Covid-19 Covid-19 kitajski super virus

nemenabijat

bom jaz vas
7. feb 2011
4.194
3.356
113
Iz prve roke kle zadi moja nabavnica na vezi z Nizozemcem. Kdor lahko dela od doma, ostali previdno, otroc do 1.6. ne bojo vidl šole, tko da podobno kot pri nas, le da tam ljudje mal drugač upoševajo ukrepe, kot pri nas, ko imaš cel kup darjanov, ki bi hodil na izlete. Tud pri nas bi čist lepo šibal, če ne bi blo nevzgojenih darjanov na vseh nivojih družbe.
Se pravi da so se tudi oni pokakal. Torej ostanejo samo še Švedi s sistemom boli me q in malo manj se objemajte.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.352
8.716
113
Sva mela z utisevalcem tamle na pivovarstvu izkušnje, ko so ljudje spraševali take traparije, da ni blo za nikamor. No jest sem podlegel, utisevalec je pa kar pridno odgovarjal.
 

navlixx

Fizikalc
1. jul 2010
424
131
43
Slovenistan
Se pravi da so se tudi oni pokakal. Torej ostanejo samo še Švedi s sistemom boli me q in malo manj se objemajte.

Države, kjer še ni korone:
- Azija: Turkmenistan, Tadžikistan, Severna Koreja, Jemen.
- Afrika: Južni Sudan, Lesoto, Burundi, Malavi
- otočki v Pacifiku
 
Nazadnje urejeno:

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.352
8.716
113
Se pravi da so se tudi oni pokakal. Torej ostanejo samo še Švedi s sistemom boli me q in malo manj se objemajte.
Ne, tud Švedi imajo priporočila in bi se znala ta priporočila še stopnjevati. Seveda imajo pa drugačno družbo in so v veliki večini navajeni upoštevat priporočila oblasti. To pa kod nas na Balkanu že po teli temi sodeč ne prođe...
 

guardy

Guru
3. avg 2007
8.382
957
113
Obišči stran
S FB:

Dragi operaterji mobilnih omrežij (#telekom, #izi, #A1, #telemach, #bob, #T2) ter ponudniki storitev v teh omrežjih (#me2, #softnetmobil, #ventocom, #sparmobil, #hipmobil in #hot)!

Seznanjeni ste s situacijo šolajočih in tistih, ki delajo od doma in s tem, da nekaterim že kritično primanjkuje zakupljenih količin prenosa podatkov, nekateri otroci imajo tudi pakete s plačljivimi MMS, učitelji pa zahtevajo poslikano gradivo.

Predlagam Vam, da se vsem mobilnim telefonskim številkam v R Sloveniji "omogoči neomejen prenos podatkov" po načelih primerne rabe in sicer tako, da do količine že zakupljenih podatkov ostane hitrost nespremenjena, po tej količini pa se omeji na tako hitrost, ki omogoča normalo delo preko interneta, ter pošiljanje šolskih gradiv.

Hvala vnaprej!

To je isto, kot da bi rekel, da moramo imet vso elektriko zastonj, komunalo zastonj, bencin zastonj, hrano pa namensko spuščam, ker brez tega pač ne gre ;)
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.004
113
Kočevska
Khm...

Na vladni tiskovni konferenci, kjer že nekaj časa novinarji ne smejo prisostvovati, je bilo kot običajno (elektronsko) postavljenih le par vprašanj, med katerimi tega za ministra za notranje zadeve Aleša Hojsa ni bilo. Je pa v osrednji informativni oddaji na POP TV ministru to vprašanje zastavila voditeljica Petra Kerčmar: »In če sta starša ločena in vsak živi v svoji občini, obiski ne bodo ovirani?« Hojs ni odgovoril, izognil se je, nekaj je govoril o tem, da je bivanje odslej pač mogoče le na enem naslovu.

To cvetko je kdo zasledil? Mislim...zdaj bodo dali še dodaten razlog, da se bodo doloečni starši, ki so "skregani" posluževali tega, da bodo drugemu onemogočili obiske.

Bolano.
Nekaj je bluzil o tem, da ni dobro, da se deca seli sem in tja, ker so kao odlični okuževalci. :bruh:
 

Janez40

Guru
12. jul 2016
3.403
4.502
113
Jutri bi moral iti na pohorje po govedno, koljejo, jo imam naročeno že od decembra.

Saj v trgovino greš lahko...khm.
Mimogrede, kako je s tistimi, ki zdravstveno rabijo drugo prehrano pa je v občini ni. Se lahko peljejo čez Sloveni
Ne, tud Švedi imajo priporočila in bi se znala ta priporočila še stopnjevati. Seveda imajo pa drugačno družbo in so v veliki večini navajeni upoštevat priporočila oblasti. To pa kod nas na Balkanu že po teli temi sodeč ne prođe...

Temu primerno so kot družba kastrirani in posiljeni z migranti. Švedska ni več Š od Švedske.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Mr_Wolf

Janez40

Guru
12. jul 2016
3.403
4.502
113
Dajmo definirat ta "krajši" čas, ki ga feni vlade virusa tako radi ponavljate. Krajši čas je iz dneva v dan daljši in bo prešel iz tednov v mesece. V tem času umira gospodarstvo, šolstvo, zadolževanje pa gre v višave, kar bo vse potrebno plačat. In ko se bo nekdo odločil, da se vrnemo v normalno življenje, bo virus dobil nov zagon in ponovimo vajo zopet za "krajši" čas? Dejansko je komu ta plan smiseln? Resno?
 
  • Všeč mi je
Reactions: bizi

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.352
8.716
113
Dajmo definirat ta "krajši" čas, ki ga feni vlade virusa tako radi ponavljate. Krajši čas je iz dneva v dan daljši in bo prešel iz tednov v mesece. V tem času umira gospodarstvo, šolstvo, zadolževanje pa gre v višave, kar bo vse potrebno plačat. In ko se bo nekdo odločil, da se vrnemo v normalno življenje, bo virus dobil nov zagon in ponovimo vajo zopet za "krajši" čas? Dejansko je komu ta plan smiseln? Resno?
In ti res misliš, da smo feni tegale. Dej umir se malo.

Aja, še vedno čakam, kaj bi ti men nabil v rit. To si gladko zignoriral.

Kakšen je pa tvoj plan?
 

lanos

Majstr
4. feb 2011
6.615
410
83
Dajmo definirat ta "krajši" čas, ki ga feni vlade virusa tako radi ponavljate. Krajši čas je iz dneva v dan daljši in bo prešel iz tednov v mesece. V tem času umira gospodarstvo, šolstvo, zadolževanje pa gre v višave, kar bo vse potrebno plačat. In ko se bo nekdo odločil, da se vrnemo v normalno življenje, bo virus dobil nov zagon in ponovimo vajo zopet za "krajši" čas? Dejansko je komu ta plan smiseln? Resno?

Glede na to, da je cel svet v karanteni (razen migranti) in se celemu svetu zdi smiselno ne širiti okužbe, bi se ti v imenu alter strokovnjakov zahvalil za vprašanje in zaupanje, da ti lahko odgovorimo, da pametni pa spet nismo bolj kot celi svet. Smo pa skoraj toliko ;)
 

Janez40

Guru
12. jul 2016
3.403
4.502
113
In ti res misliš, da smo feni tegale. Dej umir se malo.

Aja, še vedno čakam, kaj bi ti men nabil v rit. To si gladko zignoriral.

Ne, resno me zanima. Ker ste bolj papeški od papeža in znate ponavljati mantre vlade "ostani doma", "masko na glavo", ostani doma", bla bla. In se to zdi najboljše v tem trenutku, vsi ostali so idioti. Kje vi vidite konec tega in kdaj? Ker se tolažite, da je potrebno stisnit za krajši čas namreč.

J
Glede na to, da je cel svet v karanteni (razen migranti) in se celemu svetu zdi smiselno ne širiti okužbe, bi se ti v imenu alter strokovnjakov zahvalil za vprašanje in zaupanje, da ti lahko odgovorimo, da pametni pa spet nismo bolj kot celi svet. Smo pa skoraj toliko ;)

Torej tebi se zdi ta plan smiseln. Zanimivo. Za par let torej izklop svetovnega gospodarstva, šolstva in življenja zaradi virusa, ki ima smrtnost 1 do 2%. To je plan najbolj pametnih?
 

cappy

Guru
8. apr 2010
8.154
4.482
113
ti maš probleme s tem, ti povej "plan".
do sedaj od tebe razen jokcanja še ni bilo nič pametnega.
 
  • Všeč mi je
Reactions: dejan_