Kolesarstvo 2020

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.530
8.886
113
Kokrkol obrneš, po treh tednih Toura ima verjetno pun krščen duš kolesa za en čas.
 

smoukar

Majstr
3. avg 2007
4.052
390
83
44
dolenska
Sam če bi bil Roglič pravi ded, ne bi čakal 5 minut ampak bi šel takoj ta malemu čestitat.

[/ opti mode]
Kalbo bravo za ta zapis. Kolesarji očitno držijo skupaj za ostale slovence to ne moremo rečti. Sam poglejte te zapise na alterju.
Gr69 si pomislil, da je rabil 5 minut, da se je nadihal, da je dojel kaj se mu je zgodilo. Da je bil Roglič potrt, razočaran nad sabo,...
Noro kaj vse se dogaja v naših nevoščljivih butastih slovenskih glavah.
Na stopničkah sta bila dva pod eno zastavo, slovensko. Ne dvomim, da bomo to še videli.
 

optiplex

Guru
13. dec 2015
5.642
3.884
113
Ajde, vsaj namigni. Slovenceljstvo?

Ne, ker sem obljubil. Ni pa zaradi padcev ali poškodbe, samo to lahko povem.
 

optiplex

Guru
13. dec 2015
5.642
3.884
113

Zanimiva je izjava o Primožu, da je vidno deloval napet, živčen. To samo kaže, da je čutil da ni 100stoten. Kar se je pokazalo za res. Menim, pa da mu je radijska zveza še bolj škodovala kot če bi bil brez in vozil na polno.

Še enkrat Pogiju vsa čast, da je uprizoril tak šov...... Za Roglo mi je pa žal, vendar kot je rekla enkrat naša Tinca, za prvaka moraš biti velik egoist.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.530
8.886
113
Vidiš, zdaj si ugotovil od kje pol minute za Domulinom. Ko pa veš, da je šlo vse v maloro, je pa še težje, še posebi v kronometru in na klanec, ki gre praktično na limitu cel čas. Men je dalo nekam v male možgane, da Primož ne gre brezkompromisno, ko je fejst previdno vzel prvi ovinek (eksistenčni strah je hud hendikep za športnika), vendar se je zdela dovolj in bi tudi bila, če bi tamal odpelu dober crono, odpelu je vanzemaljskega, norega.

Tud velikemu Armstrongu so se nekoč hlače tresle na podobnem kronometru, ko je imel podobno premalo časa, čeprav bi ga moral po napovedih z lahkoto še nadgradit. Ulrich pred njim je letel.....in potem padel....Posluši ga, vse je povedal v komentarju 20. etape.

V kolesarskem športu egoisti pogorijo, ker je to ekipni šport, Tinca je nastopala v individualnem športu.
 

optiplex

Guru
13. dec 2015
5.642
3.884
113
Vidiš, zdaj si ugotovil od kje pol minute za Domulinom. Ko pa veš, da je šlo vse v maloro, je pa še težje, še posebi v kronometru in na klanec, ki gre praktično na limitu cel čas. Men je dalo nekam v male možgane, da Primož ne gre brezkompromisno, ko je fejst previdno vzel prvi ovinek (eksistenčni strah je hud hendikep za športnika), vendar se je zdela dovolj in bi tudi bila, če bi tamal odpelu dober crono, odpelu je vanzemaljskega, norega.

Tud velikemu Armstrongu so se nekoč hlače tresle na podobnem kronometru, ko je imel podobno premalo časa, čeprav bi ga moral po napovedih z lahkoto še nadgradit. Ulrich pred njim je letel.....in potem padel....Posluši ga, vse je povedal v komentarju 20. etape.

V kolesarskem športu egoisti pogorijo, ker je to ekipni šport, Tinca je nastopala v individualnem športu.

Nisem ti nikdar zanikal pol minute, kar bi še vedno bilo dovolj za rumeno. Problem je 2 ne pol. Druga stvar nisem mislu egoist v timu, ampak izven njega. Praviš, da je pazil na Pogija? Hehe, no Pogi ni bil nič prizanesljiv do Rogle, če grem iz tvoje zgodbe.

Bolj sem mislil v stilu, da bi Rogla kot kapetan ukazal pomočnikom, po domače zjebite ga.... Da bi si nabral 5 minut. V tem smislu egoist... Čeprav se to teb lepo zdi, da pazi na slovenca, ampak možnost je da rumene na Touru ne bo videl nikoli.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.530
8.886
113
Seveda Rogla v nobenem primeru v Pogijevi koži ne bi bil prizanesljiv in seveda je prav tako. Ja pol minute plus minuta pa pol vanzemaljstva, pa sta dve. Sam cel čas ti že hočem povedat, da to ni padec forme, ki se je napovedoval za tretji teden, ampak nekaj povsem drugega.

Drugač pa mal so mu že nagajal, če si dobr pogledu. Kuss je bil z razlogom zadnji v vrsti, čeprav je najmočnejši v ekipi na klance. Kr poglej, je blo parkrat opazit, kako je delu elastiko, sam je bil Pogi premočan, da bi blo to dovolj, da bi odpadu. To, da se niso pa umazanih trikov posluževal je pa prav, tud za ceno rumene majce. Edin takrat bi ga pa lohk prijel, sam tko pač je, ne gre spremijnjat časa nazaj.
 

Zebdi

Fizikalc
11. dec 2017
434
137
43
Ampak če pogledaš ostale čase - izstopa Pogi, ne Rogla. Nekje sem zasledil, da je tudi Wout rekel, da Primož sicer ni odpeljal najboljšega kronometra, ampak še zdaleč tudi ne slabega...

Me pa še vedno zanima, a dejansko niso mogli Pogiju nabit še par minut zaostanka ali so pač mislili, da jim ni potrebno.
 

optiplex

Guru
13. dec 2015
5.642
3.884
113
Seveda Rogla v nobenem primeru v Pogijevi koži ne bi bil prizanesljiv in seveda je prav tako. Ja pol minute plus minuta pa pol vanzemaljstva, pa sta dve. Sam cel čas ti že hočem povedat, da to ni padec forme, ki se je napovedoval za tretji teden, ampak nekaj povsem drugega.

Drugač pa mal so mu že nagajal, če si dobr pogledu. Kuss je bil z razlogom zadnji v vrsti, čeprav je najmočnejši v ekipi na klance. Kr poglej, je blo parkrat opazit, kako je delu elastiko, sam je bil Pogi premočan, da bi blo to dovolj, da bi odpadu. To, da se niso pa umazanih trikov posluževal je pa prav, tud za ceno rumene majce. Edin takrat bi ga pa lohk prijel, sam tko pač je, ne gre spremijnjat časa nazaj.

Še enkrat Rogla je za svoje razmere odpeljal slabo, mislim, da se je to videlo čez cel kronometer in tudi pred njem. V UAE so to že pred nastopom zavohali. Stil je kar je...
Problem je, da sem skoraj prepričan, da Rogla nikoli ne bo imel tako lepe priložnosti, (brez padcev, vreme, tim, defekt) in kup favoritov odpadlo.
Žal....

Pa še povejmo koliko je bil po vseh smolah Pogi zadej skoraj 2 minuti. Zato pravim, da v TJV so res kekci, da so dopustili, da je razliko tako zminimaliziral.
 

optiplex

Guru
13. dec 2015
5.642
3.884
113
Ampak če pogledaš ostale čase - izstopa Pogi, ne Rogla. Nekje sem zasledil, da je tudi Wout rekel, da Primož sicer ni odpeljal najboljšega kronometra, ampak še zdaleč tudi ne slabega...

Me pa še vedno zanima, a dejansko niso mogli Pogiju nabit še par minut zaostanka ali so pač mislili, da jim ni potrebno.
Moje osebno mnenje, je mišlenje bo slej ko prej crknil..... in podcenjevanje. Tudi iz strani kapetana. Mislim, da živčnost Rogle pred kronometrom ni bla naključna.
 

krko

Guru
5. sep 2010
2.495
1.146
113
Ups

20200924_051225.png