Korzika mobilni internet

noob_1

Zelenc'
10. apr 2012
4
0
1
Živjo,
letos je v planu Korzika. Sem pa žal eden tistih, ki tud na dopustu ne morejo brez neta
bonk.gif
. Zanima me, če ima kdo izkušnje z mobilnim internetom na Korziki. Fajn bi blo, če obstaja kaj podobnega, kot npr. pri nas tušmobilov Instant internet ali na Hrvaškem Simpa. Gledal sem že ponudbe operaterja Orange, pa ne najdem nič primernega.

Vnaprej hvala za info!
LP,
Domen
 
Nazadnje urejeno:

dufus

Fizikalc
13. okt 2007
1.927
60
48
kje pa bos spal? jaz lani nisem imel problema z netom, je pa res, da je po kampih povsod placljiv.
 

noob_1

Zelenc'
10. apr 2012
4
0
1
Večinoma bom v kampih. Je pa po mojih izkušnjah wifi, sploh v kampih, problematičen.Tudi če imaš srečo, da dobiš parcelo dovolj blizu routerja, potem je problem v številu "odjemalcev" in posledično porazni hitrosti neta. Zato mi je boljša mobilna varianta (umts, lte).

lp. D.
 

bste

Pripravnik
4. maj 2009
118
3
18
Podpulfrca
Mobicarte Orange. Pazi na tole:

- izpolniti moras papir z identifikacijo (osebni podatki + potni list), tole se poslje na sedez Oranga, kjer zadevo aktivirajo. Traja par dni. Sam se zadevo narocil na eBayu, pa pred odhodom poslal dokumente v Fr.

- ne dela tethering (razen, ce so tole nazadnje ze kaj spremenili)
 

aver

Pripravnik
9. jun 2008
435
11
18
Tudi mene zanima kako je z internetom oziroma kaj se najbolj splača. Lahko kdo prosim napiše kaj več, saj nimajo nič v angleščini.

Hvala.