Ko se hočeš umakniti od tega sick sveta

samotar12

Pripravnik
4. nov 2015
81
13
8
S spoštovanjem do vseh izoliranih, ki še niso znoreli, začeli krasti, ali boh ne daj sodelavali v kaki družinski tragediji kot zadnjič pri Ptuju, ko se je klala familija med seboj.
.
Z veliim spoštovanjem do vseh alternativcev, ki čuvajo našo alter sceno.

Meneđer Riki.

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
8.075
356
83
Zdej šele vidm kakšna faca je stardec k ma zidanco pa vinograd.....
Tele vaše luknje v blokih...jaoooooo

• Všeč mi je
Reactions: koliko

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
Osebje foruma
23. jul 2008
34.521
3.176
113
Kva.... Na Fužinama poslušaju seksualne pištolje....

....še ćifuri nisu to kar so bLi!

Drugač pa Čupo...ajde je zaznat nek napredek....si gledljiv v teh horona časih :)

Nazadnje urejeno:

samotar12

Pripravnik
4. nov 2015
81
13
8
Zdej šele vidm kakšna faca je stardec k ma zidanco pa vinograd.....
Tele vaše luknje v blokih...jaoooooo
Gospod, že res , da morda bloki niso ne vem kaj na prvi pogled, a zadnjič sem srečal diegota in pravi, da so njihovi bloki tam najbolj kvalitetno protipotresno grajeni , baje so na valjih. Ker, če ne bi bli, potem morda ne be bilo več tudi Diega. In potem nič več serija in nič več čokoljad.

s spoštovanjem

Menenđer Riki.

samotar12

Pripravnik
4. nov 2015
81
13
8
Dijego dobro ti je mala iz lifta.
Gospod, meni je še vedno nenavadno, da se razkrivate s pravim imenom. Kot vemo vsi ste novinar, a moj sedmi čut mi pravi, to niste vi, da ste prevzeli tujo identiteto, kar pa je zelo kaznivo pri nas, zagrožena minimalna kazen od 20 let gospod. Če ste prava oseba, se pa opravičujem.

Z velikim spoštovanjem, do vašega zelo objektivnega medija direkt. Če se prav spomnim, sem ravno v direktu prvič slišal za Diega Menendesa, mislim, da je bilo to konec leta 2008, članek ja napisal nek Blatnik. Bilo je govora o njegovem krajšem film.projektu Retard zombie.

Meneđer Riki

BojanP

200. registrirani uporabnik
24. jul 2007
2.216
1.489
113
Gospod, meni je še vedno nenavadno, da se razkrivate s pravim imenom. Kot vemo vsi ste novinar, a moj sedmi čut mi pravi, to niste vi, da ste prevzeli tujo identiteto, kar pa je zelo kaznivo pri nas, zagrožena minimalna kazen od 20 let gospod. Če ste prava oseba, se pa opravičujem.

Z velikim spoštovanjem, do vašega zelo objektivnega medija direkt. Če se prav spomnim, sem ravno v direktu prvič slišal za Diega Menendesa, mislim, da je bilo to konec leta 2008, članek ja napisal nek Blatnik. Bilo je govora o njegovem krajšem film.projektu Retard zombie.

Meneđer Riki
Alo, govora je o mali iz lifta, ne sedaj teme spreminjat!

cappy

Guru
8. apr 2010
6.081
2.838
113
ma tale diego kaj novega posnetega?
bolj malo je aktiven tale filmar, je kaj večjega v teku? ga je bollywood dobil v roke?