Kriptovalute (tehnologija, trgovanje, borze...)

tomi

Guru
1. sep 2007
17.915
9.060
113
39
MB
28 se bo naredil snapshot verige, in glede na stanje takrat boš dobil sorazmerni delež btcp, katere borze bodo podprle fork še trenutno ni znano, če ne druga prestaviš z njihov wallet, ki pa tudi mislim, da še ni public
 

D_K

Duplek
24. sep 2007
2.936
750
113
malo sem si pogeldal btcp. Če nisem česa spustil je to bullshit .... to je samo zato da se ZClassic pumpa. ce se ne motim dobis BTC in Zclassic coine na tem btcp. In kako je lahko 1 BTC ekvivalenten ZClassic coinu. Ce se motim naj me nekdo popravi.
 

tomi

Guru
1. sep 2007
17.915
9.060
113
39
MB
res si si malo pogledal
smile-1.gif


ni glih običajen fork btcja, ideje so dobre, želijo postat najboljši privacy coin s forkom zcl (fork od zcasha) in btc.

jaz sem minerja že kak mesec nazaj preklopil na zcl
smile-1.gif
cena btcp zna bit kar nekaj nad btg, špekulira se tudi o ravni bch.

total supply bo še vedno zelo nizek
 

axeton

Fizikalc
28. feb 2011
315
111
43
Vse kar rabiš imet pa je nekaj BTC+ nekaj ZCL, na borzi in potem dobiš toliko BTCP-ja?
 

tomi

Guru
1. sep 2007
17.915
9.060
113
39
MB
vse piše na strani bitcoinprivate in tudi par postov nazaj, niso še objavljene borze ki bodo podprle fork
 

axeton

Fizikalc
28. feb 2011
315
111
43
Citat:
Uporabnik D_K pravi:
amapk ni mi jasno. ce imam 1 BTC in 1 ZCL, kolko potem dobim BTCP ?

How do I receive BTCP?

When the hard fork occurs, a snapshot of all existing ZCL and BTC holdings will occur. Anyone holding ZCL or BTC in a wallet or supported exchange will be credited Bitcoin Private (BTCP) at a 1:1 ratio. For example, if you hold 15.4 ZCL and 0.1 BTC, you will receive 15.5 BTCP.

Potemtakem bi dobil 2.
 

D_K

Duplek
24. sep 2007
2.936
750
113
Citat:
Uporabnik axeton pravi:
Citat:
Uporabnik D_K pravi:
amapk ni mi jasno. ce imam 1 BTC in 1 ZCL, kolko potem dobim BTCP ?

How do I receive BTCP?

When the hard fork occurs, a snapshot of all existing ZCL and BTC holdings will occur. Anyone holding ZCL or BTC in a wallet or supported exchange will be credited Bitcoin Private (BTCP) at a 1:1 ratio. For example, if you hold 15.4 ZCL and 0.1 BTC, you will receive 15.5 BTCP.

Potemtakem bi dobil 2.

LOL, a to oni resno. Očiten scam za dvig cene ZCL.
To je tak kot da bi nekdo rekel: imam lambota in fičota, ker sta oba avta ima fičo zdaj isto ceno kot lambo.
 
Nazadnje urejeno:

axeton

Fizikalc
28. feb 2011
315
111
43
Ne isto bi bilo, če bi imel 0,1 lambota in 0,9 fičota in bi ti potem dali eno alfo limited
smile-1.gif
 

pleXwriter

Majstr
3. avg 2009
3.352
297
83
Citat:
Uporabnik brezhibno pravi:
Čudno. Kolega je prejšnji teden v torek se registriral in imel v četrtek potrjeno.

Močno dvomim, se mi zdi, da je to zgodba od kolega, kolegu...
 

okrim

Pripravnik
6. feb 2012
96
0
6
Citat:
Uporabnik YuGec pravi:
Na bitstampu pa niso resni. Skoraj 2 meseca že čakam na avtorizacijo računa.

Ko bojo nove borze začele delovat bo šlo hitreje predvsem pa ceneje. Ena takih se pripravlja. Jaz sem se prijavil v ico, ker delijo zastonj žetone ob registraciji. 50 jih dobiš ob registraciji in še 50 dobi tisti prek katerega referrala se registriraš. Vredno si je ogledat kaj ponujajo. Prilagam dva taka naslova,če koga zanima:
https://dimensions.network/airdrop?r=072411229
https://ico.wcex.co/?ref=bGM9OLe
 

pioneer

Pripravnik
11. dec 2014
632
14
18
borze bodo kmalu brezpredmetne, čim se uvede atomic swap boš rabil samo FIAT borzo, kjer naložiš denar in kupiš eno kriptovaluto in potem se znotraj omrežja vse zamenja preko atomic swap... Tako da ta poplava ICO na bazi borz je samo grabljenje denarja... To bo aktualno mogoče še letos potem pa ne bo več potrebe...