KMAG servis Ljubljana

Cash

Guru
19. avg 2007
8.070
981
113
Tile podaljški so tako super, da dam lupčka (ajde, za pivo) unmu, ki jih je izumil.....imam v puntotu zadaj 2 stolčka in original "klipsno" za pripet skoraj pod stolčkom in brez tega podaljška bi si zagotovo polomil prste, pa mnogo južnih besed bi bilo izrečenih. Tako pa se v bistvu mulc sam zapne, brez moje pomoči, ker brez tega, bi ga moral jaz, ker on niti pod razno ne bi dosegel unga spodaj.
 
Nazadnje urejeno:

sass

Guru
1. sep 2007
5.101
742
113
pa tistim, ki se neradi pripenjajo spredaj, tudi prav pride
grin1.gif
 
  • Všeč mi je
Reactions: Matey

andrejb

Jasnovidec 2008
9. okt 2007
948
0
16
Ksz.
Če kdo kupuje Volvo ali Kio, se lahko vedno na mene obrne, servis je pa trenutno ''under construction''... gužva pa novi ljudje, se pa trudijo :)
 

LeQuack

Guru
26. avg 2007
6.846
3.364
113
40
Lj
Včeraj so mi na Kii (letnik 2013) v garanciji menjali napenjalec pasu, ki ni šel več do konca notri, potem tipke na volanu kjer je gumiran del malo odstopil, ter mehanizem prtljažnih vrat, ki je začel rjaveti. Tako da jih moram pohvalt, ker so hitro sprocesirali in potem naredili tudi v redu.

334872546820f6630e79ez.jpg


335903192758060d9b4bcz.jpg
 
Nazadnje urejeno:

Generik

Guru
14. maj 2011
3.858
1.251
113
Me veseli, da so ti porihtali avto kot se spodobi, me pa po drugi strani čudi kakšne hibe ima to 4 leta star avto??
Ima že veliko km za seboj?
Na mojem 8 let starem z 250k km ni niti približno takih reči.. zato se čudim.
 

LeQuack

Guru
26. avg 2007
6.846
3.364
113
40
Lj
Citat:
Uporabnik Generik pravi:
Me veseli, da so ti porihtali avto kot se spodobi, me pa po drugi strani čudi kakšne hibe ima to 4 leta star avto??
Ima že veliko km za seboj?
Na mojem 8 let starem z 250k km ni niti približno takih reči.. zato se čudim.

Ravno 75k ima. To niso sicer neke velike hibe, bolj vizualno moteče. Tipke so še vedno delale, ravno tako mehanizem prtljažnih vrat in napenjalec pasu. Pri teh kilometrih mi je pri prejšnjem Polotu na primer že šel katalizator.
 

zino

Guru
3. sep 2007
6.681
2.475
113
pri 75000 in po treh letih jim ne bi bilo potrebno nič menjavat, če bi v štartu boljšo stvar prodali
evil.gif
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.896
5.456
113
Ma važno da se zamenja pid garancijo.... VW bi hotel že kulanco
evil.gif
(kot da si ti kriv za njihove napake.. Das Auto press)
 
  • Všeč mi je
Reactions: Cash

merdzo

Majstr
6. avg 2007
3.701
138
63
Passat po 3 letih vodna crpalka. Kaksna kulanca neki!
Potem kljucavnica prtljaznih vrat.
Po 4 letih klima...
KIA je kar vredu
K
 
  • Všeč mi je
Reactions: blazek33

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.896
5.456
113
Hyundai.... Moj menjan volan (se je luscil)... Rihtana glava (puscala dihtunga na glavi... Sploh nisem vedel so sami opozorili... Lahko bi bli tiho)

Fotrov dizel... Turbina tik pred iztekom garancije... Volanska letev (luft)...

Vse pod garancijo...
.pri vw bi že bankrotiral....al pa bi zažgal avto...
 

Generik

Guru
14. maj 2011
3.858
1.251
113
Citat:
Uporabnik LeQuack pravi:
Citat:
Uporabnik Generik pravi:
Me veseli, da so ti porihtali avto kot se spodobi, me pa po drugi strani čudi kakšne hibe ima to 4 leta star avto??
Ima že veliko km za seboj?
Na mojem 8 let starem z 250k km ni niti približno takih reči.. zato se čudim.

Ravno 75k ima. To niso sicer neke velike hibe, bolj vizualno moteče. Tipke so še vedno delale, ravno tako mehanizem prtljažnih vrat in napenjalec pasu. Pri teh kilometrih mi je pri prejšnjem Polotu na primer že šel katalizator.

Ja, res je vizualno moteče, kar bi mene osebno tudi precej motilo. Še posebej če bi izgubil kakšno funkcionalnost, bi me spravljalo pošteno ob živce.
grin1.gif

Pri meni mora na avtu delati VSE ali pa ne spim mirno. Zaenkrat moram potrkati, je vse tip top.
grin1.gif


Sem pa vesel, da ti servis ni kompliciral in da so ti zadeve uredili tako kot si si zeželel.
zmaga.gif
 
  • Všeč mi je
Reactions: Cash

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.319
5.842
113
pri taščici
Citat:
Uporabnik Kamele0N pravi:
Ma važno da se zamenja pid garancijo.... VW bi hotel že kulanco
evil.gif
(kot da si ti kriv za njihove napake.. Das Auto press)
zmaga.gif


Ali pa.gledal servisano knjigo če si slučajno svoje olje prinašal na servis.in ne veljajo pogoji jamstva. Zaradi ne njihovega olja se namreč olusci tipka na volanu!
 
  • Všeč mi je
Reactions: Cash

LeQuack

Guru
26. avg 2007
6.846
3.364
113
40
Lj
Danes ko sem se hotel naročiti na servis na Kmag so mi rekli, da po novem ne dajejo več nadomestnih vozil (ki so bila sicer plačljiva nekje od 30€+/dan), razen VIP osebam. Tako da sem zelo razočaran, čisto vsak pooblaščen VW servis, ki sem jih uporabljal prej, ni imel nobenih težav z nadomestnimi vozili, medtem pa pri Kmag so že zadnje leto zmeraj nekaj godrnjali če sem rekel za nadomestno vozilo, kot da bi hotel nekaj zastonj. Zdaj pa so očitno postali čisto levi servis. Ponujali so mi edino da mi pokličejo Taxi, kot da sem d**** in ga ne znam sam poklicati.

A je torej kak normalen Kia servis v Ljubljani, kjer nimajo problemov z nadomestnimi vozili?
 

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
Danes ko sem se hotel naročiti na servis na Kmag so mi rekli, da po novem ne dajejo več nadomestnih vozil (ki so bila sicer plačljiva nekje od 30€+/dan), razen VIP osebam. Tako da sem zelo razočaran, čisto vsak pooblaščen VW servis, ki sem jih uporabljal prej, ni imel nobenih težav z nadomestnimi vozili, medtem pa pri Kmag so že zadnje leto zmeraj nekaj godrnjali če sem rekel za nadomestno vozilo, kot da bi hotel nekaj zastonj. Zdaj pa so očitno postali čisto levi servis. Ponujali so mi edino da mi pokličejo Taxi, kot da sem d**** in ga ne znam sam poklicati.

A je torej kak normalen Kia servis v Ljubljani, kjer nimajo problemov z nadomestnimi vozili?

A se ne ti itak sam s kolesom voziš in so avti največje zlo na svetu?
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.896
5.456
113
Kwa je že bil un Smrkec ki je vedno vse sovražil? Voham titulo :)