Kotiček za deprivilegirane

Ali ste za to, da se uporabniku Peter Klepec trajno onemogoči "sodelovanje" sranje po forumu Alter.?

• ne , nisem za to, uporabnik mi je všeč in je koristen

Glasovi: 17 47,2%
  • da, sem za to

Glasovi: 19 52,8%

• Skupaj glasov
    36
  • Glasovanje je zaprto .

Peter Klepec

Majstr
24. jan 2019
3.081
430
83
In zdaj boš poklical na pomoč prijatelja, ki bo vse skupaj izbrisal.
Nič bat, imam že shranjeno.
Počasi bo zrelo za ukrepanje.

msenjur

Majstr
11. sep 2007
14.724
228
63
pa glede modov in njihovih stalisc - mislim da bi morali biti neopredeljeni, ne tako ocitno usmerjeni v en pol, kot tukaj.

pa ne recem da je kameleon exstra desnicar, kot 123 recimo, ampak se ob njegovih butastih postih nasmehne in si misli svoje.

sej mod je neke vrste sodnik, k odloca kaj je primerno in kaj ne.

Nazadnje urejeno:

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
Osebje foruma
23. jul 2008
29.820
941
113
Modi smo že odločili...pa je nekomu malo dolgčas očitno...ali pa rad dela zbrko načrtno...

Peter Klepec

Majstr
24. jan 2019
3.081
430
83
Enako lahko jaz vprašam tebe. Nič čudnega, da se porajajo domneve o tvojem drogiranju....

LOG THE FUCK OFF YOU FUCKING RETARD!
Moderator Kamele0N je lajkal ta zapis. Ni ga brisal, ampak lajkal.
To se tebi zdi korektno moderiranje in zakaj? Zato ker si ti sam sprožil namigovanja o moji odvisnosti in ker nedvoumno očitno podpiraš žaljenje posameznih uporabnikov?
Še enkrat te vprašam. To je za tebe moderiranje foruma?

cappy

Majstr
8. apr 2010
2.352
292
83
Kaj takoj spreminjas temo? Govora je o tebi in tvojem nezrelem in neprimernem obnasanju. Jemljes kaksna zdravila ali droge?

Menim da je to pomembna informacija tako da "zahtevam" odgovor tako kot ti ko utrujas dolocenim uporabnikom.

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
19.159
1.534
113
pa kdo je rekel kej o jansi? ce ti desni pol nebi disal, bi bil 123 ze zdavnaj zbrisan iz alterja.
Če se extremne levičarke Jagebabe ne more (ne sme?) onemogočit zakaj bi se torej onemogočalo extremne desničarje? Jaz že dolgo tega trdim, da sta si odlična protiutež in "popestritev" foruma ampak leftardi pa znajo za mano ponovit samo popestritev foruma pa seveda brez narekovajev.

Peter Klepec

Majstr
24. jan 2019
3.081
430
83
Če se extremne levičarke Jagebabe ne more (ne sme?) onemogočit zakaj bi se torej onemogočalo extremne desničarje? Jaz že dolgo tega trdim, da sta si odlična protiutež in "popestritev" foruma ampak leftardi pa znajo za mano ponovit samo popestritev foruma pa seveda brez narekovajev.
Je mogoče določena politična usmeritev pogoj za sodelovanje na forumu? Je pogoj to da širiš lažne novice kot 123, žališ in zmerjaš vsepovprek kot ti, si rasist kot 8888 in še kdo, ali zgolj smetiš kot Kamelči, cappy in stop?

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
19.159
1.534
113
Je mogoče določena politična usmeritev pogoj za sodelovanje na forumu? Je pogoj to da širiš lažne novice kot 123, žališ in zmerjaš vsepovprek kot ti, si rasist kot 8888 in še kdo, ali zgolj smetiš kot Kamelči, cappy in stop?
Glede na to, da te nekdo odbana, ko se večina moderacije (na glas ali pa po tihem, their call) strinja s tvojim odstrelom, bi rekel da je pogoj za sodelovanje da si nerealen zavajajoč leftard, ki se mora zlagati vsaj enkrat dnevno ampak to tako slabo, da potem utihneš ko se te dobi na laži ali pa ne stojiš za svojimi napisanimi blodnjami in potem lastnoročno brišeš lastne objave ter to seveda podtakneš moderaciji, tako da.....

....LOG THE FUCK OFF YOU FUCKING RETARD!