Kupim Motorolo v 3

retro

Fizikalc
18. dec 2011
6.277
23
38
Murska republika
Kupim ne bi se pa branil niti podarjenih motorol serije v 3 , rabim jih večje štvilo če ste intresent za podariti ali prodati se oglasite na zs .ORANJENOST NI VAŽNA, GRE SE ZA SAM APARAT BREZ BATERIJE IN POLNILCA.lp.
2320958-motorola-razr-v3i-mobile-phone-large-9.jpg
 

Priponke

  • 2320958-motorola-razr-v3i-mobile-phone-large-9.jpg
    2320958-motorola-razr-v3i-mobile-phone-large-9.jpg
    20,2 KB · Ogledi: 372

MiHa88

Pripravnik
13. apr 2008
729
4
18
Citat:
Uporabnik zino pravi:
Citat:
Uporabnik smt pravi:
vecje stevilo? je to "nova" nokia 1100?

confused-1.gif


Mislim da je bilo na neki seriji teh Nokij da si lahko pomutil gratis klicanje spet v drugih primerih pa da se je dalo spreminjati vsebino že prejetega sms-a ali pa si spreminjal izhodno številko po želji.

Čeprav za sms edit so bile 3310 za spreminjanje številke pa Motorola C115, če se prav spomnim...
 

retro

Fizikalc
18. dec 2011
6.277
23
38
Murska republika
vse kar pišete je vaše mnenje , sem že enkrat omenil da zbiram različne modele telefonov , trenutno rabim večje število originalnih motorol da sestavim serijo tako letnikov izdelave kot tudi barvno serijo sedaj sem jih sicer nekaj že nabavil , ko bom doma pa bom imel več časa za delo, sicer pa sem pred kratkim dobil za eno uslugo da sem uredil in zamenjal neke dele v telefonu druge znamke večje število telefonov preko 70 kom vse starina katere nisem i.mel čas niti da jih še vse pogledat, so pa nekateri v tisti škatli zanimivi.tako da bo delo.
do takrat pa lepe pozdrave iz term Olimij, kjer sem na rehabilitaciji ki pa vseeno ne poteka po mojih in zdravnikovih načrtih.verjetno bojo bergle moj stalni spremljevalec v bodočnosti pa še nekaj operacij.Lp
2328374-WP_20151102_15_00_32_Pro.jpg
 

Priponke

  • 2328374-WP_20151102_15_00_32_Pro.jpg
    2328374-WP_20151102_15_00_32_Pro.jpg
    67,3 KB · Ogledi: 341

MiHa88

Pripravnik
13. apr 2008
729
4
18
Citat:
Uporabnik retro pravi:
vse kar pišete je vaše mnenje , sem že enkrat omenil da zbiram različne modele telefonov , trenutno rabim večje število originalnih motorol da sestavim serijo tako letnikov izdelave kot tudi barvno serijo sedaj sem jih sicer nekaj že nabavil , ko bom doma pa bom imel več časa za delo, sicer pa sem pred kratkim dobil za eno uslugo da sem uredil in zamenjal neke dele v telefonu druge znamke večje število telefonov preko 70 kom vse starina katere nisem i.mel čas niti da jih še vse pogledat, so pa nekateri v tisti škatli zanimivi.tako da bo delo.
do takrat pa lepe pozdrave iz term Olimij, kjer sem na rehabilitaciji ki pa vseeno ne poteka po mojih in zdravnikovih načrtih.verjetno bojo bergle moj stalni spremljevalec v bodočnosti pa še nekaj operacij.Lp

Ah sej nisem nič proti tebi pisal, čisto napačno si dojel. Jaz sem odgovarjal samo na vprašanje glede Nokie, ki je mela neke "funkcionalnosti" ki pa sploh niso povezane s tabo oz. je tvoj namen popolnoma v drugo smer.

PS: Ko bom imel čas pogledam kaj imam od retro modelov na zalogi in ti pošljem seznam če bo kaj zanimivega zate.

Želim ti hitro in dobro okrevanje
wink-1.gif
 

retro

Fizikalc
18. dec 2011
6.277
23
38
Murska republika
Hvala za lepe želje pri okrevanju, saj ti nič ne zamerim in te povsem razumem,ko boš pa imel čas pa kar poglej po svoi zalogi morda se kaj najde.
 
I

Izbrisan uporabnik 3287

oj. tudi jaz ne mislim nic slabega. vprasanje kot vprasanje. nic posebnega. za vse, ki ste (ali pa se) ugibali: nokia je imela zelo zanimivo moznost/funkcijo kot zelo uporabno sredstvo za vdiranje v dolocene sisteme. in ne, niso jo uporabljali za zastonj klice. aktualne oz uporabne (za to dejavnost takrat) naj bi bile samo dolocene serije iz tovarne v de. kako tocno je vse skupaj potekalo pa seveda gugl zelo lepo razlozi. lp in srecno/hitro okrevanje.
 

retro

Fizikalc
18. dec 2011
6.277
23
38
Murska republika
Hvala , saj vas razumem, to o manipulacijah s temi nokijami pa mi je znano in jih nisem niti hotel prodati posameznikom ki so me klicali iz vseh možnih držav tudi Rumunije .RAje sem prodal celo zbirko enemu zbiralcu v tujino ki mi je dokazal namen zakaj jih kupuje, ko mi je poslal zbirko svojih zbirk sem se verjemite mi sesedel, ena cela soba v vitrinah zoženih raznih serij znamk telefonov , takrat mi je bilo kar malo hudo da bojo šle od hiše-vendar biznis je biznis.
V 8 in V 9 jih imate? sem jih imel in podaril ter prodal , sedaj se tolčem po glavi ker jih skoraj ni za kupiti v prvih serijah, delajo jih sicer dalje vendar cenovno zelo drago , rabljenih pa skoraj ni .
 

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.357
222
63
Kras
www.mtl.si
Citat:
Uporabnik retro pravi:
Preberite si ta članek in boste izvedeli kaj je ljubezen do telefonov.

http://www.zagrebinfo.hr/zagrepcanin-kruno-vlasnik-je-najvece-kolekcije-mobitela-na-svijetu/
Zanimiv članek.
Nekaj takega je tudi mene premamilo, začel sem s svojimi, sedaj pa tudi druge zberem, ''uredim'', dam v zbirko in objavim na spletni strani. Dobre so te zadeve...
Edino, meni ni interesa jih zbirat in potem prodajat. Če mi telefon ni zanimiv, potem ga niti ne vzamem, ker že tako nimam časa za preostale, da bi jih predstavil.
Mi je pa še sedaj žal za Nokio 8210, ki sem jo izgubil, vendar enkrat bo že prišla spet v zbirko. Pa T68i me tudi čaka nekje
grin1.gif
.

Drugače sem pa zadnjič posnel zanimiv video na temo ''napredka''
grims-1.gif
v GSM telefonih:
 

retro

Fizikalc
18. dec 2011
6.277
23
38
Murska republika
Zdravo, trenutno imama toliko časa med terapijami da se javim, tudi meni je na nek način žal da sem prodal serijo Nokij vendar ker vem da je ta gospod ki sem mu prodal serijo strasten zbiralec samo serij in ne posamezno telefonov sem mu rade volje prodal, sicersem se odločil za serijo Motorol ki se mi zelo dopadejo in so čeravno motorola v 3 od letnika do letnika različne v samem načinu izdelave -prve so imele plastične pokrove--in tudi neke spremembe v sami notranjosti so narejene.tako da bom probal zbrati serijo in tood zaæetka proizvodnje do serijk ko so končevali z izdelavo.

Za Nokio 8210 ti je res lahko žal ker jih enostav o ni za dobit kdor pa jo ima...na Bolhi-- se mi zdi malce predraga.

<<<<<<<T 68i je ferari med Nokiami , ampak mene bolj muči neka druga ki je podobna Motoroli in je tako šminkerska in dodelana da je kar in sicer <Nokia<<<<<<n 79--
http://www.ezadar.hr/clanak/nokia-n76-sminker-s-mnogobrojnim-funkcijama
<To je za sedaj na brzino, čaka me danes še kar nekaj terapij popoldan oz zvečer sem pa zopet na vezi čeravno je tu wifi največji problem ker je preobremenjen,<<<<<<lp
 

retro

Fizikalc
18. dec 2011
6.277
23
38
Murska republika
Sicer pa bom odprl pozneje novo temo z naslovom ..Retro telefoni in zbirke.Upam de se ji pridružite . Lp.
 
Nazadnje urejeno: