KMAG servis Ljubljana

sumica

Fizikalc
10. sep 2007
1.276
34
48
Kakšne izkušnje imate s prodajo in servisom KMAG v Ljubljani?

Nekako so edina opcija za nakup in servis določenega avta in me zanima ali so ok ali ne? Zaenkrat namreč s samo prodajo nimam hudo dobrih izkušenj, ker so obupno neodzivni, vsaj po telefonu ali mailu. Je vsaj servis ok?
 

Malecky

Majstr
10. sep 2007
11.435
409
83
Tam si kot alter uporabnik specialna VIP stranka. Ma alter veze.
grims-1.gif
 

IbizaDriver

Guru
Osebje foruma
21. jul 2007
10.192
3.821
113
Jaz nisem slišal nič kaj dobrega in tudi ob mojem edinem obisku (šel sem gledat za Optimo) se ni nihče niti potrudil me vprašat kaj me zanima, saj so imeli preveč opravka z mlado pripravnico in facebookom. Z servisom pa nimam izkušenj.

Glede na videno prihaja večina zaposlenih iz bližnje okolice podjetja - Fužine in Nove Jarše.

Ker gre verjetno za Kio, ne vem zakaj ne bi bilo druge izbire, razen če gre za kakšen točno določen avto na zalogi. Potem pač kupiš pri njih, magari enkrat probaš servis in če ni ok še vedno lahko pelješ k Trobcu (ki menda tudi ni kaj prida) ali pa recimo na Avtotrade Vrhnika.
 

twinman

Fizikalc
17. jul 2012
1.172
16
38
Ljubljana
Redko se mešam v avto debate, ampak....10 let stranka na KMAG. Vse ok. Moram pa tud povedat, da sam nisem nek težak, ki bi že s prvim korakom v salon bil slabe volje. Kar sem se zmenil je časovno in izvedbeno vedno držalo. Grem pa ta teden spet, upam da se kaj ne spremeni. Kaj točno si pa hotel povedat s tem od kod so prodajalci veš pa samo ti.
 

sumica

Fizikalc
10. sep 2007
1.276
34
48
Gre za Volvo, ne Kio. Tako, da kot jaz vem so res edini prodajalci v Sloveniji, servisov pa je potem sicer še nekaj.
 

sumica

Fizikalc
10. sep 2007
1.276
34
48
Ok, pošljem vprašnje še njemu, če je tudi pristojen za Volvo. Kot vem je KMAG edini prodajalec Volvov v Sloveniji?
 

DizzyReed

Shmoo
5. avg 2007
7.570
172
63
41
Ljubljana Moste
juretov.blog.siol.net
Avto Aktiv ima tudi še Volvote, kolikor mi je znano. je pa res, da zadnje čase oglašujejo bolj kot ne BMW in Mini.

kar se tiče KMAG Volvo sekcije - zanimal sem se za V60, kasneje za V40. želel sem avtomatika, s preverjenimi km, oz. vsaj z realnimi servisi, predvsem zaradi menjalnika - dokler sem bil tam, vse okej, ko smo se zmenili, da me pokličejo, ko pride tak avto na zalogo, naj javijo. ko sem čez kak teden, 14 dni bil ponovno tam, so se obnašali, kot da me nikoli ni bilo tam, kar mi je bilo rahlo čudno. so mi pa stalno turili novega V40, morda so bili užaljeni, ker sem iskal leto do dve stare rabljene voze.
 

LeQuack

Guru
26. avg 2007
6.846
3.364
113
40
Lj
Mene moti, da pri oddaji avta ko svetovalcu narekuješ kaj je potrebno opraviti si nikoli, ampak res nikoli, ne zapišejo tistega kar jim govoriš. Jaz jim 10 min razlagam nekaj, na koncu pa na delovnem nalogu piše samo ena ali dve besedi. In ko bo ta delovni nalog prišel do serviserja on ne bo nič vedel o temu, kar sem razlagal tistemu svetovalcu. Ne vem kaj je fora tega, ampak zdi se mi kot da načrtno tako delajo.
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Stvari, ki so zapisane na servisnem nalogu, so razlog za reklamacijo če niso odpravljene ali se ponavljajo tudi kasneje po preteku garancije - mogoče zato.
 

Roberto

Majstr
19. jul 2007
12.057
154
63
Doma
Ne vem no, sam sem dobil popolnoma drugačen občutek... Še na testno vožnjo bi lahko šel z V40 CC, ki je bil že pripravljen na izdajo...
Iskal sem pa V60. So se potrudili, samo kaj ko pravi V60 se začne pri 40k...
 

Tommy17

Fizikalc
8. jan 2009
820
47
28
Citat:
Uporabnik DizzyReed pravi:
Avto Aktiv ima tudi še Volvote, kolikor mi je znano. je pa res, da zadnje čase oglašujejo bolj kot ne BMW in Mini.

kar se tiče KMAG Volvo sekcije - zanimal sem se za V60, kasneje za V40. želel sem avtomatika, s preverjenimi km, oz. vsaj z realnimi servisi, predvsem zaradi menjalnika - dokler sem bil tam, vse okej, ko smo se zmenili, da me pokličejo, ko pride tak avto na zalogo, naj javijo. ko sem čez kak teden, 14 dni bil ponovno tam, so se obnašali, kot da me nikoli ni bilo tam, kar mi je bilo rahlo čudno. so mi pa stalno turili novega V40, morda so bili užaljeni, ker sem iskal leto do dve stare rabljene voze.

Avto Aktiv nima vec prodaje. Servis bo imel pa tudi samo se do konca leta.
 

Zmago1

Pripravnik
30. nov 2010
881
4
18
Edini stik s KMAGom sem imel ko sem se pred leti zanimal za novo (čisto osnovno) Optimo LX in so mi prijazno razložili da je verzija LX v ceniku samo zato da cenik bolj obsežen zgleda in da je ni možno dobit.....
 
Nazadnje urejeno: