Klinc pa tale kitajska angleščina...

Odisej

arhivar
Osebje foruma
Administrator
2. sep 2007
7.645
9
113
Alter.si
www.skodelica-s-sliko.com
Živjo!

Pred kratkim sem na ebayu poslal povpraševanje za en cradle za pda in dobil v odgovor tole:
Citat:
Hi,

It need the USB cable (which is included)to connect to the computer to charger up the PDA. Also, it need to connect to the O2 power supply (which one you has) to charger up the 2nd battery.

Dejte mi napisat, kaj mislite, da tole pomeni (sej lahko tudi po angleško), ker glede na vse napače, nisem čisto prepričan... Sej vem, da moja angleščina tudi ni ravno popolna, samo tegale me ja pa prav groza, še zlasti drugi del mi ni čisto jasen...

Aja, moj mail je pa izgledal takole:
Citat:

Hi,
Does this cradle include a cable to connect to a wall outlet or is it a usb-cable only (not visible from the picture)?

Regards,
Peter

lp
 

sass

Guru
1. sep 2007
5.125
755
113
povej, s katere države je tvoj sogovornik. lahko da beremo produkt google-translate
 

kloshar

Ciganæe
26. jul 2007
5.998
0
36
Ja da se pa sekundarna baterija polni na navadni vtičnici, ki jo imamo tudi mi (O2).
grin1.gif
 

Odisej

arhivar
Osebje foruma
Administrator
2. sep 2007
7.645
9
113
Alter.si
www.skodelica-s-sliko.com
Gre se za tole:
http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayI...E:X:RTQ:GB:1123
Hja, piše, da pošilja iz hongkonga, torej tako kot pravi naslov...kitajc pač
crazy1.gif


@mikro: Ja, prvi stavek sem dojel, samo matra me to, ker ne bi rad na blef naročal, potem moral pa sam kake prevezave delat (sej ne da ne bi znal, samo mi je butasto kupovat nekaj, kar bo samo "približno" v redu...). Ja, sej prvi del sem dojel, samo drugi mi pa res ni jasen.


lp
Peter
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.701
265
113
men je pa glih drugi del bl jasen kot prvi!
Kolikor jest razumem je tko kot je napisal Kloshar...

"če se fila iz vtičnice ali le preko usb?"
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.701
265
113
jao... prevedel sem tvoj odgovor...?!

Hi,

It need the USB cable (which is included) to connect to the computer, to charger up the PDA. Also, it need to connect to the O2 power supply (which one you has) to charger up the 2nd battery.

no z vejico tmle je malo bolj jasno...

pomoje dobiš 2 bateriji ko kupiš mašino. In eno pač lahko filaš preko usb (PC), da pa drugo napolneš istočasno, dobiš pa zraven še polnilec, katerega priključiš v vtičnico, in tako filas drugo baterijo! al pa vsako posebej prek usb...

mogoče je pa mislu da moreš pa kabel od pc (notebooka) vključit v vtičnico, da filaš baterijo od notebooka, katera fila pda...

zelo dvoumno napisan...

pomoje neki od tega...

vprašaj ga, če dobiš 2 baterijo in posebej polnilec za drugo baterijo
 

Odisej

arhivar
Osebje foruma
Administrator
2. sep 2007
7.645
9
113
Alter.si
www.skodelica-s-sliko.com
Ja, zelo dvoumno... Ampak sem rekel ok, mogoče bo tukaj kdo razumu, ker ponavadi je bilo tako da če je bil prvi odgovor polomija od angleščine, potem je nadaljne povpraševanje samo še bolj zakompliciralo zadevo
crazy1.gif

Sej zdej sem poslal še en mail, da vidimo kaj bo odpisal...


lp
Peter
 

netko

Guru
25. jul 2007
6.756
2.116
113
It need the USB cable (which is included)to connect to the computer to charger up the PDA.
vvprašal si če dobiš kabel zraven... odgovor je ja kabel je vključen which is included

Also, it need to connect to the O2 power supply (which one you has) to charger up the 2nd battery.
Za drugo baterijo je potreben omrežni polnilec, ki ga pa imaš ker si ga dobil zraven pdaja which one you has

res je naredil nekaj napak ampak malo funkcionalne pismenosti je pa vseeno vkolpiti ko se pogovarjaš z ljudmi ki niso vešči