Kobal plagiator ...kam se je potuhnil?

endvatri

Guru
2. mar 2018
7.719
2.202
113
13 jurju bo kmal ponucal s to krajo.
Menda pa že prodaja Mein kampf. Trdeč bodo navdušeni kaj se je spomnil.

stop

Majstr
5. sep 2007
3.101
354
83
Las Vegas
Ja govori se, ukrene pa nič.. Kaj če je tip spizdil v italijo skupaj z pobeglima iz koprskih zaporov.:evil:

Gatto

Guru
19. jul 2007
18.774
884
113
tu in tam
A ta tema paše v parlament? zakaj že?
ali hočejo nekateri iz tega "kriminala " narediti politični škandal ..:nigladek:

stop

Majstr
5. sep 2007
3.101
354
83
Las Vegas
Plagiator je še mila oznaka, goljuf je bolj prava in takšni sodijo v zapor....če ne drugega da se ostalim bodočim plagiatorjem končno da primer kam lahko pridejo... drugače bomo čez nekaj let isto ugotavljali npr. za Partljiča, Gojca...

Kobala pa izrezat iz vseh oddaj, preverit pa tudi vsa njegova ostala dela

IbizaDriver

Guru
Osebje foruma
21. jul 2007
8.339
963
113
Prav vidi se, da je nekaterim medijem (Delo, Dnevnik, Rtv) prav težko pisati o tem. Mladina recimo pa sploh ni objavila nič, kot protiutež so se raje spravili na Milana Zvera, sicer ne vem kaj naj bi naredil, a to niti ni važno.

Kobal je pač "njihov", partizan in borec proti Janši.

cappy

Guru
8. apr 2010
2.971
623
113
Jaz sem sicer pričakoval da bo dežurni limalec linkov erikson tole odprl. Pa je kot kaže odsoten. Kdo ve kaj je z njim? Da se mu ni kaj zgodilo....
No ko bo nazaj pa lahko kaj od Vilfana odpre.

Glede Kobala pa nič novega, modela so forsirali tok da je bilo kar boleče. Smešen pa ni bil tudi malo ne. Iz njegovega "standupa" smo z družbo odšli po manj kot 15min.

• Všeč mi je
Reactions: Demz

Demz

Guru
15. avg 2010
10.409
1.489
113
Nikoli mi ni bil poslušljiv ... morda nekoč, ko je bil še tisti TV Poper ali kako že ? :sprasujemse: Tisto je bila dobra ekipa, Kobal kot sam pa ...

V glavnem, treba ga je zabrisat v greznico, če je res kopiral, itak. Bi pa rekel, da bo dandanes kar težko narediti še kaj izvirnega ... še celo vic ki se mi naredi v glavi in ga grem pisat tule, na koncu pogruntam, da sem ga že nekje videl ... asociacijo, ... že kaj. :zavijazocmi: