Krediti po 1.11.2019

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.329
5.362
113
Mislim, nehite zdaj kar neki. Kar se stanovanjskih kreditov tiče, sem par postov prej napisala kaki pogoji so s prve, če se jemlje na 10 let, pa je to prva ponudba. Na 20 let gre pa fix se vedno z 2,5%, brez dodatnih pogojev v smislu kakih zavarovanj ali varčevanja. Spremenljivo pa za to dobo ne vem.
 

softi

asfalter
30. avg 2007
33.298
486
83
okolica metropole

a to rado pezdir, ki jo svojo ženo porinil za svetovalko finačnemu ministru. o izkušnjah ne bi.

to rado pezdir, ki je samo populist, pametnega pa nič od njega. sedaj pa še javno poniževanje. to care...
 
  • Všeč mi je
Reactions: erikson

Mr_Wolf

Guru
8. jan 2008
3.104
3.397
113
Če bi prebral še kakšen drug Pezdirjev članek - žal objavlja v reviji, ki je sigurno ne bereš - bi mogoče tudi razumel njegov point in zakaj piše v tonu, kot piše.
Ampak zato moraš biti malo bolj [edit] razgledan (da ne napišem pameten) tudi sam.
.
In tista zaposlitev njegove žene - gimme a break, a to boste (levaki?) zdaj gonili naslednjih 30 let in to je "dokaz", da kar napiše Pezdir ni res.:sprasujemse::bonk:.
Enako kot zinzelene "Jajotove položnice":nigladek:... ...medtem pa Janković pokrade 29 mio € se pa nič kaj ne usajaš...
..aja Janković je VAŠ™, oz. tvoj... ...sm skor puzabu:zavijazocmi::nigladek:...
 
Nazadnje urejeno:

softi

asfalter
30. avg 2007
33.298
486
83
okolica metropole
Če bi prebral še kakšen drug Pezdirjev članek - žal objavlja v reviji ki je sigurno ne bereš - bi mogoče tudi razumel njegov point in zakaj piše v tonu, kot piše.
Ampak zato moraš biti razgledan (da ne napišem pameten) tudi sam.
.
In tista zaposlitev njegove žene - gimme a break, a to boste (levaki?) zdaj gonili naslednjih 30 let in to je "dokaz", da kar napiše Pezdir ni res.:sprasujemse::bonk:.
Enako kot zinzelene "Jajotove položnice":nigladek:... ...medtem pa Janković pokrade 29 mio € se pa niča kaj ne usajaš...
..sja Janković je VAŠ™, oz. tvoj... ...sm skor puzabu:zavijazocmi::nigladek:...

hvala za oceno.
pezdir je z ženo kršil osnovne demokracije, morale, etike. nikoli se ni pokesal, je pa dal vedet kako bi bilo, če bi bil car.
pezdir v letih ni naredil enega hvale vrednega doprinosa, se pa rad ven meče. njegov manifest za viranta bi lahko tiskali na wc papir v palomi. namesto donata bi bil odličen.

na koncu obstaja en rek, slovenski..osel gre samo enkrat na led. eni za desne ustvarjate led in hodite po njem.
in res konec koncev..od kje si ti potegnil mene v levo, pezdirca v desno in kritiko, fact pripeljal na imenovalec usmerjenosti? ali v tvoji glavi kritika pomeni usmeritev? samokritike ne poznaš? nateg je dovolj v opciji?

pa še janković..usajate se..da ne rečem nerazgledani..podučeni in seznanjeni vedo, da je vse po črki zakona, da gre vse čez in da še tistih 5% ne bo plačanih. sem tudi napisal takrat. sam če ni na kaj drkat, drkate na zaključene zgodbe. a ti/vam, dam še desetine takih zgodb? seljak je za selo, ne za kritike.
 

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
32.989
5.714
113
blizu močvirne prestolnice
To pa ni res. Za 80% tegob v Sloveniji so krivi"levi" skupaj z domačo peto kolono in južnimi.
Softi, ti si SLOVENEC in levičar. Ne moreš podpirati levakov če si pri zdravi pameti. Lahko so te futrali z levimi lažmi, toda jugi je bila usojeno propasti.
Žalostno pri vsem skupaj je, da podpiraš tistega mafijca.
 

Cash

Guru
19. avg 2007
8.070
981
113
Bom popravil...za 80% tegob v Slo so krivi politiki in zame, vsak ki prestopi prag parlamenta je pokvarjen in bo najprej zase delal. Svet vodi pohlep in selestenje bankovcev, ne pa smeri zavitja v kriziscu!
Nehajte se deliti na smeri in nase in vase!
 
  • Všeč mi je
  • Ljubezen
Reactions: navlixx in Jado

softi

asfalter
30. avg 2007
33.298
486
83
okolica metropole
To pa ni res. Za 80% tegob v Sloveniji so krivi"levi" skupaj z domačo peto kolono in južnimi.
Softi, ti si SLOVENEC in levičar. Ne moreš podpirati levakov če si pri zdravi pameti. Lahko so te futrali z levimi lažmi, toda jugi je bila usojeno propasti.
Žalostno pri vsem skupaj je, da podpiraš tistega mafijca.

n e vem zakaj sem slovenc. od kje ti to.
še manj zakaj levičar.
in kerga mafijca podpiram.
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Softi - ne verjamem da je slovenc. Mislim po izvoru, torej nacionalnosti. Pa to ni čisto nič pomembno, če je sprejel slovensko državljanstvo in čuti za dobro Slovenije.

Dragi moj 8888 , zares bi bilo dobro, če bi ciljal natančneje. Slovenijo krmili neka elitna združba, ki je lansirala zgodbo o levih in desnih. Če smo nekoč delovali skupno, smo bili izjemno močni, res pa ni nihče tako mogel postati hiperbogataš. Danes so nas razklali na leve in tigre in imajo tako mir pred nami, da se lahko gredo igrice brez meja.

Če pa zadeva vendarle spodleti, tako kot takrat ko je mladina popizdila in zmetala granitne kocke v vrata hrama demokracije pri nas, pa naščuvajo dežurne novinarje, da napihnejo zgodbo, kako se je uničevalo družbeno premoženje in da so vandali itd ... namesto da bi nekdo napisal, da bi takrat bilo treba vstopiti v tisti hram in kakemu (zapriseženemu) politiku parkirati tisto kocko na sredo plesnive pleše na buči. Drugače ta svojat itak ničesar ne razume :gorjaca: .
 

softi

asfalter
30. avg 2007
33.298
486
83
okolica metropole
ne zagovarjam nobenega, še najmanj Jankovića. je sposoben, je imel botre in je zakonsko naredil kar je lahko. ne zagovarjam pa tega.

nisem levičar,.
 
5. apr 2015
1.335
691
113
To pa ni res. Za 80% tegob v Sloveniji so krivi"levi" skupaj z domačo peto kolono in južnimi.
Softi, ti si SLOVENEC in levičar. Ne moreš podpirati levakov če si pri zdravi pameti. Lahko so te futrali z levimi lažmi, toda jugi je bila usojeno propasti.
Žalostno pri vsem skupaj je, da podpiraš tistega mafijca.

Ampak vbistvu smo mi vsi krivi, saj mi volimo. Levi volijo leve, ovce volijo leve ker se bojijo desnih ker jih levi pumpajo z golaži pred volitvami itd itd... Skratka da gres na volitve volit nekoga samo da desni ne zmaga je žalostno in brez hrbtenicno haha... Moje mnenje, volitve treba bojkotirat, udelezba pod 10%, navadna raja na ceste namesto v službe pa bo... Dokler bomo pač nastavljali levim desnim šarcam...

Če kdo mene vpraša, se levi desni srednji dobijo 2x v letu na jahtah, otokih in se smejejo kake ovce smoin jim je vseeno za našo državo, samo da uni dobijo položaje.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Cash

piagolo

Guru
22. nov 2009
6.158
3.088
113
Softi - ne verjamem da je slovenc. Mislim po izvoru, torej nacionalnosti. Pa to ni čisto nič pomembno, če je sprejel slovensko državljanstvo in čuti za dobro Slovenije.

Dragi moj 8888 , zares bi bilo dobro, če bi ciljal natančneje. Slovenijo krmili neka elitna združba, ki je lansirala zgodbo o levih in desnih. Če smo nekoč delovali skupno, smo bili izjemno močni, res pa ni nihče tako mogel postati hiperbogataš. Danes so nas razklali na leve in tigre in imajo tako mir pred nami, da se lahko gredo igrice brez meja.

Če pa zadeva vendarle spodleti, tako kot takrat ko je mladina popizdila in zmetala granitne kocke v vrata hrama demokracije pri nas, pa naščuvajo dežurne novinarje, da napihnejo zgodbo, kako se je uničevalo družbeno premoženje in da so vandali itd ... namesto da bi nekdo napisal, da bi takrat bilo treba vstopiti v tisti hram in kakemu (zapriseženemu) politiku parkirati tisto kocko na sredo plesnive pleše na buči. Drugače ta svojat itak ničesar ne razume :gorjaca: .
Ti, da malo skreneš pozornost si zdaj še plešaste uvalil med levo-desne. Kaj imaš proti nam?
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.315
5.841
113
pri taščici
Ali Clio ali stanovanje?
Alteras kupi Clio, hkrati pa jambra kako so drage najemnine in da ne more priti do kredita zaradi grde države.