Konc je s tabo!

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Citat:
Uporabnik stieber pravi:
Pa ti jaz kot ljubljančan rečem - zoki mora odstopiti

Saj vem, ti bi raje tisto, ki bi gradila železnico na Krvavec
stupid-1.gif
Samo, da je taprave farbe.
 

Simon_Vi

KIYUNDAI fan
8. maj 2007
8.128
2
38
Goba pejt delat...nedelo poneumlja. Tolk butastih postov ko si napisal v tej temi jih prej nisi v celem letu....
 

Car

POSTman
4. avg 2007
8.326
1.192
113
55
Planet zemlja
www.posta.si
Citat:
Uporabnik Nenasiten pravi:
Hehe, pa tolk ste se mi eni smejal pred dvema tednoma
redface-1.gif


crazy1.gif
Čaki mal! Kdo se ti je smejal? Si dobro prebral, kar sem napisal, če repliciraš meni!!! Naj te spomnim, kaj sem napisal:

Ne rečem, da se ne bo to zgodilo tudi v Ljubljani, ampak zaenkrat nič še ne kaže na to.
 

Nenasiten

Fizikalc
16. sep 2011
845
70
28
Dej ne nakladej no. Mislil si da bodo demonstracije samo lokalno, v MB. Kot lahko vidiš, se širi kot kuga
wink-1.gif


To je samo začetek
grims-1.gif
 

Car

POSTman
4. avg 2007
8.326
1.192
113
55
Planet zemlja
www.posta.si
Je tvoj bedni odgovor sploh vreden komentarja? A lahko vse skupaj prebereš še enkrat? Če ne razumeš, pa prosi koga z narejeno osnovno šolo, da ti razloži point! Ja?
 

erikson

Guru
25. avg 2007
21.554
5.529
113
Jaz mislim, da bi na nadomestnih volitvah Zoki spet zmagal.
cheer.gif


Neljubljančani tega pač ne razumete.

In mnogim zaposlenim v Mercatorju je veliko pomenilo, da jih je glavni direktor obiskoval za vikende. In bonov so bili v veliki večini veseli.

Vseh sicer nikoli ne moreš zadovoljiti (v eni današnji temi bi naprimer nekdo klofutal promotorke v trgovinah).
 
I

Izbrisan uporabnik #488

http://www.zurnal24.si/jucek-iz-cipra-v-slovenske-konjice-clanek-173883

hysterical-1.gif


Citat:
Novo prebivališče skladišče

Na novem naslovu na katerega se je prijavil Jure Jankoviæ ni stanovanjske stavbe, ampak le skladišče, brez ogrevanja in bivalnih prostorov. Lastnik stavbe je podjetje Schvab, ki ima sicer sedež na Liptovski ulici 34. Med obiskom novinarja Jureta v skladišču ni bilo. Prav tako ničesar niso želeli komentirati na sedežu podjetja.

Tudi starega mu bodo tako lovili