Kranj - gradnja Leclerca?

keber

majski hrošč
28. jul 2007
13.240
44
48
No fino. Se spomnim, da ko so odpirali prvi Leclerc, so govorili, da bo "v kratkem" še več centrov. Pa potem ni bilo nič.
 

halo007

Pripravnik
15. avg 2007
176
0
16
Leclerc Slovenija (na rudniku Rudnidis, v MM Maridis) je finančno neodvisen od francoskih šefov. Gradnjo centra Mariboru so tako sfinancirali šefi slovenske podružnice Leclerca, oz najbrž vzeli kredit, kakorkoli.
V prvih letih poslovanja je imel Leclerc izgubo, zato niso mogli it v gradnjo novih centrov. Zdej so se pa lepo okrepili, tako da je čas za širitev.
Zanimivo je, da je imel Leclerc po enem izmed merjenj tržnega deleža trgovcev (okoli) 1,8% delež, kar je za samo en center ogromno.
Drugač se pa strinjam z vašimi mnenji glede velike izbire in nizkih cen, še posebi z njihovo kartico se kar splača. Majo pa dobre akcije tut za stvari kot so lcd televizorji (lg je bil 20 % cenej kot v bofu, kakih 13% cenej kot na netu) in fotoaparati, pa bela tehnika. Mi to vse kupujemo tam, je cenej kot na internetu. Pa še nekaj: ko je na primer union v akciji pri njih, si upam rečt, da je to najcenejši union pri nas
wink-1.gif

Po drugi strani so pa včasih nategatorji, zadnjič sm zarad tega klicu inšpekcijo, pa so dobl kazn. Se bodo že navadl
smile-1.gif

Aja čakamo pa še njihovo že septembra obljubljeno črpalko.
 

blazko

Majstr
21. sep 2007
7.323
372
83
Citat:

btw: koga moram zadavit da me prenehajo ob v nedeljo ob 19:00 klicarit za ankete?
wink-1.gif

Uporabi Seinfeldovo foro:
XXX: "Delamo anketo, bla,bla,ba..."
Spirit: "Sedaj nimam časa ali vas lahko pokličem po osmi uri?"
XXX: "Ne bo šlo, delamo samo do 20.00"
Spirit: "Ni problema, lahko mi daste vašo domačo številko."
XXX: "Ja, ne... to pa ne morem...."
Spirit: "Zakaj pa ne? Ali mogoče ne želite, da vas ob nemogočih urah nadlegujem po telefonu?"
XXX: "???"
Spirit: "No, sedaj veste kako se počutim jaz."
konec pogovora
tongue-1.gif
 

Jernej

Fizikalc
18. avg 2007
7.124
0
36

ksz.


Včeraj sem se spet peljal mimo in meni se zadeva zdi way too prevelika za Leclerc. Več nadstropij, v sredini se že vidi ogromni osrednji prostor. Mene bolj spominja na design Planetov Tuš (CE, MB), kar naj bi dejansko tudi bilo tam. Trgovine, bowling, kino...
 

DrM007

700. registrirani uporabnik
1. sep 2007
2.450
1
38
42
Krain
Tudi jaz sem slišal da bo to Tuš. Sicer pa kdo pravi, da med Mercatorjem in Interšparom ni dovolj prostora še za ene tri take centre...
cool-1.gif
 

kwa

Fizikalc
8. avg 2007
1.088
0
36
Citat:
Drugač se pa strinjam z vašimi mnenji glede velike izbire in nizkih cen, še posebi z njihovo kartico se kar splača
v soboto smo dal 61€ na kartico nam je bilo vrnjeno 15€
cheer.gif


kaj si lahko potrošnik še želi več?
cheer.gif


P.S. žena dela v Merkatorju....za iste stvari bi tam dal 100+€
bonk.gif
 

felicita

Pripravnik
8. okt 2007
529
0
16
Gorenjska
Če mene vprašaš, bi moral te centre postavljat enega NA drugega, ne pa enega zraven drugega...Toliko polja uničenega zaradi štacun s slabo robo (ki je še prodat ne morejo ) in parkirnih prostorov, je naravnost kriminalno dejanje. 20 let nazaj smo premišljevali, da bo verjetno treba širiti v to smer stanovanjski del Kranja...no kaj imamo zdej? Same neumnosti, živeli bomo pa na cest al pa v starih bajtah.
stupid-1.gif
 

DrM007

700. registrirani uporabnik
1. sep 2007
2.450
1
38
42
Krain
No, na polju med Merkator Centrom in pokopališčem je še vedno dovolj prostora za Planina Jug, ki naj bi bil realiziran do 2014 (rekla-kazala).
Prebivalci s ceste Jake Platiše na Planini III že nestrpno čakamo, kdaj bodo zgradili parkirišče na drugi strani ceste, tako kot so jo na isti ulici na Planini II. Zdaj smo kot sardelice v konzervi... al pa pločevinke pira na platoju, da bodo prispodobo razumeli tudi tisti, ki ne jedo rib...:)
 

DrM007

700. registrirani uporabnik
1. sep 2007
2.450
1
38
42
Krain
Ja, večina folka tu na forumu da svojo sliko v avatar.
tongue-1.gif


To pričakujemo tudi od tebe!
10.gif


hysterical-1.gif
 

Jernej

Fizikalc
18. avg 2007
7.124
0
36

ksz.


Danes so že postavljali ogrodje (kino) dvorane... tako da bo očitno res Planet Tuš tam.
 

WhiteCell

Fizikalc
18. avg 2007
1.930
1
38
42
Kranj
Obišči stran
Citat:
Uporabnik Jernej pravi:

ksz.


Danes so že postavljali ogrodje (kino) dvorane... tako da bo očitno res Planet Tuš tam.
http://www.tus.si/index.php?NivoId=73&ref=1&idNovice=381
oz citat :
Citat:
Planet Tuš Kranj bo prve kupce sprejel že konec leta 2008
Celje, 06.12.2007

Že konec leta 2008 bomo v Kranju odprli nov Planet Tuš, ki bo svojim obiskovalcem na 21.600 m2 ponudil prostor nakupovanja, zabave, rekreacije, druženja in preživljanja prostega časa. Poleg Tuševega supermarketa bo obiskovalcem Planeta na voljo še multikino, bowling center, otroški kotiček Oslarije ter še številni drugi trgovski, gostinski in storitveni lokali in trgovine. Investicija je že v fazi izgradnje, vredna pa je več kot 30 milijonov evrov.

Za izvedbo najobsežnejšega projekta na slovenskem trgu v letu 2008 smo že pridobili gradbeno dovoljenje in pričeli z gradnjo. Na izbrani lokaciji v Kranju tako potekajo prva dela operativne faze projekta, ki bo zaključen predvidoma konec prihodnjega leta. Gorenjska prestolnica bo takrat bogatejša za najsodobnejši Planet Tuš, v katerem bomo na 21.600 m2 združili zabavo, sprostitev, nakupovanje in prijetno preživljanje prostega časa, primerno za vse družino in vse generacije, vanj pa bomo vložili kar 31 milijonov evrov.

Obiskovalci se bodo v multikinu novega Planeta Tuš družili z zvezdami v petih kinodvoranah s kar 1.238 sedeži. Za rekreacijo in sprostitev bo namenjen bowling s 14 sodobnimi, računalniško vodenimi stezami, zabava v dobri družbi pa se bo lahko nadaljevala tudi ob igri biljarda ali elektronskega pikada. Druženje in sproščena razigranost bosta doživela svoj vrhunec v večernih urah, ko se bowling spremeni v nočni klub z najboljšimi zabavami v mestu. Nepozabna doživetja pa bodo obiskovalci lahko dopolnili s kulinaričnimi doživetji izpod rok večkrat nagrajenih Tuševih kuharskih mojstrov. V Planetu Tuš bomo za gastronomske užitke, potešitev lakote ali preprosto za sprostitev poskrbeli z restavracijo, pizzerijo, restavracijo s hitro prehrano, kavarno-slaščičarno in večimi gostinskimi lokali.

Planet Tuš bo pravi naslov tudi za opravljanje vsakodnevnih nakupov, saj se bo v njem na 3000 m2 prodajnih površin nahajal tudi supermarket Tuš po meri najzahtevnejših kupcev, ki bodo lahko izbirali med več kot 30.000 izdelki živilskega in neživilskega segmenta. Kar 4.700 m2 pa bo namenjenih za ostalih 22 gostinskih in trgovskih lokalov priznanih blagovnih znamk s prvovrstno ponudbo. Medtem ko bodo starši opravljali nakupe, pa bodo njihovi malčki uživali v ustvarjalnih igrah pod budnim varstvom strokovno usposobljenih animatork in animatorjev v Oslarijah, kotičku namenjenem prav najmlajšim. V Planetu Tuš Kranj se bo raztezal na 500 m2, poleg organiziranega varstva pa bo namenjen tudi za proslave rojstnih dni in številne dogodke, ki jih v Tušu redno pripravljajo za najmlajše. Za udobje vseh obiskovalcev bo na razpolago kar 800 parkirnih mest, od tega kar polovica v pokriti garaži.

Aleksander Svetelšek, generalni direktor Skupine Tuš, je o Planetu Tuš Kranj povedal: »Planeti Tuš na obstoječih lokacijah v Sloveniji so kupce prepričali s svojim inovativnim konceptom. Njihov odziv je najboljši dokaz, da smo v Skupini Tuš s sožitjem nakupovanja in kakovostnim preživljanjem prostega časa dvignili standarde in postavili nove smernice, ki jih bomo sedaj predstavili še Gorenjski. V Kranj prihajamo z dolgoletnimi izkušnjami – naš prvi Planet Tuš v Celju je ravno v novembru praznoval okrogli 5. rojstni dan – in jasno vizijo, zaradi katere so prebivalci Maribora in Novega mesta vzeli tamkajšnja Planeta za svoja. Investicija Planeta Tuš Kranj bo naša največja na slovenskem trgu v prihodnjem letu in prepričan sem, da bo izpolnila pričakovanja Gorenjk in Gorenjcev.«

Planet Tuš pa se obeta tudi na Primorskem. Nov center nakupov in zabave se bo razprostiral na kar 40.000 m2 bruto površin, vrednost celotne investicije pa ocenjujemo na 55 milijonov evrov. Na izbrani lokaciji v Kopru že poteka sanacija terena.
 

hgard

Majstr
22. jul 2007
4.030
474
83
Citat:
Uporabnik sevlje pravi:
Bo pa fino sedaj v Kranju iti v trgovino, ko bodo vse prazne
smile-1.gif

Dokler bo taka "huda revščina" pri nas, se trgovci nimajo kaj bati. Vsaj ob sobotah je večina parkirišč pred nakupovalnimi centri v Kranju zaparkirana.
 

tado

Fizikalc
15. maj 2008
2.267
1
36
Obujam temo... se kaj ve...ob izvozu za avtocesto proti Jesenicam, ko se gre iz Kranja, proti Šenčurju, naj bi se gradil Leclerc...je to res?
 
Nazadnje urejeno: