Klan Janković

  • Ustvarjalec teme Izbrisan uporabnik #9334
  • Začetni datum

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.528
14.134
113
Model, napisal si da so VSI ISTI. Moj predhodni post vsebuje mnogo alinej z golimi dejstvi, ki dokazuejo da NISO ISTI in zakaj ne.
Zdaj pa izvoli relativizirat naprej, sem pričakoval odgovor v takem stilu kot si takoj začel in zato sem že pred dnevi nehal s komunikacijo zdaj pa vidim, da res nima smisla, če nočeš videti pač ne boš videl, enako kot tista ovca od bizija. Over & out.
 

softi

asfalter
30. avg 2007
33.298
486
83
okolica metropole
v čem niso isti? ker proti jankoviću ne speljejo do konca posla? a to pomen, da je vsebina drugačna, da so oni različni v namenu, ali samo v izvedbi?

kje je pušnik obsojen?
 
  • Haha
Reactions: Matey

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.004
113
Kočevska
Saj Mateyu ne boš prišel do konca. On že ve, da ne bo Jankovič nikoli obsojen, ker ima podkupljene vse od policije, tožilcev in sodnikov, vse do ESČP i šire. :zmaga:
 
  • Všeč mi je
  • Haha
Reactions: softi in Matey

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.528
14.134
113
Kaj je bizi, ti ovčica naivna, a spet mal lažeš? Se že dolgo nisi pa ti pol malo nekaj fali? :nigladek: :aplauz:
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.004
113
Kočevska
Kaj drugega kot podkupljene pa pomeni tole tvoje:
Pri nikomur ne padajo obtožbe s tako lahkoto kot pri Jankoviću kar ti daje vedeti, da mora imeti "pravilno" razmišljujoče in delujoče ljudi na ravno pravih mestih
Aja, morda za Jankoviča delajo pro bono, ker je ta proti Janši. :nigladek:
 
  • Haha
Reactions: Matey

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.528
14.134
113
Aja aja, pardon, nisem vedel da so zate "pravilno razmišljujoči in delujoči ljudje ravno na pravih mestih" v bistvu "podkupljeno vse od policije, tožilcev in sodnikov, vse do ESČP i šire" :nigladek: :valjamse: :aplauz:
 

wilburxxx

Guru
29. sep 2010
5.126
1.221
113
Ne vem, glede na št. vseh obtožnic in afer katere ne pridejo do epiloga, in kako se nekateri spravljajo na Zokija, pa bi celo dopusčal možnost, da je model dejansko nedolžen, in da so vse afere in podobno napram njemu sproducirane na Trstenjakovi.
 

softi

asfalter
30. avg 2007
33.298
486
83
okolica metropole
Saj Mateyu ne boš prišel do konca. On že ve, da ne bo Jankovič nikoli obsojen, ker ima podkupljene vse od policije, tožilcev in sodnikov, vse do ESČP i šire. :zmaga:

naš matej še ni okusil sodišč, policije, tožilcev, gospodarstva, tajkunov.

in takij je cca 1.8 mio državljanov. to je volilno telo in to je jasen dokaz, da so volitve izum krotenja množic z mehko roko...
 
  • Haha
Reactions: Matey

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.004
113
Kočevska
Aja aja, pardon, nisem vedel da so zate "pravilno razmišljujoči in delujoči ljudje ravno na pravih mestih" v bistvu "podkupljeno vse od policije, tožilcev in sodnikov, vse do ESČP i šire" :nigladek: :valjamse: :aplauz:
Aja, potem so pa to gotovo speči agenti, inštalirani pred 30. leti in jih aktivirajo, kader je treba braniti lik in delo družine Jankovič. :nigladek: :valjamse::aplauz:
 
  • Haha
Reactions: Matey

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.528
14.134
113
naš matej še ni okusil sodišč, policije, tožilcev, gospodarstva, tajkunov.

Spet totalen mimosun, pojma nimaš. Enako kot zadnjič, ko si trdil, da moja nenaklonjenost Zokiju izhaja iz naslova nacionalnosti in da me drugi kriminalci s SLO poreklom pa kao ne motijo :bonk: :aplauz:
 

softi

asfalter
30. avg 2007
33.298
486
83
okolica metropole
poskusiva še enkrat.
jaz vprašam. Pušnik je bil obsojen za?
in ti odgovoriš, ker praviš, da je bil

ti vprašaš: Janković še ni bil obsojen zaradi?
jaz ti odgovorim preko vrste, mimo bontona, civilizirane komunikacije, hočem bit egocentrik in pomembnež, ki vse ve, glavni na vasi: Ker mu niso dokazali krivde.

abo šlo? lepo civilizirano odgovoriš, mi daš možnost, da se poučim o primeru za katerega veš, si slišal, prebral, da je bil Pušnik obsojen. potem bova lahko dalje debatirali, ne da bi jaz neargumentirano nekaj kokodakal, se izmišljeval in skušal razumeti tvoje misli, ti pa bi me obtoževal kratkovidnosti, kazanja na nacionalizem itd.
 
  • Haha
Reactions: Matey