Kopriva

MrDaco

Guru
11. sep 2007
6.614
1.318
113
Kake imaš... A tvoje ime Fritz pa te enoznačno povezuje z tvojo identiteto ki jo izkazuješ na osebni?

• Haha
Reactions: Kamele0N

BojanP

200. registrirani uporabnik
24. jul 2007
1.975
1.370
113
Pa saj je vprašanje čistu na mestu. fritz samo saprašuje kaj si mislimo če je kdo od slo politikov prisoten tudi na alterju.

nekaj je bilo govora da se za uporabnikom cappy dejansko skriva Kordiš. Ne vem pa če je kaj resnice v tem.

Po moje pa ta forum ni ravno najbolj zanimiv za njih saj nima ravno velikega dometa, tako da je na tem forumu edino strankarska "pešadija", katere najboljši primer je 123.

• Všeč mi je
Reactions: luciano

sajkek

Guru
16. mar 2008
24.339
2.301
113
bolj je hecno da največ sledilcev ta desnih so ravno levi, ti so takoj vsem na tekočem, kaj zine maršal, ali koprive... hecno, ironično in skoraj paradoksalno. Had in njemu podobni so imeli včeraj verjetno večurni orgazem. :evil:

msenjur

Guru
11. sep 2007
18.735
1.901
113
Pa saj je vprašanje čistu na mestu. fritz samo saprašuje kaj si mislimo če je kdo od slo politikov prisoten tudi na alterju.

nekaj je bilo govora da se za uporabnikom cappy dejansko skriva Kordiš. Ne vem pa če je kaj resnice v tem.

Po moje pa ta forum ni ravno najbolj zanimiv za njih saj nima ravno velikega dometa, tako da je na tem forumu edino strankarska "pešadija", katere najboljši primer je 123.

v zadnjem času se mu pridružuje še NzuguJr.

wilburxxx

Guru
29. sep 2010
2.671
981
113
Kolk poznam ne bi dal roke nikamor, kaj pa šele v ogenj, da tu ni politikov. Sem pa prepričan, da so plačanci.
Ene dva osebno poznam, samo ne vem če tu govnata, vem pa da na FB. En je celo hčer najel, da mu to počne, pravi denar je denar, vsak mesec par sto € na črno v žep pa tud prav pride.

BojanP

200. registrirani uporabnik
24. jul 2007
1.975
1.370
113
Kje se prijaviš? Jaz bi tud, sam ne za občasno pohvalo in kavo, kot to delajo na Trstenjakovi.

msenjur

Guru
11. sep 2007
18.735
1.901
113
Kolk poznam ne bi dal roke nikamor, kaj pa šele v ogenj, da tu ni politikov. Sem pa prepričan, da so plačanci.
Ene dva osebno poznam, samo ne vem če tu govnata, vem pa da na FB. En je celo hčer najel, da mu to počne, pravi denar je denar, vsak mesec par sto € na črno v žep pa tud prav pride.

a tak lep dnar je to?

no, jest tud ne verjamem, da je politik tukaj gor... nimajo oni cajta se kle prepahavat... so pa plačanci, to pa ja.

Ker tok smrtno resno pač ne moreš nikogar zagovarjat ali propragirat.

Pepe

Guru
20. sep 2007
10.469
1.420
113
Lep denar. Zato se že splača kak twit napisati.
Škoda, da nisem vprašal, koliko plača nasprotna stran, ko so me vabili na proteste proti Kanglerju, čeprav me za MB briga pač toliko, da je to pač eno od mest v Sloveniji. Tistega, ki me je vabil, pa tudi enako.

Kje se prijaviš? Jaz bi tud, sam ne za občasno pohvalo in kavo, kot to delajo na Trstenjakovi.

jst tud to prakticiram. Sm se kar na janeza obrnu (twitter) in ker sm fajn pridn, fajn fant sem že kar napredoval. Začel pri sendviču in frucu, danes sm že na poli salami in bibiti. Načrtujem pridt vsaj do durčakov iz Lidla.....čeprav ve, da bo težka pot.... Občasno tud han kako kofe s petrola, ko mu javm kaj janez namerava twitnt, no pa nemcu smo pomagali pri iskanju spletne trgovine da je lokho laks za nitkarco nabavu. Tam je bla zravn pa še toritca.

Pa za božička sm dobu dairlno kartico za 10€, plato janezove vode in pa knjigo z njegovim avtogramom in posvetilom. Govori pa se tudi o team bildingih v Lepeni, sam letos je bla korona...to bi po moje moglo bit čudovito

• Haha
Reactions: Hanzi in kajpace

msenjur

Guru
11. sep 2007
18.735
1.901
113
kakšni so pa kaj odnosi v kolektivu? vse laufa? kej tekmovalnosti? foušije?