Covid-19 Covid-19 Koronavirus teme in moderiranje

Thrivial

Majstr
19. avg 2007
3.746
255
83
Dragi moderatorji oziroma Kamele0N

Pohvale za vložen trud in pridno moderiranje koronathreadov, vseeno pa malo v razmislek - trenutno imamo 9 sticky tem povezanih s korono, njihovo število pa narašča kot korona v Ameriki.

Mogoče bi se dalo katere izmed njih združiti (razkužila, zbiranje na javnih mestih, navodila vlade...), zraven pa se lahko v prvi post vsake take teme napiše relevantne linke, kjer lahko ljudje najdejo informacije (gov.si in tako naprej, pač glede na temo). Tako bi se izognili razpršenosti, uporabniki bi pa imeli vseeno dokaj strnjene uporabne informacije.

Poleg tega bi lahko odstranili stickyje iz praktično vseh (mimogrede, dvakrat so prilepljena različna pravila foruma) in bodo manj obiskane pač potonile na dno. Saj mogoče pa koga zanima še kaj drugega poleg korone, pa sedaj sploh ne opazi nič drugega, ker je 3/4 površine polepljene s korono. :fredi:
 
Nazadnje urejeno:
  • Všeč mi je
Reactions: BornSkeptic

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.348
251
113
pa se iz estetskega vidika, bi morale biti vse teme poimenovale Covid-19 - "tema"...

pa tud kitajski super virus bi lahko pocasi preimenovali, pa naredite se eno podtemo "zarote"
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.755
5.382
113
Evo malo z zamudo...

Podforum je sedaj......teme sem pa razdrobil ravno zato ker so se uporabniki pritoževali da je glavna tema o super virusu preveč zasicena in nepregledna!

Še strinjam glede Covid-19 poimenovanja....ampak ko nekdo odpre temo jo ne morem več preimenovati... Mogoče MaverickT..

Zarote sem pa pravkar odprl....ne da bi prej tukaj prebral.... Lje bil pa že čas ker so tudi z njimi zaščitili temo o super virusu....
 
  • Všeč mi je
Reactions: Spajky in Thrivial

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.755
5.382
113
Edit: se opravičujem.....Teme lahko preimenuje tudi sam!
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.755
5.382
113
To je Maverick dal nekaj zravn......pomojem da se loči kjer pod-forum je na daleč