Kje je imajo dober sladoled? LJ in okolica ...

SamSvoj

Majstr
28. okt 2010
2.071
301
83
Imam par lokacij, ampak me zanima mnenje cenjenih uporabnikov Alterja - kje se da lepo usest in pojest dober sladoled. Če je še dober razgled, toliko bolje.

Jaz vem za par lokacij ampak večina v trgovskih centrih:
BTC nasproti hale A (levi lokalček, desni se je pokvaril po spremembi lastništva),
v pritličju hale A je včasih tudi bil dober, pa ni več (preveč voden za moj okus).,
City park - lokal od čokoladnice malo naprej knjigarne - nasproti lekarne
lokal v Leclerku
lokal v Supernovi na Rudniku, takoj ob vhodu
in seveda Zbiljsko jezero, ki ima vse kar želim - odličen sladoled in dober razgled:cheer:
včasih so imeli dobrega v Olivi, ampak po n-ti menjavi osebja (verjetno tudi lastništva, ne vem) je tudi sladoled šel v nižave. Letos še nisem bil tam ...
 

olfa

Majstr
4. sep 2007
2.372
155
63
Žabar - ni razgleda
Kresnička - ni razgleda
Cacao Prešernov trg - bi bil tudi razgled
 

SamSvoj

Majstr
28. okt 2010
2.071
301
83
Fino, par dobrih predlogov :nazdravje: Jih bom preveril ob priliki.

Žabar v Črni vasi?
Tistega ob Ljubljanici (ob Tromostovju) sem pozabil omenit; dobri so ja :aplauz:
Rog bar sem pa tudi že gledal (ko sem plačeval parkirnino), videt so dobri, poskusil pa še nisem ...

Sem zdajle šel še malo pogledat kateri bari so to in sem ugotovil, da je tisti ob Ljubljanici, ki sem ga že poskusil Cacao. Torej moram probat še Fetiche :cheer: Bo treba izgleda vzet par ur, pa začet pri Cacao, potem Fetiche in na koncu še Rog. Itak je vse v isti liniji :aplauz:
 

voznikvozniku

Fizikalc
3. okt 2007
398
31
28
Sladka jama v Župančičevi jami - ravno zdaj na novi lokaciji v križišču Linhartove in Železne. 20m stran otroško igrišče, pa popoldan je dobra senca :)