Kje kupiti tako palico? Teleskopka

Nobody

is perfect.
18. jul 2007
7.038
28
48
al pa si jo zadi v kuferamu na "strop" za zici pritrdiš pa se niti ne vidi, če nea glih direkt tja pogledaš :
 

Swich

El Presidente
23. jul 2007
4.833
0
36
40
problem je ko more bit pri roki
grin1.gif
..sej zdej jo več nimam v avtu, sam tko za zanimivost da me je enkrat rešla....ko sem še delal v celju na tušu in sem hodil iz šihta v soboto ob 2 ponoč, cel sfukan se vsedem v avto in hočem odpelat sm naletel na ene 15 fakrjev ki so stali sred potke proti izhodu. ene 2 min sm čakuu pa so me pogledal pa se menl naprej, prov obrnu se je pa me pogledu pa se menu naprej,cegan, hupanje ni pomagal, pol sm ga pa z štoštango butnu se je pa neki usaju pa proti vratom začel it. njegovi kolegi so itak bli glasn, pa sm segel nazaj pa vzel bejzbolko, stopu iz avta pa ga kr po bedri speku. uprašu folk če mamo kak problem, al je varjanta da pridem domov. ko so vidl da je iz avta stopu človek z 185 cm, 100kg z bejzbolko v roki ki mu ni do zajebancije, so se kr lepo umaknal pa vzel kolega zram.

Če ne bi mel bejzbolke tak ne vem ka bi naredu, verjetn bi parkiru pa šou pit.
 

Nobody

is perfect.
18. jul 2007
7.038
28
48
to je tud res ja ... samo v kakem manjšem avtu je malo problem jo met nekje pri roki

sem pa zadnič v Giga Športu vido da sploh bejzbolke nito tak drage ... cene so od 10 do 20 €
 

Swich

El Presidente
23. jul 2007
4.833
0
36
40
Aluminjasta bi po moje lepo žvižgala čez zrak....no sicer jo pa zdej tak več nimam v avtu ampak leži, mislim da pod posteljo.

Taka teleskopka pa prov pride, sm jo vidu nazadnje na pivo & cvetju ko so jo edini čefurji, ki sm jih vidu mel.
 

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
2
36
39
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
Študiral sem že tudi da bi si kupil plašilko, imajo presneto dobre replike raznih desert eaglov wessnov ipd,
pa tut vseka orng, da če bi kiri kaj začel lajat, bi samo spustil šipo pa mu začel j*bat mater pa streljat po zraku,
bi vrjetno še takega frajerčka pomiril...
 

Swich

El Presidente
23. jul 2007
4.833
0
36
40
Ne se zajebavat z tem...te bo še gdo ustrelu, če ne gdo drug te bo policaj poču. solzivec si kup, peče ko [censored] pa ne moreš falit.
 

Swich

El Presidente
23. jul 2007
4.833
0
36
40
a ga dam pod male oglase?
grin1.gif
.

problem njih je samo to da po 20s držanja gumba zgubi baterija svojo moč in nasprotnika boš sam še bol razfuku
grin1.gif


ko so pa baterije polne ga pa nočeš čutit 5s pod pazduho
uf-1.gif
 

Swich

El Presidente
23. jul 2007
4.833
0
36
40
drži se drži...če maš polne baterija pade skupi po 3s do 5s , odvisno če trofiš taprav del pa kje ga trofiš. 1s ni nč...smo se mi med sabo mal zafrkaval. Sam ni noben padu skup,nismo tok dolg držal. Drugače pa je pisal na prospektu ko sem ga zraven dobil, sam zdle se bom težk spomnal. mam 250.000 voltov pa je blo kao deklariran, da človek pade skup od 3-5s. po 5s bi blo pa nevarn, al neki takiga, tist list vem da sm stran vrgu, tak da ne morm točn povedat.
 

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
2
36
39
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
Citat:
Uporabnik crashednburnt pravi:
Mislim, da s temi elektrošokerji ni zafrkancije, še posebej, če ima oseba slabo srce ...

Ja sej nebomo nobenga napadali, to je za primer da te napade kakšen đankoza, nena me napadaj
pa te nebom zbil.

Če me nekdo želi z nožem oropat, se mi jebe če ma slabo al pa dobro pumpo.