Ključavnica PASSAT 2015 karavan

hboris

Pripravnik
16. jan 2020
58
4
8
Pozna kdo primer problema s ključavnico, ki ne odpira. Ko hočem odpreti vrata prtljažnika se sliši le nek glas ampak dejansko ne odpne in vrata ne ne dajo odpreti. To se je do zdaj dogajalo občasno, včasih tudi nekaj mesecev nič se saj pa je očitno dokončno spustila dušo.
Se lahko pri zaprtih vratih sname notranja obloga, da bi imel pogled na ključavnico?
 

asteliks

Fizikalc
5. mar 2013
1.439
92
48
Ponavadi imajo karavani znotraj na dnu vrat prtljažnika na oblogi luknjo, skozi katero lahko odpreš-razbremeniš ključavnico. Moraš pa podret sedeže, da se splaziš v prtljažnik. Vsaj pri mojem Stilotu je bilo tako.
LP
 

smrkec

Majstr
5. sep 2007
1.836
379
83
Pozna kdo primer problema s ključavnico, ki ne odpira. Ko hočem odpreti vrata prtljažnika se sliši le nek glas ampak dejansko ne odpne in vrata ne ne dajo odpreti. To se je do zdaj dogajalo občasno, včasih tudi nekaj mesecev nič se saj pa je očitno dokončno spustila dušo.
Se lahko pri zaprtih vratih sname notranja obloga, da bi imel pogled na ključavnico?
predno kupiš novo ključavnico, lahko probaš še to
 

hboris

Pripravnik
16. jan 2020
58
4
8
Hvala obema, ena rešitev bo sigurno pomagala. Če dobim del za cca 70€ je itak dovro, če pa se da popraviti pa še boljše. Hvala za videje.
 
  • Všeč mi je
Reactions: ncnifrej in Hanzi

hboris

Pripravnik
16. jan 2020
58
4
8
Prehitro sem bil optimist. Vse sem naredil kot na prvem posnetku pa mi ključavnica ne popusti. Stiskam, vlečem, tolčem pa noče.