Kranj - gradnja Leclerca?

Spirit

propeler
18. jul 2007
5.746
0
36
A je to res da se tam med Intersparom in Mercatorjem gradi ELeclerc? Jaz sem do tega trenutka mislil da bo Tuš, zdaj pa iz telefonske ankete izvem da gradijo tam ELeclerc
cheer.gif

cheer.gif



btw: koga moram zadavit da me prenehajo ob v nedeljo ob 19:00 klicarit za ankete?
wink-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

Benady

Fizikalc
20. jul 2007
6.825
1
38
Mogoče pa gradijo oboje troje
tongue-1.gif


Kakor jaz vem naj bi tam zrasel Tuš, pa kino, pa blabla...
 

Yogi

Guru
1. sep 2007
4.298
935
113
Po mojih podatkih naj bi biu tam Planet Tuš... O gradnji Leclerca niti enkrat nisem slišal...
 

AndrejK

Fizikalc
7. sep 2007
1.279
3
38
SI
Citat:
Uporabnik Spirit pravi:
A je to res da se tam med Intersparom in Mercatorjem gradi ELeclerc? Jaz sem do tega trenutka mislil da bo Tuš, zdaj pa iz telefonske ankete izvem da gradijo tam ELeclerc
cheer.gif

cheer.gif



btw: koga moram zadavit da me prenehajo ob v nedeljo ob 19:00 klicarit za ankete?
wink-1.gif

Zanimivo, tudi jaz sem mislil, da naj bi tam gradili Planet Tuš. Bom moral enkrat peš tam mimo
smile-1.gif


Drugače pa so mene tudi klicarili ob vseh mogočih in nemogočih urah, dokler nisem telefona vzel pri T-2 in opustil staro telefonsko številko. Sedaj imam blažen mir
smile-1.gif
 

vaginko

Fizikalc
2. sep 2007
10.862
33
48
Vsako gradbišče mora bit označeno zakaj je tam nadzornik, projektant izvajalec naročnik! Idita pogledat malo peš do tja pa bosta pol sigurna kaj se gradi!
 

feler

Fizikalc
21. jan 2008
1.700
12
38
Hmmm ni nujno da se vidi kdo je dejansko naročnik (zato imajo trgovci svoje razloge). Npr. gradi lahko neko specializirano podjetje za financiranje in gradnjo nepremičnin (trgovcem se ne splača keširati gradnjo pa še na bilaco ne vpliva, ipd. ipd.), verjetno je pa dogovorjeno da ko se gradnja zaključi se nepremičnina odkupi. Evole in konkurenca naj nebi vedla kaj se bo gradilo neki določen čas, na tabli namreč ne piše kdo je pri temu ki gradi naročil projekt.
 

Yogi

Guru
1. sep 2007
4.298
935
113
Včeraj so tudi pri nas anketo po telefonu delali in je deklina omenila, da bodo gradili Leclerc med Mercatorjem in Qlandio... A je blo to zdej mišljeno tisto kar se že gradi (ni zvenela 100% prepričano), ali pa bo na novo še poleg Tuša???
bonk.gif
 

kwa

Fizikalc
8. avg 2007
1.088
0
36
ELeclerc je zelo dobra trgovina....zelo prijazna potrošniku....po mojem bo merkator ornk švical, če že ne....do zdej je bil edini, že Qlandija ga je ornk razredčla, ELeclerc ga bo pa sploh....

noro, ne bo mi treba več v Lj. v trgovino hodit
cheer.gif
 

keber

majski hrošč
28. jul 2007
13.240
44
48
Pa siri pra tako. Predvsem pa je po moje izbira hrane večja kot v največjem Sparu (da Mečkatorja ne omenjam).
 

Spirit

propeler
18. jul 2007
5.746
0
36
Citat:
Uporabnik kwa pravi:
ELeclerc je zelo dobra trgovina....zelo prijazna potrošniku....po mojem bo merkator ornk švical, če že ne....do zdej je bil edini, že Qlandija ga je ornk razredčla, ELeclerc ga bo pa sploh....

noro, ne bo mi treba več v Lj. v trgovino hodit
cheer.gif


Jap se strinjam. Je pa tvoj zadnji stavek tudi meni padel na pamet ko sem izvedel da dobimo ELeclerca
cheer.gif
 

keber

majski hrošč
28. jul 2007
13.240
44
48
In kaj je Leclerk čaral, da je rabil 7 let do drugega (in zgleda sedaj še tretjega) centra?
 

iceman47

Pripravnik
29. jan 2008
194
0
16
88
dežela leda, brrrrrrrrrrr
Samo ena zanimivost glede teh tujih trgovcev. 10let preden so odprli trgovine, so bili v slo in dokler se niso vse lokacije uredile ( npr za hofer, lidl..) toliko časa se ni gradilo. Torej gre za zelo dolge procese.
 

keber

majski hrošč
28. jul 2007
13.240
44
48
Tudi Spar ni imel prav nobenih problemov. Kako to, da bi jih imel Leclerc?