Kolesarstvo 2020

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.084
854
113
FANTA, CARJA STA!!! KAPO DOL OBEMA, KADARKOLI!!!
Troli, hejterji, kavčarji ... zdej nabijajte po želji, ko vas hebe...
 
  • Všeč mi je
Reactions: Robert

optiplex

Guru
13. dec 2015
5.637
3.871
113
Fanta, carja sta oba! Kapo DOL!
Zdej pa nabijajte po želji, hejterji, troli....
Rogli sem prvošu, samo v primerjavi z Pogijem žal ni dovolj pokazal. Pogi je pa impresioniral. Pa nobne ga praktično na konc ni vleku kot so Roglo.
Pogi povsem zasluženo, Rogla če si taktiziral si se iz tega nekaj naučil.

Vsa čast obema. Še enkrat upravičeno zasluženo pa Pogi. Noben drug si ne zasluži bolj kot on.
 

optiplex

Guru
13. dec 2015
5.637
3.871
113
Kdorkoli je danes žalosten nima kej bit.
Privoščim Pogiju. Mi je zal Rogle? Malo. Ampak Pogi samo kapo dol. Padci, gumidefekti ni da ni. Zasluženo!

Vsekakor je Pogi naredil še večjo zgodovino in rekorde. Je pa težko gledat žalostni obraz Rogle. Jaz osebno mislim, da ni taktiziral, če pa je pa je to šola, ki je ne bo pozabil.

Še enkat mislim, da je Rogla vse etape vozil na polno, zato sem trdil da ima Pogi nekaj več.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Najbolji

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.497
8.862
113
Rogli sem prvošu, samo v primerjavi z Pogijem žal ni dovolj pokazal. Pogi je pa impresioniral. Pa nobne ga praktično na konc ni vleku kot so Roglo.
Pogi povsem zasluženo, Rogla če si taktiziral si se iz tega nekaj naučil.

Vsa čast obema. Še enkrat upravičeno zasluženo pa Pogi. Noben drug si ne zasluži bolj kot on.

No zdej si že mal boljš. Pogi je razdrgu tale Tour, sam aveš, ko ti je jasno, kaj daje zdele čez eden najboljših Slo športnikov, pač ne pišeš tvojevrstnih blesarij. To ni moto GP.
 
Nazadnje urejeno:
  • Všeč mi je
Reactions: Najbolji

optiplex

Guru
13. dec 2015
5.637
3.871
113
No zdej si že mal boljš. Pogi je razdrgu tale Tour, sam aveš, ko ti je jasno, kaj daje zdele čez eden najbkjših Slo športnikov, pač ne pišeš tvojevrstnih blesarij. To ni moto GP.

Ma nehej z motogpjem... To je druga tema.
Še enkrat bravo oba.

Definitivno pa je rumena na pravem telesu. Mladost, z precej slabšo ekipo, .........
To je zgodovina.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Najbolji

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.084
854
113
Zgodovinski dan za slovenijo, kar se kolesarstva tice. Isto k Dončić za slovenski basket. Če je kdo danes žalosten al kej podobnga (ok, Rogla je lahko) je neki narobe z njim al je pa fakin najednik nedojeban. I'm VERY happy, zgodovinsko res!
 
  • Všeč mi je
Reactions: optiplex