Kranj - gradnja Leclerca?

Roberto

Majstr
19. jul 2007
12.057
154
63
Doma
Razlika je, da pokažeš kartico in dobiš izdelek po znižani ceni (plačaš dejansko nižji znesek) ali pa pokažeš kartico, plačaš polno ceno in ti razliko naložijo na kartico, katero lahko koristiš samo v tisti verigi in to ne takoj ampak čez 24 ur. Kar avtomatsko pomeni da moraš še enkrat obiskati to trgovino.
Zame (pa še za koga) je popust to, da plačaš nižjo ceno takoj.
Me zanima koliko izmed vas bi se strinjalo da kupite avto po polni ceni (in vam tudi recimo financiranje odmerijo na to polno ceno) nato pa čez nekaj časa nakažejo popust na kartico zvestobe katerega lahko koristite samo pri prodajalcih tiste blagovne znamke vozila...
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.754
5.380
113
Ja no bi imel pač servise nekaj časa zastonj...če si iz okolice Leclerka oz ti je na poti si ubistvu "nategnjen" samo prvic...pa se to se ti "zadnjič" vrne če skos tam na kupuješ...
 

Roberto

Majstr
19. jul 2007
12.057
154
63
Doma
Se strinjam. Enemu Primorcu, Gorenjcu ali Dolenjcu pa to ni spotoma... Kaj pa če imaš servise v vzdrževalnem planu?
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.754
5.380
113
V planu so tko al tko...sedaj pa al ga naredim na servisu...al ga sam...al mi ga pa kolega mehanik se pa jaz odločim :) Jah lej Primorc/gorenjc sta v Leclercu zgolj priložnostno če sta že lih kle...tko k mi2 v Ikei ;)
 

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
32.905
5.654
113
blizu močvirne prestolnice
Tako bom rekel. Vse trgovine so cenovno tam tam. Tudi " nizkocenovne" so postale drage, sploh če ne kupuješ krš. Najboljše je kupovati tist kar rabiš, če greš v trgovino zaradi reklam si hitro ob keš.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Roberto

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.148
5.754
113
pri taščici
Hmmm, za ta konc kranja pa je bi mogel reci da so vsakih 20m.
Ce pridem iz Domzalskga konca, potem so vsakih 5- 10km(domzale, moste, komenda,sencur, kranj). Ajd, res da imas v domzalah vsak km pumpo, v litiji imamo na enem km na isti ulici 4 pumpe. In to najbrz ze kar desetletje in vec. V smeri LJ 3, v smer zasavje 1.
 

Roberto

Majstr
19. jul 2007
12.057
154
63
Doma
Ne poznaš ti dobro Kranj... na vpadnici (c. Staneta Žagarja) imaš Petrol pri Merkurju, nato malo naprej OMV (čez križišče), nato pa še malo naprej z vsake strani ceste Petrol (zopet čez križišče). Imaš še pumpo pri Hoferju, v radiju 300m, ampak bolj desno. Tale MOL bo tudi cca km stran od teh pump in enako od tiste na Laborah.
 

Yogi

Guru
1. sep 2007
4.298
935
113
Če greš iz Šk. Loke v Ljubljano preko AC, koliko pump imaš spotoma? Lokacija je zelo dobra.
 

Roberto

Majstr
19. jul 2007
12.057
154
63
Doma
Če greš iz Šk. Loke v Ljubljano preko AC, koliko pump imaš spotoma? Lokacija je zelo dobra.
Najprej na desni v Loki Petrol, nato malo naprej na levi OMV. Če greš na krožišču proti Kranju imaš takoj potem Logo na desni. Nato v Kranju na Laborah, pa NA AC Voklo.
Če greš čez Trate imaš Petrol na Tratah, pa potem 2x Petrol v Medvodah, Hofer v Medvodah, OMV v Šentvidu. Če greš čez Jeperco in Zbilje imaš v Vodicah še MOL.
Torej kot bi jih naklel.
 

Yogi

Guru
1. sep 2007
4.298
935
113
Najprej na desni v Loki Petrol, nato malo naprej na levi OMV. Če greš na krožišču proti Kranju imaš takoj potem Logo na desni. Nato v Kranju na Laborah, pa NA AC Voklo.
Če greš čez Trate imaš Petrol na Tratah, pa potem 2x Petrol v Medvodah, Hofer v Medvodah, OMV v Šentvidu. Če greš čez Jeperco in Zbilje imaš v Vodicah še MOL.
Torej kot bi jih naklel.

To si pa naovinkaril. :fredi: Meni je vseeno, četudi je ne bi bilo. Ampak glede na to koliko je prometa dnevno na relaciji od Delavskega mostu, mimo Qlandije do krožnega na Primskovem... se mi zdi, da se jim ni treba bati za promet. Pa še iz smeri Hrastja, plehovja je tudi iz tistega konca precej...
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.754
5.380
113
Ej a pa bo kdo sedaj opazoval a pride ena cisterna za vse pumpe....al ma vsak svojo cisterno?
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.148
5.754
113
pri taščici
Preden prides is skofje loke v Kranj, si ze vsaj v Medvodah, ce ne kar v ljubljani.
Med kranjem in skofjo loko ne vem ce je EN km omejjtev vec kot 50.
Roberto
Jaz sem ti pumpe nastel iz domzalskega konca. Zadnje case sem pogosto na tej relaciji, vedno v dilemi ali po AC ali preko Brnika. Zaradi zapore sem sedaj kar preko Ljubljane. In ja pump ni premalo. Očitno pa se jih splača postavljat na določenih mestih
 

Roberto

Majstr
19. jul 2007
12.057
154
63
Doma
Če binživele samo od prodaje goriv bi jih vsaj pol pozaprli. Tako pa živijo od prodaje čikov, vode, cajtng, slatkišev, plačevanja položnic...
 

Roberto

Majstr
19. jul 2007
12.057
154
63
Doma
Eni bi na vsak bačin radi imeli Leclerka v Kranju in vidijo v vsaki začeti gradnji njega...