Kje v Medvodah registrirat vozilo

sylver

Fizikalc
21. okt 2008
3.337
26
48
Izola, Ljubljana
Zdravo,

6.10.2010 mi poteče registracija in zavarovanje vozila (na prometni tako piše) in sem dobil že nove police od zavarovalnice in da ne hodim v LJ samo zaradi podaljšanja me zanima, kjer bi se dalo v Medvodah to podaljšat?

Na občini to delajo? Torej predvidevam, da dobim na mojo prometno novi žig in novi datum (enoletni)...

Hvala in lp.
 

NigelM

Pingvin
19. avg 2007
17.286
3
36
ena vas naprej od Jest-a
Ja, v občinski stavbi je tudi izpostava upravne enote, kjer lahko podaljšaš prometno (plačaš cestnino itd.) - ampak malo preveri kako je v času stavke. Če se prav spomnim naj bi ob sredah delali do 17:00.

Če pa stavkajo, greš lahko tehnične preglede na Trato (Alpetour), ali pa proti Ljubljani na tehnične preglede Avtotehna VIS - tam je običajno manj gneče kot na Viatorju, ki je malo naprej.
 

sylver

Fizikalc
21. okt 2008
3.337
26
48
Izola, Ljubljana
bom šel raje na upravno enoto, saj sem trenutno na bolniškem in bom verjetno do nedelje doma, v ponedeljek pa bom šel na uprabno enoto kar peš (ker itak avta ne bom smel vozit ker nima zavarovanja).

hvala.
 

GESLO

Zelenc'
18. jul 2019
1
0
1
Pozdrav vsem obstoječim uporabnikom. Od novembra 2018 v Centru Medvod v TPC SPAR v poslovni stavbi je na novo odprta registracijska enota, ki je na voljo od 9-18 ure, ob sobotah od 9-12 ure. Uredite lahko vse upravne postopke vezane za registrcijo vozila. Odjava, plačilo cestne takce, izdaja tablic in prometnih dovoljenj, sprememba lastništva, sklenete zavarovanje. Pisarna se nahaja v 1. nadstropju.
 

Priponke

  • 2A.JPG
    1,7 MB · Ogledi: 245
  • 2B.JPG
    1,9 MB · Ogledi: 172
  • 2B.JPG
    1,9 MB · Ogledi: 169
  • GK__1675.JPG
    1,1 MB · Ogledi: 167