Kje je zvečer veliko punc v Ljubljani, .. ?

marela

Zelenc'
12. jul 2015
26
0
1
Razmišljam, da bi mi je dovolj samskega življenja in bi si rad našel kakšno dekle oz. prijateljico. Kje se v večjih mestih zvečer kaj dogaja npr. vsak teden in da ta dogodek obišče veliko punc?

Vem, da boste rekli "pojdi v naravo, fitnes, ples .." in tam naveži kontakte. Sem poizkusil in izgleda kot eno teženje pa še brezveze početi nekaj kar te ne zanima. Tisto kar me pa res zanima so pa sami moški
bonk.gif


Hvala vam
 

IbizaDriver

Guru
Osebje foruma
21. jul 2007
10.192
3.821
113
V Ljubljani, na Viču oziroma Dolgem Mostu, tam pod mostom je lokal Hard Core Cafe. Tam so vedno voljne punce.
smile-1.gif
 

lost1

mnz
19. jul 2007
8.414
125
63
Citat:
Uporabnik IbizaDriver pravi:
V Ljubljani, na Viču oziroma Dolgem Mostu, tam pod mostom je lokal Hard Core Cafe. Tam so vedno voljne punce.
smile-1.gif

Pa vedno se rade pogovarjajo, sploh s kaksnimi pacienti k majo avto višjega cenovnga izgleda, sami so pa zares kako bi rekel, neprivlačni, antipatični
grin1.gif
 

Vegeta

Pripravnik
12. maj 2014
43
0
6
Citat:
Uporabnik marela pravi:
Razmišljam, dovolj imam samo žene in bi si rad našel kakšno dekle oz. prijateljico. Kje se v večjih mestih zvečer kaj dogaja npr. vsak teden in da ta dogodek obišče veliko punc?

Vem, da boste rekli "pojdi v naravo, fitnes, ples .." in tam naveži kontakte. Sem poizkusil in izgleda kot eno teženje pa še brezveze početi nekaj kar te ne zanima. Tisto kar me pa res zanima so pa sami moški
bonk.gif


Hvala vam

evil.gif
(fix)

Pa žena nima nč proti?
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.940
5.473
113
Žal si zamudu....včeraj/danes? je bla zadnja odprta kuhinja
tongue-1.gif