Kriptovalute (tehnologija, trgovanje, borze...)

Egonislaw

Fizikalc
12. dec 2007
2.600
-4
38
Mb
www.pkr.com
Trenutno bolj iz heca kot za res "rudarim" Pi z telefonom. Če bo kdo probal: kriptovaluta Pi

koda povabila: zmay44

Sicer nisem prepričan, da bo kaj iz tega je pa možno, da če bo kdaj Pi prišel na menjalnice in bo velik hype in bojo ljudje metali denar v to, takrat je dejansko lahko kaj vreden in če ga sedaj lahko nekaj dobim zastonj se splača probat :)

Namig: več Pi dobivate, če se pod vas vpisujejo drugi in jih potem dodate v svoj security circle. V app se lahko prijavite s svojim Fb računom, če se boste z tel.št. jo boste kasneje morali potrdit. priporočam Fb.
 

Mikrohard

iPhone Profi
20. jul 2007
5.823
723
113
www.jernej.org
Namig: več Pi dobivate, če se pod vas vpisujejo drugi in jih potem dodate v svoj security circle. V app se lahko prijavite s svojim Fb računom, če se boste z tel.št. jo boste kasneje morali potrdit. priporočam Fb.
 

Priponke

  • ponzi-scheme-1.jpg
    ponzi-scheme-1.jpg
    119,7 KB · Ogledi: 135

Egonislaw

Fizikalc
12. dec 2007
2.600
-4
38
Mb
www.pkr.com

ni glih ponzi ker ne rabiš ni plačat da dobivaš 0.25 Pi/uro, lahko sam delaš ampak pač manj pi dobivaš. Vse kaj moreš delat je da 1x na 24 ur klikneš en gumbek v app, da potrdiš da si prava oseba.
 

Mikrohard

iPhone Profi
20. jul 2007
5.823
723
113
www.jernej.org
Ne plačuješ vedno z denarjem... dandanes so zadovoljni že z osebnimi podatki. Saj pravijo, da so osebni podatki novodobno zlato. Saj tudi nagrada za pripeljane prijatelje ni denar, temveč neka virtualna valuta.
 

B81

22. jul 2007
34.262
8.813
113
ni glih ponzi ker ne rabiš ni plačat da dobivaš 0.25 Pi/uro, lahko sam delaš ampak pač manj pi dobivaš. Vse kaj moreš delat je da 1x na 24 ur klikneš en gumbek v app, da potrdiš da si prava oseba.
Rabiš nekaj povabljencev... drugače pa tale pi je ena taka brezvezna fora ničemur podobna...ker so pač trije študiranci, ljudje to minajo, noben pa nič ne ve, če pobira kake podatke dol ali nič al kaj sploh dela....
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.131
2.256
113
Aja? Kaj konkretno? Meni še nikjer ni bilo potrebno koga prepričevati, da se nekam pridruži, da bi jaz na ta račun profitiral.

Pri večini poslov povabiš koga zraven oz. iščeš ljudi ki bi bili pripravljeni kaj vložiti, če ne druga kot voljo in čas (kar je na nek način enako kot denar) in ko ga oz. jih ti uvedeš imaš nekaj od tega. Meja je zelo tanka. Pač vsak ima rad pod sabo hlapce ki delajo zanj, sploh pa če še kaj vložijo. Zdaj pa ti to imenuj ponzi, MLM, ŽLF, FDS ali kako drugače.
 

delter333

Guru
21. maj 2010
1.670
1.417
113
Notranjska
Ne plačuješ vedno z denarjem... dandanes so zadovoljni že z osebnimi podatki. Saj pravijo, da so osebni podatki novodobno zlato. Saj tudi nagrada za pripeljane prijatelje ni denar, temveč neka virtualna valuta.

Je še bolj genjalno, trenutno ničvredna torej praktično zastonj dobijo podatke le z obljubo, da nekdaj bo to pa nekaj vredno, izjemno! ☺️
 

svizec82

Zelenc'
6. mar 2020
12
0
1
Ker je Pi mining še v beta fazi je potrebno priporočilo nekoga. Ker ni potrebno ničesar investirati ne gre za Ponzijevo shemo, lahko pa vsak ugotovi, da gre za mrežni marketing, ki ima namen pripeljati čim večje število uporabnikov v hierarhijo. Moja invitation koda: svizec82
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.568
3.436
113
Komur ne prime zgornja koda, lahko proba z mojo. Sicer ni Pi ampak je Ku mining, ki je še v gama fazi, ni ponzi ker ni treba nič plačat, ni piramida, je pa stožec, skratka, v najslabšem primeru lahko klikaš kot budala in se ob tem počutiš blazno pametno in ekskluzivno. Invitation koda: eatshit95.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Najbolji

disc

Majstr
4. feb 2011
2.339
447
83
A ma kdo komplet intervju? Me zanima, kaj ma za povedat :)

 

Damian

Zelenc'
13. sep 2012
3
0
1
A res nihce ne pozna oz ne uporablja? morda kaka info s strani SvetIdej ?
Zadeva deluje. Vceraj sem dobil Viso in jo ze pridno koristim. Imam 500MCO, tako da mi lepo leti 3% cashback na vse nakupe. Ce se kdo prijavlja lahko uporabi spodnji referal link. V primeru 6 mesecnega stake-anja 50MCO (trenutno 240€) dobi vsak od naju 50$ nagrade v MCO-jih. Vse preverjeno in vse dela, vsaj meni.

referal link: https://platinum.crypto.com/r/mfv5nudurd
Oz koda, ce si ze prijavljen v app:mfv5nudurd