Kolkrat še Nokio na servis?

Viper_XxL

Guru
20. avg 2007
9.323
944
113
Titograd
Jap. Servis je Teleray za vse nokie (razen nekatere tuševe) in ni nič kaj hitro, meni je treba samo notranjo stran ekrana sčistit pa je že 10 dni tam, je pa rabo 4 dni da je do servisa sploh prišo
bonk.gif


Naj mi nekdo nekaj pove, kaj to je stalna praksa da so telefoni po 2 tedna in več na servisih? Ker pol pa naj zagotovijo primerne nadomestne telefone, ne pa da dobim tako žalost od telefona ki jo morm še cel mesec okrog nositi.
 

halo

Fizikalc
22. jul 2007
2.211
0
36
51
Ljubljana
Na teleray itak ne bom nosu (nisem nesu) ker nimam časa v LJ hodit.
Nesel sem v Simobilov center, tam kjer sem jo vzel.
Verjetno jo bodo oni poslali na servis Teleraya in smo spet tam
confused-1.gif

Sem pa dopisal na papir če lahko popravijo do enga datuma, da grem potem na dopust in telefon potrebujem!
 

Infernus

Fizikalc
8. jun 2008
2.301
5
38
ksz...

Sodelavec že tretjič ali četrtič vrača nokio n95 na servis... ne dela pol stvari.. :]
 

Malecky

Majstr
10. sep 2007
11.435
409
83
Moja je zdaj tretjič tam, na popravilu tko že 1 mesec skup.
bonk.gif


Kdaj je pa stvarna napaka oz. na kaj se obesit naslednjič pa prosim če razložite če veste.
 

MViper

Fizikalc
19. jul 2007
12.139
0
36
45
Mal na pamet.. kakor vem, ti morajo menjati, ce popravljajo 3x isto napako, pa jo ne odpravijo.
 

halo

Fizikalc
22. jul 2007
2.211
0
36
51
Ljubljana
KSZ
Nej kdo ki je boj strokovno podkovan napiše tle...
Kdaj začne veljeati 45 dnevni rok? Ko ga predam S!mobil centru (npr) in je tisti datum na papirju ali ko ga servis prejme?
Ne vem kdaj so ga S!mobilovci poslali, zato mi neki ravno ni jasno.

Se štejejo samo delovni dnevi ali se štejejo koledarski?

Po osmih dneh te menda morajo obvestit pisno?
 

Gamero

Majstr
13. avg 2007
5.022
118
63
okolica mesta
V osmih dneh te obvestijo(in tega se samo Teleray drži), če piše na listu da gre za stvarno napako. Obrni se na servis in ti bodo razložili kako potekajo te dnevi.

lp
 

Malecky

Majstr
10. sep 2007
11.435
409
83
Evo danes se Nokia se spet poslovila na isti način....

Zdaj bo šla četrtič na Teleray servis, ampak zdaj nimam nobenega namena dajat telefon v servis. Brez telefona sem tako bil že več kot 2 meseca, popravilo vedno traja pol urce popravijo pa nič ne, pa cel a4 list je z napisom napake.

Še kakšen namig če se upirajo? Je kdo dejansko dobil nov telefon?
 

Ginginova

Guru
28. jul 2007
6.522
1.405
113
Izstavi jim račun za svoje prihajanje na servis.
wink-1.gif


Ogo
 
Nazadnje urejeno:

luka51

Guru
16. avg 2007
13.879
5.157
113
mene so drkali češ da telefon deluje in da napake ni.
to se je vleklo kako leto dokler jim nisem zraven poslal cd-ja z posnetimi vsemi napakami in naj me nehajo jebat v glavo (dobesedno tsko semnapisal ker semmel pun k vsega)
no čez 1 teden je na pošti čakal nov telefon (z faking arabsko tipkovnico).
tak da če priložiš nek vido dokaz bo zadeva rešena hitreje
 

iLukeBerry

Pripravnik
3. jul 2008
60
0
6
Teleray SUX! Nesposobni bedni gnili amaterji. Berem forume iz tujine npr. v ZDA, če ti telefon ne dela in da je pod garancijo, ti ga zamenjajo takoj brez vprašanja.
 

Semantique

Pripravnik
17. mar 2008
783
0
16
Za tvoj telefon je gotovo na mestu, na splošno pa ne gre enačiti vseh telefonov istega proizvajalca, ker so zelo različno pokvarljivi.
 

Tarja

Pripravnik
5. jun 2008
161
0
16
Ljubljana
ja, iz simobila samo pošljejo na servis...in ta čas se ti ne šteje v zakonsko določilo 45-dni določenega roka popravila. Na tvojem mestu bi zahtevala pogovor s serviserjem in zahtevala pisno od servisa, da ti da nov mobitel, če ga niso sposobni popravit. in če ne dajo, lepo piši v delova pisma bralcev, pa onina....pa zraven pripiši imena serviserjev. Imam sama slabe izkušnje, žal s sony ericssoni, in na drugačen način ničesar ne dosežeš. Ampak najprej z lepo besedo, seveda, čeprav vem, da te spravlja ob živce.
Moj SE je bil letos 9ič na servisu in ko vsem naredila štalo na servisu, so mi šele popraviloi, kot se zagre.