kupil bi avto da lahko opere denar :)

Diablo

Fizikalc
19. jul 2007
5.360
3
38
Dear Friend

Zahvaljujemo se vam za odgovor. Vesel sem, upoštevajte, da v svoj mail, da je vaše vozilo je še na voljo, me resnično zanima za nakup avtomobila po vaši določeni ceni in želim spoštovanjem vas prosimo, da odstrani oglas iz interneta platforme, če je to mogoče. Prav tako bi druge osebe stik z vami za avto, ne bo tako prijazen, da obvesti te osebe, da že obstajajo resna oseba, ki namerava za nakup vozila. Samo če je to mogoče za vas. Vendar sem ne živijo v vaši državi trenutno, kot da bi mi prišel za osebni pregled vozila, preden plačuje za to.

Prosim, rabim vašo pomoč. Potrebujem vašo pomoč iskren in pošten. Moje ime je Captain Ebner Hoffmann Witt. Jaz sem v Združenih narodov vojaška enota Engineering taborišče tukaj v Kabulu Afghanistan.Based na Združene države zakonodajne in izvršilne odločitev za umik vojakov iz Afganistana www.bbc.co.uk/news/world-us-canada-13851930, sem bil prerazporejena, da pridejo in delo v vaši državi na podlagi izhodišč Organizacije Severnoatlantske pogodbe (NATO) kmalu.

Imam vsoto v višini 7,2 milijona dolarjev, ki sem se iz surove nafte poslovne tukaj v Afghanistan.I potrebujejo dober partner, nekdo i lahko zaupate do prejemanja tega denarja za naložbe. To je denar, nafta in pravno. V bistvu, ker sem delala za vlado ne morem obdržati ta sredstva, vendar hočem, da prenos in premik sredstev za vas, tako da ga lahko shranite za mene v vaš račun ali varno
offshore račun, vendar sem se gibljejo po diplomatski način, da ga pošljete na vaše hiše ali neposredno banki po vaši izbiri uporabo diplomatskih Courier Service, v manj kot 4 dni polje bo v priporu.

Najbolj pomembna stvar je, da sem lahko zaupate? Dal ti bom 30% celotnega denarja kot nadomestilo za vaš iskren in zaupanja vreden pomoč in 70% za mene. Vaše del s tem ukvarjajo, je, da bi našli varno mesto, kjer se lahko sredstva poslana to.My zase se jo pošlje vam. Če vas zanima bom vam priskrbi več details.Waiting za vaš hiter odziv.

S spoštovanjem,
Capt.Ebner

mene pa zanima (sem že malo pozabil), kako sploh deluje ta fake, oziroma to napizdovanje. Kje te potem olupijo, če padeš na foro?

aja Norbert se prodaja
frown-1.gif
in sem drugače žalosten,
 

Diablo

Fizikalc
19. jul 2007
5.360
3
38
piše, ni več časa, ker sem imel še neke stvari v planu, in kar zmanjkuje..., pa prostor mi jemlje, sploh zdaj ko bo zima. Preišel tak čas
frown-1.gif
sem pa danes naredil 160 km in je zakon. Letos sem menda vse skupaj en kesl spraznil , tolk o času....