KMAG servis Ljubljana

Corvette

Majstr
6. nov 2008
391
260
63
KMAG absolutno odsvetujem, zlasti mariborska poslovalnica je vredna svojega denarja. Preveč stresa, skrbi in obenem še dolgotrajnega pregovarjanja, ker ob nakupu novega vozila niso želeli izpolniti dogovorov glede dodatne opreme.

Da bi takšnim zaupal servis avta zunaj garancijskega roka, nikakor...
 

LeQuack

Guru
26. avg 2007
6.808
3.336
113
40
Lj
Men je bilo najbolj ko so reševali neko zadevo z garancijo, in so rekli da morajo v Srbijo poslati za odobritev. Sem se počutil kot da smo spet v Jugoslaviji, kjer se odločitve sprejemajo v Beogradu. Na koncu so sicer zrihtali, ampak je trajalo ravno tistih zakonskih 45 dni ali nekaj takega.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Corvette

SJTV1

eV12
18. jul 2007
18.832
1.061
113
www.adriamedia.si
Men je bilo najbolj ko so reševali neko zadevo z garancijo, in so rekli da morajo v Srbijo poslati za odobritev. Sem se počutil kot da smo spet v Jugoslaviji, kjer se odločitve sprejemajo v Beogradu. Na koncu so sicer zrihtali, ampak je trajalo ravno tistih zakonskih 45 dni ali nekaj takega.
Kaka druga znamka pa v Zg, Budimpešto ali v Nemčijo ...
 

Zebdi

Fizikalc
11. dec 2017
434
137
43
Jaz imam z njimi (LJ) dobre izkušnje. Nekje dve leti nazaj so mi poleg ocene stroška dali tudi kataloško številko rezervnega dela..."če najdete kje ceneje, pa vam potem lahko mi zamenjamo." Sem našel in so potem res brez težav menjali del. Prihranek pa zelo konkreten.
 

LeQuack

Guru
26. avg 2007
6.808
3.336
113
40
Lj
Jaz imam z njimi (LJ) dobre izkušnje. Nekje dve leti nazaj so mi poleg ocene stroška dali tudi kataloško številko rezervnega dela..."če najdete kje ceneje, pa vam potem lahko mi zamenjamo." Sem našel in so potem res brez težav menjali del. Prihranek pa zelo konkreten.

Meni so rekli da lahko menjajo z neoriginalnim delom, ki bi ga seveda moral sam dobaviti, ampak potem ne dajejo nikakršne garancije na delovanje. Tako da me ni ravno navdalo z optimizmom, da bi se res potrudili vgraditi ta del kvalitetno, čeprav jih plačaš 50€/uro. Alternativa so seveda njihovi originalni del za 5x ceno.
 

Zebdi

Fizikalc
11. dec 2017
434
137
43
Pa saj meni je to logično, da ne morejo dati garancije na del, ki ga ne dobavijo sami. K sreči sem na eBayu dobil nov, originalen del, ki so mi ga potem vgradili. Garancije seveda nisem niti pričakoval, lahko pa rečem, da po dveh letih zadeva (zaenkrat še) deluje bp.