Koliko ste ali ste bili vztrajni pri osvajanju?

marela

Zelenc'
12. jul 2015
26
0
1
Če vidiš, da se ji jebe zate. Še poskušate ali greste dalje? Recimo zavrne povabilo na pijačo in se z letala vidi, da je izgovor. Še poskušate ali greste na naslednjo "žrtev"?
Že veliko ljudi mi je reklo, da punca nimajo poguma reči fantu "Ne zanimaš me, žal", ampak raje iščejo izgovore. Potem imaš take, ko se delajo nedosegljive in čakajo na tipe, da vidijo koliko je pripravljen "težit" in se potrudit zanjo.

Kaj ženske sploh hočejo?
 

yahel

Fizikalc
23. jan 2013
3.537
61
48
Že po parih dneh vidiš kako zelo se zares upira ali pa se kao "upira". Razlika med enim in drugim je očitna, tega ne moreš falit.

Ko se kao "upira" prideš do rezultata v parih dneh (četudi ima fanta) ali celo urah
evil.gif
Če se pa zares upira pa pač takoj odnehaš ker nima smisla, boljše za tvoje zdravje da se umakneš.
 

hrci

Pripravnik
22. jan 2008
865
2
18
Ksz.. nikdar nisn mel problema ker so vecinoma same kaj htele.. zaj pa že ene 6 let v zvezi.. Niti nwm kak zaj kaj šmeka mladina.. je pa kolega dobo kelnarco ( studentko ) z izjavami ce požere po sexu in kak rada nastavi itd, blo pa je sredi dneva med tednom, naslednji tedn sta se ze pokala pr njej doma..
Hocem povedat, ce si ji lusn ji lahko prdis pa bos jo dobo
 

IbizaDriver

Guru
Osebje foruma
21. jul 2007
10.192
3.821
113
Je pa tud tko...včasih se katera usmili kakšnega žicarja....dokler ne pride mimo kak boljši (kot ga je imela v mislih že prej).

Ok, so tudi tiste ki mislijo da bodo s tem če so "hard to get" še bolj zanimive (kot že napisano, to se hitro vidi) in one, ki menijo da je spodobno če se ženska malo upira.

Pa to niti ni nek problem, bolj so problematične tiste iz prvega odstavka. Nikjer ni sicer rečeno da se ne bo sčasoma premislila, a večinoma potem kar hitro trznejo, če se prikaže kak alfa samec.

Poznam ene par parov, kjer sta on ali ona "priprosjačila" v zvezo. Žicarji so vedno nekako v podrejenem položaju.
 

Mamca

Carica
12. avg 2009
2.404
116
63
Moja kolegica je včasih povedala staro modrost, da mora on imeti tebe vsaj za malenkost rajši kot ti njega.
cool-1.gif
 

IbizaDriver

Guru
Osebje foruma
21. jul 2007
10.192
3.821
113
Fukfehtar torej? Če je tako pa kar navali (če ti bo katera dala, ali morda računaš na fuk iz usmiljenja?).
 

motofrik

Majstr
24. dec 2009
2.920
281
83
tam ko se terc po tori rola
Da bi še kar fukfehtal, ko reče prvič ''ne''...? Zakaj pa -v morju je dosti rib.... No, ni več treba tečnariti, sem svoji v enem večeru rekel ''da''.... Jebiga, sem mislil, da jo osvajam, je pa ona že lep čas metala trnek, pa si nisem prišel gor.... Zdaj je 14-leto.
 

B81

22. jul 2007
34.610
9.037
113
Zmaga tisti ki pokaze da je bolj inteligentne narave in pove kaj pametnega ne enako kot vsi ostali ki jo zicajo in se slinijo...
smile-1.gif
 

hrci

Pripravnik
22. jan 2008
865
2
18
Citat:
Uporabnik Denis pravi:
Zmaga tisti ki pokaze da je bolj inteligentne narave in pove kaj pametnega ne enako kot vsi ostali ki jo zicajo in se slinijo...
smile-1.gif

nop.. če si kelnarci všeč ji lahko govoriš o krompirju, kak si ga doma kuhal, pa boš jo vseeno dobil..
 

klekej

Majstr
26. jul 2007
5.370
270
83
34
Taka dolga klečeplazenja se ponavadi končajo na dva načina..copata ali ločitev.