Kje je Danilče zdaj....

Kinimod

Serpico
4. dec 2007
1.839
0
36
45
SV SI
Peterle bi lahko kvečjemu Hrvatom tako dolgo težil s svojimi orglicami, da bi nam dali te parcele, pa še Istro, samo da bi nehal.

Tistim, ki pa pričakujete nevemkake vehemente poteze predsednika Slovenije (sedanjega in naslednikov) pa priporočam samo eno: pozanimajte se malo kakšna je struktura našega političnega sistema in kdo ima kake pristojnosti.
 

keber

majski hrošč
28. jul 2007
13.240
44
48
Citat:
Uporabnik Simon_Vi pravi:
Imam rajše Peterleta, da po hosti hod, pa straži slovensko zemljo, kot pa Predsednika, ki doma sedi na riti in pije čaj z mlekom s svojo babnico.

Če je kdo za ta vprašanja pristojen pri nam, je to vlada, ne pa Türk. Danes se je Janša javil šele po tednu dni, pa še pri tem ni nič omenjal zapleta ob Muri. Sicer pa bi se lahko Peterle tudi javil, pa je raje tiho. Že ve zakaj.
grims-1.gif
 

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.378
2.026
113
Citat:

Tistim, ki pa pričakujete nevemkake vehemente poteze predsednika Slovenije (sedanjega in naslednikov) pa priporočam samo eno: pozanimajte se malo kakšna je struktura našega političnega sistema in kdo ima kake pristojnosti.
Ne pričakujemo nobenih potez predsednika.
Ste/so se pa tle nekateri slinili in ga hvalili v eni drugi temi, kjer se je oglasil takrat, ko so vandali v Beogradu razbili eno šajbo na Merkatorjevi izložbi. Tle so bili nekateri tako navdušeni in veseli kot radio, nad njegovim "ostrim" nastopom, ko si je drznu povedat, da obsoja, obžaluje in pričakuje povračilo.
Če je takrat za vas tako na stomater "spucal" Srbe, zakaj zdaj noče še Hrvatov?
 

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.378
2.026
113
Citat:
kam državo pripelje politika tipa "pokažimo jim kako smo najjaæi" za razliko od politike tipa "normalnega, včasih dolgočasno diplomatskega reševanja sporov", je videti prav na primeru Slovenije in Hrvaške.
Ja, nekateri vidimo kam pripelje taka politika. Očitno pa tega ne vidiš ti.
Namreč, taka politika pripelje hrvaško mejo zmeraj bliže Ljubljani.
Je pa res, da se gresta Hrvaška in Slovenija špilat igrico. In to vsaka svojo igrico. Hrvati se gredo igrico, kot ti praviš, "kdo bo najjači", Slovenci pa špilamo igrico "kdo bo večji pezde".
Hrvati so srečni, ker so zmagali v tej svoji igrici, taki slovenski kljukci kot si ti, ste pa tud vsi srečni, da smo tud mi zmagali v svoji igrici.
 

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.378
2.026
113
Ta je tud modra
Citat:
pa se poiskušaj zamisliti nad tem, da bi v takšnem primeru hrvat sedel na svoji obali, noge pa namakal v "naše" morje.
Ja, a je to naš problem? A ti se pa lahko hodiš namakat noge v Hrvaško morje? (vem, zdaj boš reku, da ne hodiš na hrvaško morje) In kaj je narobe, če za kamnito steno ni več tvoja, njihova itd..last? A ti bi doma tud sosedu odstopu še pol svoje parcele, da bo lahko komot hodil in vozil okol škarpe, ki stoji na skupni meji?
Torej ti si tud že prodal Piranski zaliv, da bodo Hrvatje lahko komot namakali noge?
Pa za tisto hosto v Prekmurju se tud ni vredno kregat a ne? Kar naj majo, ker se hrvati gredo primitivno balkansko politiko, mi smo pa evropejci, kuuul.
Vsaka čast takim patriotom.
Če bi bil jaz Hrvat bi si tud želel za soseda take pezdete kot si ti,
 

xaxid

Pripravnik
22. avg 2007
576
0
16
Citat:
Uporabnik stardec pravi:
Ta je tud modra
Citat:
pa se poiskušaj zamisliti nad tem, da bi v takšnem primeru hrvat sedel na svoji obali, noge pa namakal v "naše" morje.
Ja, a je to naš problem? A ti se pa lahko hodiš namakat noge v Hrvaško morje? (vem, zdaj boš reku, da ne hodiš na hrvaško morje) In kaj je narobe, če za kamnito steno ni več tvoja, njihova itd..last? A ti bi doma tud sosedu odstopu še pol svoje parcele, da bo lahko komot hodil in vozil okol škarpe, ki stoji na skupni meji?
Torej ti si tud že prodal Piranski zaliv, da bodo Hrvatje lahko komot namakali noge?
Pa za tisto hosto v Prekmurju se tud ni vredno kregat a ne? Kar naj majo, ker se hrvati gredo primitivno balkansko politiko, mi smo pa evropejci, kuuul.
Vsaka čast takim patriotom.
Če bi bil jaz Hrvat bi si tud želel za soseda take pezdete kot si ti,

glej, na svetu ni niti ene takšne meje, da bi bilo kopno od ene države, morje pa od druge. to preprosto ne gre, saj obali pripada morje in zato nobeno sodišče ne bo nikoli dosodilo, da bi bil cel piranski zaliv naš. razumeš, gre za popolnoma neizvedljivo, nenaravno, protipravno...idejo. ne moreš sedeti na hrvaški obali in namakati noge v slovensko morje. tega ni.
 

Simon_Vi

KIYUNDAI fan
8. maj 2007
8.128
2
38
Citat:
Uporabnik stardec pravi:
Citat:

Tistim, ki pa pričakujete nevemkake vehemente poteze predsednika Slovenije (sedanjega in naslednikov) pa priporočam samo eno: pozanimajte se malo kakšna je struktura našega političnega sistema in kdo ima kake pristojnosti.
Ne pričakujemo nobenih potez predsednika.
Ste/so se pa tle nekateri slinili in ga hvalili v eni drugi temi, kjer se je oglasil takrat, ko so vandali v Beogradu razbili eno šajbo na Merkatorjevi izložbi. Tle so bili nekateri tako navdušeni in veseli kot radio, nad njegovim "ostrim" nastopom, ko si je drznu povedat, da obsoja, obžaluje in pričakuje povračilo.
Če je takrat za vas tako na stomater "spucal" Srbe, zakaj zdaj noče še Hrvatov?

Točno tako!! To je bil tudi povod na moj komentar. Ampak določeni ne razumejo....
 

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.378
2.026
113
Citat:
glej, na svetu ni niti ene takšne meje, da bi bilo kopno od ene države, morje pa od druge. to preprosto ne gre, saj obali pripada morje in zato nobeno sodišče ne bo nikoli dosodilo, da bi bil cel piranski zaliv naš. razumeš, gre za popolnoma neizvedljivo, nenaravno, protipravno...idejo. ne moreš sedeti na hrvaški obali in namakati noge v slovensko morje. tega ni.
Ja, pa zakaj bi morali mi odstopit morje Hrvatom? Zakaj pa nebi raje oni odstopili še nekaj kopnega nam?
 

Kinimod

Serpico
4. dec 2007
1.839
0
36
45
SV SI
In kaj točno boš ti na boljšem, če nam Hrvati odstopijo par kvadratov? Človek bi pričakoval, da se bo en starejši možakar malce bolj odraslo obnašal, si pa kot froc v peskovniku. Da o tem, da je debata s tabo približno tako produktivna kot debata s štilom od metle niti ne govorim.
rolleyes-1.gif


Včasih matilda res predolgo čaka pri enih ...
 

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.378
2.026
113
Citat:
In kaj točno boš ti na boljšem, če nam Hrvati odstopijo par kvadratov?
Hja, na boljšem bi bil tolko, ker ne bi bil na slabšem.
Uganka; Če šenkaš ti meni 1000€, jaz pa tebi v zameno samo fakiča pokažem.... kdo od naju dveh bi bil na boljšem....?
Citat:
Včasih matilda res predolgo čaka pri enih ...
Precej primitiven štos.
Veš, Matilda ima rada tud mlajše od mene....
 
Nazadnje urejeno: