja nekje na Kitajskem?

Kakšen kos verjetno tudi. Toda večino se naredi na naših tleh. Tudi za kakšno drugo (tujo) firmo se proizvaja v Sloveniji.
shocked-1.gif
 

panaque

Pripravnik
23. sep 2007
225
2
18
Ljubljana
Za razne komplete ali tudi posamezne kose se vsekakor splača pogledati v tujini, saj imajo naši vrli uvozniki tudi do enkrat ali celo več višje cene, kot so v tujini (Wera) . Doma imam sicer neuničljiv komplet Stahlwille, za malenkosti pa sem kupil komplet Wisent Profi, znižan za več kot polovično ceno, račna teče kot namazana lepo in mehko in mi je za domačo rabo več kot dovolj,
Unior pa je če gledaš price-performance, predrag.

Vsekakor poglej za cenami v tujini.
 

Nejc_L

Pripravnik
18. feb 2011
317
18
18
Sl. Bistrica
Ja unior orodje štancajo pri nas, na Kitajskem, pa neki v Srbiji, pa še kje drugje..
Vsaj za šraufncigerje vem, da nekateri dejansko niso narejeni v uniorju (pač majo sam štempl njihov gor, z dovoljenjem uniorja), so pa slabše kvalitete.

Drugač pa inbuse pa majo vredi, še noben ni okrogel ratal.
 

luka51

Guru
16. avg 2007
13.870
5.138
113
Citat:
Uporabnik FRooT pravi:
Čudno .. to je tist komplet ko so T imbusi noot z ročajem .. men so skoraj vse glave, razen največjih že zdavnaj odletele
wink-1.gif
Zdej so uporabni še samo za dokaj globoke utore v vijakih !

Lp M .

navadni imbusi (samo tadolga varjanta) ne tisti s t ročajem. tile s t ročajem so že na videz bolj mehke sorte.
 
Nazadnje urejeno:

theMario

Zelenc'
23. maj 2015
28
0
1
bilokudarafalsvuda
www.misaron.si
Unior svojo proizvodnjo drži v Zrečah, Vitanjih in pa nekje v prekmurju...
Sami delajo vse kar se da narediti v kovačiji - ključi ,klešče, nasdni ključi, izvijači in podobno..
Seveda, pa je globalizacija naredila svoje in se določeno orodje dela na vzhodu in srbiji, kaj točno vedo višje pri Uniorju.
če pa nakupujete orodje Unior, se pa trudimo v naši spletni trgovini, da imamo vedno najboljšo ceno na vso Unior orodje, če želi kdo preveriti --> http://www.misaron.si/
Zastopamo tudi druge blagovne znamke, ampak tudi sam osebno najbolj zaupam Uniorju, ker s tem krepimo domačo industrijo in Unior ime.
 

Sonny_Chiba

Majstr
3. dec 2011
1.550
-249
83
Kdo ve katera firma dela za Unior pnevmatsko orodje? Kolikor vem ga ne izdelujejo sami, ga samo prodajajo pod svojo znamko.
 

mihec11

Zelenc'
9. maj 2019
13
12
3
z Unior-jem ne moreš zgrešit
Unior ima vredu viličaste,očesne ključe pa natične 1/2 ,3/4 cole in pa izvijače drugo je pa bolj hobi program pa še garancija je slaba proti drugim profi markam ( usag,gedore,stahlwile,beta) cena je pa približno isto oderuška tak da 1/4 cole narične ključe ali pa bite raje kupite kitajske se bolj splača
 

mihec11

Zelenc'
9. maj 2019
13
12
3
Ja unior orodje štancajo pri nas, na Kitajskem, pa neki v Srbiji, pa še kje drugje..
Vsaj za šraufncigerje vem, da nekateri dejansko niso narejeni v uniorju (pač majo sam štempl njihov gor, z dovoljenjem uniorja), so pa slabše kvalitete.

Drugač pa inbuse pa majo vredi, še noben ni okrogel ratal.
Js sem iz dolgega naričnega imbusa skoraj sveder naredu tak sem ga navil poslal nazaj kot reklamacijo pa so rekli nepravilna uporaba
 

Sonny_Chiba

Majstr
3. dec 2011
1.550
-249
83
Pnevmatsko orodje unior pusti pri miru .Raje kupi cp ingresol ali pa roadcraft

A ti to tako na pamet?

Moje izkušnje (v službi imamo precej pnevmatskega orodja večinoma pištole, račne in biax).

CP- živ šit
IR - v službi ga imamo v večini. O:K orodje samo pri nas cene kar zasoljene
RC- staro orodje super novejše bolj tako tako
 

bero1

Fizikalc
2. sep 2007
2.879
96
48
mb+ -20km
Kzs

Za avtoservisno delavnico se rabi več al manj vso orodje. Kaj in kje nabavit, da se splača, lahko tudi tujina??